Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok mezoterápiás kezelésekről fórum

Tapasztalatok mezoterápiás kezelésekről (beszélgetős fórum)


20. grizus
2013. ápr. 17. 04:22
Úgy látom, erre a fórumra elég régen írtatok, de azért megírom a véleményem. Én kuponnal vettem egy öt alkalmas mezoterápiát egy tizesért, rendes áron 50 ezer volt. Nos, semmit sem ért a kezelés. Egy másodperccel se lettem fiatalabb, egyáltalán semmivel. Pattanásaim is vannak, és a kezelő hölgy azt mondta, hogy ez a vízhiánytól van, de a kezelés ezen sem segített. Tiszta hyaluronsavval történt a kezelés. Lehet, hogy vannak drágább és sokkal tutibb kezelések is, a mezoterápiának nagyon jó a reklámja, de összességében azt javaslom, senki se fizessen be rá. Sokkal jobban jártam volna, ha egy kezelést próbálok ki negyedennyiért és a többi pénz a zsebemben marad.
2012. márc. 11. 21:23

Sziasztok !

Azt olvastam , hogy ez a kezelés jó a pigment foltok ellen is . Van valakinek ilyen tapasztalata ? Nagyon érdekelne !!Elöre is köszi .

2011. aug. 18. 08:48
Lipómát lehet-e kezelni vele ?
17. Nyunyu99 (válaszként erre: 6. - Adamgabi)
2011. júl. 28. 14:01
Szia. Kozmetikusként dolgozom a Perényi szalonban és mi tünélküli mezoterápiát végzünk, ami arra jó , hogy semmi dájdalmat nem okoz, vagy bőr problémát és a hatása nahyon látványos már 1 alk után. Minél mélyebb a ránc annál láthatóbb a változás de érezni mindig lehet a különbséget. Ajaánlom a ww. hairpoint.hu-t nézd meg azon minden info rajta van ésnagyon sok kedvezményes akcioval is várjuk vendégeinket. Üdv, Sikos Vicki
2010. márc. 2. 20:14
Igen arra is.
15. Lili85 (válaszként erre: 12. - Egészségügyis)
2010. febr. 27. 18:36

Szia!


A térdnél lévő zsírpárna és a háton lévő zsírpárna eltüntetésére is alkalmas? mindenkinek hatásos?


Válaszodat előre is köszönöm!

2009. szept. 24. 09:35
Az én tapasztalataimat a Mezoterápiások ide! nevű fórumon találhatjátok.
13. Mayalina (válaszként erre: 8. - 9b7f2ddb31)
2009. szept. 18. 16:20

Sziasztok!

Látom, kicsit behalta fórum.

Én jövő hét szerdán megyek az első kezelésre.

Nincs rajtam sok, inkább sportos alkat vagyok, de ami egyszer rámjött, azt az istenért sem tudom leküzdeni. Olyan helyeken van, mint belső comb, és alhas...

Szorítsatok, hogy sikeres legyen a kezelés!!!

2008. nov. 7. 17:21
igen, tokára is jó
11. kisstoth (válaszként erre: 9. - 4916977221)
2008. máj. 6. 12:04

Sziasztok ?

Toka eltüntetésére is jó ?

Légyszíves megadni, nekem is, hogy hová jársz és kb. mennyibe kerül ?

Köszi szépen M

10. 8857632e0b (válaszként erre: 9. - 4916977221)
2008. ápr. 15. 19:28
írd meg légyszi privibe, az elérhetőségét(cím, tel, név)és az árakat:))Nekem is térd problémám van:))
9. 4916977221 (válaszként erre: 1. - 8857632e0b)
2008. ápr. 15. 15:41

Van egy ismerősöm, aki végez mezoterápiás kezelést.

Testnél szükség van legalább 5 alkalomra, és inkább csak olyankor ajánlja, ha tényleg lefogyhatatlan zsírról van szó. Pl: csinált már térd belső részén, hason - de a pácienseknek genetikailag meglévő zsírsejtek szomorították az életüket. "Fogyókúrára" nem ajánlja, inkább úgymond testhibák javítására használja.


Arcnál nagyon jó eredmények vannak. Én is mindig járok. Van egy 5 alkalmas (heti 1x) felépítő kezelés, majd 3 havonta 1 kezelés. Átlagban - 5 évet mondhatok az eredményekre. Én nagyon imádom a hatását, főleg, mert zsíros a bőröm és nem tudok gazdag ránctalanító, hidratáló krémeket használni.

8. 9b7f2ddb31 (válaszként erre: 5. - Andyka0102)
2008. márc. 13. 13:00
sziasztok. én játam mezo-ra 10 kezelésem volt.jó nagyon. csak én utána belilultam. és a kezelések a vége felé már fájtak.. mert már nem volt nagyon zsír amibe belelőttek vna..:) és alkalmanként 15e ft volt.
2008. márc. 13. 12:57
Én voltam 3szor és nem jó semmire...
2008. jan. 28. 15:40

Szisztok!


Engem is érdekelne a mezoterápiás zsírbontás!

2007. okt. 30. 08:36
Én már vettem részt rajta.És tényleg 1 kezelés nem elég max 4-5 biztos kell ha nem több.Ja és elég drága a kezelés úgyhogy csak egyszer mentem el rá.De csak egy kicsit látszott.de nem a mérlegen.Nekem a szúrkálás is fájt és utána maradtak nyomai kb 2 hétig.De a 2 hét alatt is éreztem egy kis fájdalmat mikor le kellett hajolnom.
2007. okt. 25. 20:34
Várom a tapasztalatokat!:))
2007. okt. 25. 20:33

Sok mindenre használják, arcfiatlítás, bőrproblémák....testkezelések. Engem az utóbbival kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének leginkább.

"A lefogyhatatlan alkati, helyi zsírpárnák megszüntetésében, mérséklésében is jelentős, sok esetben a zsírszívást teszi teljesen feleslegessé. Bokától tokáig bárhol elérhető a felesleges zsírréteg felszívódása. A zsírszívással ellentétben azonban itt nem a zsírsejtek számának, hanem méretének csökkenéséről van szó. Így elkerülhető, hogy súlygyarapodás esetén a környező területek jobban kidomborodjanak, mint a kezelt rész. További előny a plasztikai beavatkozással szemben, hogy a bőrön nincs metszéskapu, nincs rá szükség, hogy a páciens heteken keresztül kompressziós kötést viseljen, és bőregyenetlenségtől sem kell tartani. Nem utolsósorban kiküszöbölhető minden mûtéti kockázat, sérülés."

2007. okt. 25. 20:29
A szalonok ált.-ban 3-5 alkalom után igérnek látványos változást.
2007. okt. 25. 20:26

Sziasztok!

Érdekelni, hogy van-e köztetek olyan, aki már részt vett ilyen kezelésen, s ha igen érdekelne, mennyire volt hatékony, s hány alkalom volt hozzá szükséges?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook