Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Probálta már valaki a Cafe Form-ot? fórum

Probálta már valaki a Cafe Form-ot? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. dec. 17. 07:40
Sziasztok! Én is így jártam. Egy csajnak az email címét adták meg, de még válaszra sem méltattak, pedig nekem bizonyítékom is van, hogy visszaküldtem a csomagjukat. Én a mai Napon a Nemzetközi Fogyasztó védelemnél feljelentem őket és a rendőrségen kis értékű csalás miatt szintén feljelentést teszünk a cég ellen! Ezt javaslom másoknak is. A Krémet én nem is használtam,de szerintem ezt is bevizsgáltatom a Fogyasztóvédelemmel, hogy a szervezetre ártalmas anyagokat tartalmaz-e, mert akkor a bőrt is lenyúzzák róluk. Ha én nem is kapom vissza a pénzemet, de legalább mással nem bánnak el ilyen csúnyán, akkor már megérte.Nektek is azt mondták, hogy az eredeti számlával együtt küldjétek vissza a tasakokat?
2012. dec. 13. 15:15

Sziasztok!

Én is kipróbáltam, de minek?? Kapásból 8 hetes kúrát rendeltem, ma ittam meg a 21. tasakot és semmi! Az íze az valami leírhatatlan, komolyan anyukám szűz teája ehhez képest üdítő volt! Meg az az alakformáló krém amit "ajándékba" adtak hozzá...

Még 2 órával is a hsználat után azt hittem inkfartust kapok, olyan szívdobogásom volt! Olvasom, hogy senki nem kapta vissza a pénzt, pedíg már számolgattam, hogy még mennyit kell meginom ahhoz, hogy visszaküldjem az üres tasakokat meg ami meg fog maradni! 1 hónap után akartam visszaküldeni, de ezek szerint mindegy, hogy üres vagy sem!

Azt hittem csak én nem fogyok semmit, de látom hogy ettől senki se!

2012. szept. 27. 08:46
Rendőrségen tegyetek feljelentést minél többen!
40. 812ff16016 (válaszként erre: 37. - Olgi1969)
2012. szept. 22. 15:45

Sziasztok!

Szomorú hogy mennyien így jártatok. Én ma akadtam rá egy szórólapon erre a termékre, (az itt olvasottak szerint nagy kaki ez is), és be kell látnom, hogy csak mozgással megy le a felesleg!! Nincs mese, csodaszerek nincsenek.

Meg van adva cím, menjetek el oda páran, hátha érne valamit....

39. Olgi1969 (válaszként erre: 23. - Gica66)
2012. szept. 22. 10:44
Ne dőlj be ennek,mi már kipróbáltuk a kolléganőmmel,de egy deka nem sok,annyit sem fogytunk,és több mint 25 ezret fizettünk fél áron a legnagyobb csomagért! Mohóak voltunk,nagyon gyorsan szerettünk volna fogyni,de sajnos csak a pénztárcánk fogyott,mi nem! Üdv,éd légy észnél,mert ez átverés!!!
38. Olgi1969 (válaszként erre: 33. - Alexa1229)
2012. szept. 22. 10:37
Jó volna ha összefognánk,és úgy próbálnánk meg a követeléseinknek érvényt szerezni! Ha nem egyesével,hanem tömegesen támadnánk,akkor talán komolyabban vennének. Szemét banda! Mélységesen fel vagyok háborodva!
37. Olgi1969 (válaszként erre: 35. - Erzsébet gaálné)
2012. szept. 22. 10:31
Az előző hölgy hozzászólásához csatlakoznék. Megvettem a legnagyobb kiszerelést,de eredmény semmi,ezért vissza is küldtem annak rendje,és módja szerint,már több mint két hónapja,de még válaszra sem méltatnak,nem hogy az árát visszafizetnék. Ez akkora átverés gyerekek,hogy borzasztó. Sajnos,vagyunk jópáran,akik jóhiszeműen bedőlünk a csalóknak. Én nem fogom abba hagyni,bár nem tudom mi értelme lesz,de megtáncoltatom Őket!
2012. aug. 24. 12:35

Sziasztok!

Nekem egy ismerősöm fogyott a kávé segítségével. A fúrum hozzászólásai alapján nem rendeltem volna meg, de őt látva mégis megtettem.

Ma érkezett meg a cucc. Kíváncsi vagyon nagyon. Majd megírom a tapasztalatokat.

2012. aug. 11. 09:57
miért nem lehet reklámozni a nevüket csak becsapják a fogyni vágyokat, Cafe Form kurában nagyot csalodtam,és hiába reklamálok nem utalják vissza az árát. 6dik hóban vissza küldtem és sehol semmi.Ne rendeljetek!!!!!
2012. aug. 8. 21:40
Nagyon csalódtam a Cafe Form kúrában! Nagyon reklámozták hogy jó, két hetes kúrával is le lehet vele fogyni egy pár kilót! De nem igaz!! Én is megrendeltem, 2 napon belül hozta is a futárszolgálat, de sajnos 14 nap alatt egy dekát se fogytam tőle, sőt: még híztam 1 kilót! Kértem a garanciájukat, melyben ígérték, hogy visszatérítik az árát, ha nincs tőle eredmény!! De sajnos várhatom! Már többször telefonáltam, megígérték, hogy küldik a visszajáró pénzt, a 10 eFt-ot, de sajnos 2 hónapja már ígérik!! Ezek csak átverik az embert, a jóhiszemű vevő meg várhatja a garantált ígéretüket! Be is jelentettem őket az Országos Fogyasztóvédelmi Hatósághoz, hogy így átverik a vevőket!! Remélem megkapják méltó büntetésüket és kártalanítják a becsapott ügyfeleket. Úgyhogy igaz az átverés, ne rendeljenek tőlük, mert csak kidobják a pénzüket!! -.-.- Ezeket csak azért írtam le, hogy NE RENDELJENEK, mert NEM FOGYNAK LE a Cafe Form kávékúrától!!! Csak a diétától lehet fogyni, nem a kávétól!!,- csak azt sajnos vissza is hízzuk!!! CSAK ÁTVERÉS AZ EGÉSZ !! A SORS duplán VERJE MEG érte őket, akik átverik az ügyfeleket, a jóhiszemű Vevőket!!
2012. júl. 16. 16:39

Sziasztok!


Felszeretném hívni mindazok figyelmét, akik tervezik a Café Form nevezetű, hihetetlenül csodás és hatékony termék megvásárlását, hogy NE tegyék!!! Csábítónak hangzik az ajánlat, hogy egy nap után már látható eredményekkel jár a fogyasztása és mind e mellet csak most és csak nekünk féláron lehet hozzájutni.

Gyerekek, legyetek észnél és ne dőljetek be ennek a baromságnak! Én megrendeltem, igaz nem magamnak hanem az édesanyámnak, és legnagyobb meglepetésemre nem használt! Sőőt tovább megyek... a pénzemet sem kaptam vissza. Lassan 2 hónapja várom a kis 5000 forintomat, de a postás csak a csekkeket hozza. Telefonáltam, legalább hússzor, és mindennyiszer végighallgattam a dumát, hogy (és most figyelj):

1. Egyik nap még azt mondja, hogy nem látja a rendszerben, hogy megérkezett volna a levél, de mivel jó fej továbbítja a panaszomat a kollegáknak.

2. Második nap már azt mondja, hogy igen ott van, megvan, utalni fogják a pénzt.

3. Harmadik nap már elutalták, de valami érthetetlen ok miatt én még nem kaptam meg.

4. Negyedik nap kezdődik a játék előről.

Ez a négy jól begyakorolt verzió létezik náluk. Mondhatom én a magamét, hogy rendőrségi feljelentést teszek, nem nagyon zavarja őket. Mondjuk miért is zavartatnák magukat. Hmm...továbbítják a kollegáknak :)

Na úgyhogy a lényeg az, hogy buktam jóanyámmal együtt 5 kemény ezer forintot.

Nem szabad bedőlni ennek a hülyeségnek!!! Legyetek észnél!

32. babylon83 (válaszként erre: 31. - Csepke)
2012. júl. 11. 13:10
Sziasztok -Évi vagyok 28éves múltam , És Rendeltem CafeForm-ot!magamnak és az 54 éves Édesanyámnak, aki fitt erőteljes csinos és vagy 6 évet letagadhat! Előre Jelzem: HOGY NE RENDELJETEK!!!!MERT EGY DEKÁT SEM FOGYASZT! Rendeltem egy 1 hetest- és egy 4hetest! Gondoltam ha én fogyok 1-2 kg-t pedig nekem nem kell, mert álltalában 54 kg vok :) szóval akkor talán az anyukám is leadja azt a 10est amit szeretne. A lényeg hogy iszogattuk de semmi, sőt... még híztunk is 1-1 kg-t pedig alig ettünk :DD 2012-05-22én jött meg a csomag, majdnem 20ezret fizettem azt hiszem, és miután elfogyott és semmi elkezdtem Harcolni a Pénzvissazafizetés miatt!!! Ma Telefonáltam 7. Alkalommal, de mindíg ugyanazt a választ kapom holott a gépükben bennt van a problémám s tudnak róla! Azt mondják.. Továbbítjuk a kolléganőnek... Kérdem én? de még mennyiszer??? mert már ez megy több mint 1 hónapja a Pénzem meg sehol!! Egyszerűen Sz...r-nak rá...És nem küldik!!!! Hiába hívogatom őket minden héten , még mindíg csak hiába várom vissza a pénzt!!!! Szóval Eberek ..ne Rendeljetek.. mert nem fogyaszt, és a pénzt sem fizetik vissza!!! //amúgy anyukám ötlete volt rendelni, mert meglátta a Borsban //gondoltam megveszem neki mert hát van rá garancia .. De úgy látszik hogy ezt bebuktam!!!! Most mit csináljak???? Kinek szóljak Ez ügyben?? Hová jelentsem be???? írjatok : az email- címemre!! Előre is köszi azoknak akik elolvasták!!!!! Szép Napot : Évi //Kizárólag emiatt regiztem ide hogy ezt elmondhassam nektek- Önöknek! ////
31. csepke
2012. júl. 10. 16:36

Sziasztok!

Én két hete iszom és csinálom a diétát -5 kiló. Nekem anyukám olvasta a cikket és rendelte meg, amit ott írnak én sem veszem be de a kávé a diétával nekem hatékony. A kávé maga nagyon rossz izű szerintem, és nehéz a fehérje diéta rész, de ki lehet bírni. Még 10 kilót szeretnék fogyni a következő 1-2 hónapban.

2012. júl. 6. 17:41

Ha volna igazán hatékony fogyókúrás szer, akkor sokkal több "sovány" ember rohangálna. Én nem hiszek semmi ilyen szerben. Egyszer régen vettem a patikában azt a turmix féleséget (nem tudom mi volt a neve), de nem használt.

Elég sok negatív tapasztalatot hallottam ismerősöktől, úgyhogy inkább megbékélek az alakommal. :-)))

2012. jún. 21. 18:20

Kedves Fórumtársak!


Remélem az alábbi kis összegzéssel tudok segíteni azoknak,akik most akarják feleslegesen becsapatni Magukat!

Olvasom a hozzászólásokat,és megint csak arra a következtetésre jutottam,hogy egy a Cég újjabb zseniális trükkel akarnak megkönnyíteni gyanútlan és naív vásárlókat!

Lássuk a tényeket!

2012.06.07-én egy országosan is ismert,csütörtöki megjelenésű heti magazin hátoldalán találtam Magdikát,akinek a történetét olvasva,először kikacagtam Magam,utána pedig olyan dühöt éreztem,amit alig tudok még most is leplezni!

Először is,olyan módon van felépítve a sztori,hogy a 4 éves Fiam is levágta hogy ez az egész egy nagy kajli!Érdemes elolvasni a sztorit,és utána az itt lévő hozzászólásokból egyből kifog lógni a lóláb!Ez a fajta marketing szabályosan hülyének nézi az Embert ami már megér annyit,hogy legalább összefogva,az ilyen cégek akik visszaélnek ezekkel a dolgokkal,legalább rövid idö alatt megszünjenek!Én nem vásároltam ilyen dolgokat,ilyen körűlmények között soha,és remélem ez a bejegyzés is segít Másoknak is abban hogy ne dőljenek be az ilyen hihetetlen,és harmat gyengén felállított storyknak!

28. fogyni-kellene (válaszként erre: 26. - Gica66)
2012. jún. 5. 14:57

Azert nem irtam, mert nemregen tortent a fogyasi kiserletem, s meg kellett talalni az internetes forumot. Ott regisztralni kellett (irtozom a regisztraciotol, mert ezutan kapom a sok uzenetet). Amikor regisztraltam, nem engedtek (mivel egy idonek el kell telnie ahhoz, hogy irjak), hogy irjak. Amikor irni akartam, elfelejtettem a becenevemet. Ujra regisztralnom kellett es ujra varnom. Kulonben en 2 heti adagot rendeltem, es azert mert az csak 8000 volt (felaron :-). Nekem nem kinaltak fel a visszafizetest..kulonben is belekothetnek abba, hogy nem tartottam a dietat.

Most tenyleg ovni szerettem volna mindenkit attol, hogy beugorjon egy ilyen szelhamossagnak.Kulonben azt irjak, hogy 60 napi kiserletukrol tudjak bizonyitani, hogy sikeres a kave. En soha tobbet nem rendelek fogyast kinalo tablettat, vagy barmit! Egyik ismerosom mast rendelt, es 3 nap mulva folyt az orrave're es magas lett a vernyomasa. Inkabb probalok mozogni es nem vacsorazni (mint ahogy eddig is tettem, de sajnos a korral lassul az anyagcsere, s nehez megvalni a kedvenc ruhaktol :-).

Belegondolva, jo uzletet lehet csinalni a fogyassal. Nem ugrok be tobbet!!

27. gica66 (válaszként erre: 26. - Gica66)
2012. jún. 5. 13:11
Ja lemaradtt.Kávé nélkül ugyanezzel a diétával Én még komoly eredményt nem értem el!
26. gica66 (válaszként erre: 25. - Fogyni-kellene)
2012. jún. 5. 13:08

Köszi hogy irtál! Mért nem küldöd vissza ha nemvagy megelégedve? Tulajdonképpen Én megrendeltem,vártam egy darabig hátha ir valaki de eddig csak te irtál.Sajnos nemtudom magam kilora mérni(nincs mérlegem)de centire mérem.2 hét alatt 5cm derékbol,4csiböböl és 2 combbol.

12 heti adagot rendeltem ami 40kg minusz igér(24.500ft).Felét anyukámnak kértem,Ö nem a füzet szerint étkezik és eddig semmi eredmény!

Én igyekszem betartani de nem mindig sikerül,ugyanis igen édesszájú vagyok.Alig várom hogy 17 ora legyen mikor már ehetek édességet.Amit mindig probálok diétássan elkésziteni.

Beszámolok majd az eredményekröl hátha valakinek segitek vele.

2012. jún. 5. 07:46

En megrendeltem- bar ne tettem volna!

Kaptam a kave melle egy dietas menu-t leirva.

Tej, cukor (gyumolcsle sem)sutemeny kizarva!

sovany husok, halak , tenger gyumolcsei, tojas van csak megengedve az elso heten. En ugy hataroztam, tartom a korabbi eletmodom, s megnezem, ugy hogy hat a "sikeres" Cafe Form. Semmit nem fogytam!

Ez tehat egy szelhamossag, mert a kura vegrehajtasa eseten a Cafe nelkul is fogynal.

NE VEGYEL ILYET!!!

24. gica66 (válaszként erre: 23. - Gica66)
2012. máj. 7. 09:26
Látom sok értelme nemvolt a forum inditásomnak! Mivel összevonták egy tavaly szeptemberben inditottal! Ha valaki rátalálna igrn fontos lenne számomra ha valaki leirná tapasztalatát.Köszönöm!
23. gica66
2012. máj. 7. 09:08

Sziasztok!

Az érdekelne,tényleg könnyen és koplalás nélkül lehet-e vele fogyni?Negativ és pozitiv vélemények tapasztalatok is érdekelnek.

segitségeteket köszönöm!

22. balam
2011. szept. 24. 14:25

Cafe Form kura= hizo kura!

2 hetes kura vegeredmenye: + 2kg

2011. aug. 27. 14:35

sziasztok


ha valakit érdekel én kipróbáltam... két hétig ittam, az ize olyan mint egy lightos kávé..d e nálam semmi hatása nem volt, talán 1 kiló minusz de azt inkább a nem kajálásnak tudom be..pénzkidobás volt az egész

2011. aug. 8. 19:04
még örülnék is ennek a három kg-nak ha.............
2011. aug. 8. 19:03
-3 kg :( 2 hét alatt
18. genia (válaszként erre: 17. - Ilonka10)
2011. júl. 30. 06:42
ok !! De jo varjuk a beszamolot!!
17. ilonka10 (válaszként erre: 7. - Renibaba25)
2011. júl. 27. 08:48
Én most vásároltam meg,ma a 3. napja,hogy iszom,még semmi sehol,ahogy reklámozza:"Szervezetem többtől szabadult meg mint általában" az nem igaz.Majd megírom,hogy volt-e valami értelme ennek a kávé fogyasztásnak?!!!!!!!!!!!!
16. 98a882c496 (válaszként erre: 15. - Genia)
2011. júl. 5. 21:57
még nem rendelek, várok én is kicsit :D meg az anyagiak sem engedik amíg nincs elintézve itthon minden.
15. genia
2011. júl. 5. 20:14

Szia!

majd ird meg a hatasat ,mert ha jo en is kiprobalom...

14. genia
2011. júl. 5. 20:07

Sziasztok!

Vegul probalta e valaki ,mukodik??Tapasztalatok??

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook