Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvőszervezőt te igénybe vennél? Van rá kereslet? Mit gondoltok? fórum

Esküvőszervezőt te igénybe vennél? Van rá kereslet? Mit gondoltok? (beszélgetős fórum)


20. Huldra
2011. júl. 11. 21:14
Nem, én is alfától ómegáig magam szeretném megszervezni, plusz lehet, hogy a túlzottan egyedi igényeimhez meglehetősen nehéz lenne alkalmazkodni (-:
2011. júl. 11. 21:12
Én 1 éve végeztem el a tanfolyamot, csak ajánlani tudom :-)
18. 3fcc53e39c (válaszként erre: 10. - 47487859eb)
2011. júl. 6. 15:39
Nekünk nem volt meghatározott keret, nem sajnáltuk a pénzt, mindenből a legjobbat választottuk. Mégsem szerettem volna ha más szervez helyettem. Annyira jól sikerült az egész, hogy semmit nem csináltam volna másképp. Én úgy vagyok vele, hogy minek fizessek valamiért amit én is meg tudok csinálni. Az a baj, hogy minél több embert bízok meg, annál jobban lehúznak. Ha már kimondom azt a szót hogy esküvő, mindenhol dupla szorzóval dolgoznak.
2011. júl. 6. 15:30
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Valóban, a legtöbben szeretik maguk irányítani a nagy nap megszervezését, azon kívül persze, hogy nem ingyenes a párnak! Bele van kalkulálva az árakba mindenhol! A párok több helyről kérnek árajánlatot, nyilván nem a legdrágábbat fogják választani! Ezen kívül, tényleg egyre kevesebb esküvő van Magyarországon, de ami a legfontosabb, ez az ország még nem tart ott, hogy ilyen szolgáltatásokra legyen igény! Sok év kell még, hogy megérjünk rá! Van egy kis réteg, aki megengedheti ezt magának, de szerintem megélni itt, ebből eléggé bizonytalan!
2011. júl. 6. 15:05
örülök remélem majd rólam is ezt mondják:)
15. wasp (válaszként erre: 1. - 47487859eb)
2011. júl. 6. 14:31

Igen, mi igénybe vettünk, én nagyon jó volt. :)

Csak pozitívat tudok mondani, pedig korábban azt hittem, hogy nekünk nincs szükségünk ilyesmire. Igaz, nagyon jó esküvőszervezőnk volt, a végén már tényleg nagyon jó-baráti jellegű lett a kapcsolatunk.

14. 47487859eb (válaszként erre: 12. - Df2a740c00)
2011. júl. 6. 14:23
így is lehet csinálni, de nem egy étteremmel állnak szerződésben hanem mondjuk 10-20-al szerintem ezek közül a pár csak tud választani nem?:)
2011. júl. 6. 14:22
Én biztos nem alkalmaznám. Nem azért, mert nem lenne rá keret, hanem mert minden idegbajommal együtt én szeretném az esküvőmet megszervezni. Tudom, hogy sok esetben a szervező segít, semmit nem erőltet a párra, de valahogy akkor sem.
12. df2a740c00 (válaszként erre: 6. - 47487859eb)
2011. júl. 6. 14:17
Nem lenne az ingyen:) A cégek (étterem, virágos, stb.) , akikhez "beprotezsálod" a párt, beépítik a "tiszteletdíjadat" is az ifjú pártól kasszírozandó összegbe. Egyébként ha férjhez akarnék menni és sok pénzem lenne, lehet, hogy igénybe vennék ilyen szolgáltatást. De akkor már inkább olyat, ahol az esküvőszervezőnek én fizetek; tényleg jó legyen minden, ne csak azért válasszon ki pl. egy éttermet, mert ott jattolnak neki azért, ha odavisz egy rendezvényt.
11. 47487859eb (válaszként erre: 8. - Mamcili)
2011. júl. 6. 14:13

Én mindent a szolgáltatótól kapok a pártól nem kérek ezért semmit, amennyi részesedést kapok az étteremtől virágostól stb abból azért megtudnék élni, de ehhez sok sok étterem és ruhaszalon kell majd akik szerződést kötnek velem, és akkor remélhetőleg menni fog:)

De van olyan hogy mondjuk nem én járok utána dolgoknak csak azt mondják szeretnék ha valaki ott lenne és mindenre figyelne a nagy nap, akkor azért természetesen óradíjat számolok fel:) Én nagyon szeretném ezt csinálni nagyon várom a tanfolyamot csak félek nem lesz rá kereslet én egyébként Hajdú_Bihar megyében vagyok.

10. 47487859eb (válaszként erre: 7. - 3fcc53e39c)
2011. júl. 6. 14:08
Sok étteremmel és szolgáltatóval kellene üzletet kötnöm, én azt gondolom, hogy nagyon sokra nem pumpolnák fel az árakat a szolgáltatók, mert most mondok egy példát, az étterembe a pár mondjuk fizet mindenért összesen 800 ezer ft-ot, ebből nekem ha mondjuk adnak 10%-ot az 80 ezer ft nekem, szerintem nem vinné fel az árát az étterem mondjuk 1 millára mert én kapok ebből egy kicsit, de nyílván tudja a pár is hogy ha mondjuk megbíznak engem akkor valszeg kicsivel többet kell fizetniük de akinek esküvője lesz és szeretne mindent a legjobból az esküvőjén az nem fog pár 10 ezren gondolkodni. Vannak akik megrendezik maguknak a lagzit mert mondjuk van egy keret amit kell hogy tartsanak de szerintem sokan vannak akiknek minden kell a nagy napon és Ők ezzel nem akarják az idejüket tölteni:)
9. agis
2011. júl. 6. 13:24

Az egyre gyorsabb vilagban sok parnak (menyasszonynak) nicns ideje foglalkozni az eskuvovel, ettol fuggetlenul szeretne, hogy "tokeletes" legyen az eskuvo.


Szerintem van ra kereslet.

8. mamcili (válaszként erre: 6. - 47487859eb)
2011. júl. 6. 12:22

Ha ingyen vállalod, menj be ruhaszalonokba, éttermekbe, hirdesd megad, mert sokan kapnának az alkalmon...

Bár nem tudom miért dolgoznál másoknak ingyen, hisz neked is meg kell élned valamiből...

nem szégyen elkérni az utánajárásod árát...

az csak a te színvonalad emeli...

2011. júl. 6. 11:15

Én nem venném/vettem igénybe. Oké, hogy a pártól nem kérsz pénzt, de a szolgáltatótól igen, ő meg biztos úgy mondja majd az árat.... valahol mégiscsak én fizetném....

Azért sok szerencsét hozzá!

2011. júl. 6. 09:06
De mint írtam én a pártól nem kérek egy fillért sem:) Tehát igazából ingyen lenne ez a szolgáltatás:) Ebben az időben azt gondolom minden lutri, de szerintem vannak esküvők és lesznek is, és mindig lesznek akik sok sok pénzt kiadnak rá, a tanfolyamot elvégzem aztán majd meglátjuk a többit:) Köszi a hozzászólásokat!
2011. júl. 6. 06:58
Én nem venném igénybe, persze ez egyénenként változhat. Nekem élmény lenne a saját esküvőmet megszervezni a saját igényeimnek megfelelően. Tehát nem a pénz miatt, de egyszerűen nem érezném szükségét ennek. És ha belegondolok hogy az esküvők száma évről évre csökken, nem tudom valóban jó megélhetési forrás e ez hosszú távon.
2011. júl. 6. 01:15

Nem, hacsak nem változna meg döbbenetes módon az életem...

Szerintem a tehetősebbek megteszik...

Én most úgy látom, hogy nem éri meg ezzel foglalkozni, de a saját helyzetemből indulok ki...

De viszont lehet, hogy nagy sikered lenne...


Ha belevágsz sok sikert :D

Szervező munkát én i s vállalnék, sőt tanulnék, de...

2011. júl. 6. 00:23
Amúgy az első kérdésre, miszerint igénybe vennék, érdemben annyira tudok válaszolni, hogy nagyon-nagyon NEM készülök mostanában férjhez menni, lehet, hogy később sem, de ha mégis, akkor tuti esküvőszervezőhöz is fordulok... :D
2. 02ee9fdadf (válaszként erre: 1. - 47487859eb)
2011. júl. 6. 00:20
Ha befuttatott, működhet jól. Persze, lehet arra hivatkozni, hogy nincs pénze az embereknek, nem költenek ilyesmire... Dehogynem! :) Én utazásokkal foglalkozom, a "válság" idején és azóta sem volt igazából semekkora visszaesés, sőt... :) VISZONT ehhez kell egy elég nagy kezdőtőke, hogy be lehessen indítani megfelelő színvonalon a vállalkozást, jó és kreatív elme.
2011. júl. 5. 22:14
Esküvőszervező tanfolyamot készülök elvégezni, érdekelne szerintetek van-e rá kereslet illetve mit gondoltok erről? Ő ingyen dolgozik nem kér a pártól egy fillért sem, Ő szerződésben álló szolgáltatóktól kap %-ot, tehát neked nem kerül pénzbe igénybe vennél ilyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook