Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Utazás, nyaralás babával fórum

Utazás, nyaralás babával (beszélgetős fórum)


2011. júl. 7. 10:53

Mi is utaztunk, utazunk sokat picurjainkkal, amikor a nagyobbik volt még kicsi, ő is egy alkalommal sírt majdnem hazáig(kb. 100 km-es út), és kiderült amikor már mindent próbáltam, hogy szomjas(azt kifelejtettem), ahogy megitattam elcsendesedett.

Ha ilyen hosszú útra indultok, vigyél magaddal sok innivalót a picurnak, meg többször álljatok meg és akkor mivel még szopizik ha kell szoptasd meg, nézd meg a pelust, azt hogy a ruha nehogy összegyűrődjön a hátánál, ez is banális dolognak tűnik, de nagyon kényelmetlen tud lenni a picurnak.

11. Évi anyuka (válaszként erre: 1. - D9ae06cd11)
2011. júl. 7. 09:52

Majd legközelebb nem fog sírni. Lehet hogy nem is az utazás volt az oka az ordításnak, hanem pl viszketett a háta. Nem kell az utazásra fogni.

Én 6 hónapossal utaztam 550 km-t és csak Magyarországon maradtam. Persze sokszor meg kellett állni, és a szintidőnk 8 óra volt. De megérkeztünk eléggé kimerülten, hulla fáradtan :D

Mi kaposváriak vagyunk, a nagyszülők meg debreceniek. Evvan. Most nyáron már két gyerekkel indulunk útnak :D


Vagy próbáld meg, hogy ne cicin aludjon el.

Először persze nem fog neki tetszeni, de a cél szentesíti az eszközt. A melledet ne alvókának használja, hanem "ételnek". Cumizik esetleg? Vagy van valami rongyocskája, plüss állatka?


Eleinte próbáld meg, miközben cicin akar aludni, odavenni egy kis állatkát, rongyocskát. Amikor már rendszeres, hagyd el a cicit alvásnál, és elég lesz neki már a játék is, hogy ölelheti! Vagy rongyocska.

Nekem bevált :)

10. edibest (válaszként erre: 1. - D9ae06cd11)
2011. júl. 6. 14:15

Nekem 16 hónapos a lányom és 30.-án indulunk Olaszországba!Félek tőle, de majd csak lesz valahogy...

Szerintem semmiképp ne maradjatok otthon, a szülőknek is kell egy kis környezetváltozás!

Lehet, tényleg csak volt vmi baja és azért sírt. De egy idő után elalszik.

2011. júl. 6. 12:40
Lehet, hogy rosszul volt, hogy evett és közben mozgott vele az egész világ. Én sem örülnék neki, lehet, hogy hányingerem lenne.
2011. júl. 6. 11:23
Én mellé ültem és belehajoltam az ülésbe, úgy cicizett :)
2011. júl. 6. 11:13
Általában mi is az alvásidőt szoktuk kihasználni. meglehet, hogy nemlát ki a kocsiből és ez is zavarhatja. menetirányban szembe és középen jó helye volt a gyereknek.
6. d9ae06cd11 (válaszként erre: 3. - De4b589afa)
2011. júl. 6. 11:02
Köszi:)
5. d9ae06cd11 (válaszként erre: 2. - 92c7c20f7e)
2011. júl. 6. 11:02

Kb. 300 km, országon belül.

Most éppen alvásidő lett volna. Általában cicin szokott elaludni, autózni meg csak a városban szoktunk 10-15 perceket.

Annyira sajnáltam, nem szoktam sírni engedni, de most nem vehettem ki az ülésből.

2011. júl. 6. 10:53
Dehogyis, ne maradjatok otthon, ha ordít, hát ordít, majd elfárad és elalszik, vagy legközelebb el se kezd ordítani. Az enyém eddig mindig elaludt indulás után 5perccel, legkésőbb 10. :-D
3. de4b589afa (válaszként erre: 1. - D9ae06cd11)
2011. júl. 6. 10:50

Szia! Itt van néhány jó tanács!


[link]

2011. júl. 6. 10:48

Nem tudom, hogy milyen messzire szeretnétek menni, de esetleg próbáljátok az alvásidőt kihasználni.

Szerintem, ne maradjatok otthon.

2011. júl. 6. 10:44

Szerettünk volna elmenni nyaralni a 9 hónapos kislányunkkal. Már ki is néztünk egy helyet.

Ma autóztunk kb. 50 kilómétert a gyerekkel és végigüvöltötte az utat. A férjem azt mondta így nem megyünk sehova.

Most akkor maradjunk otthon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook