Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Valóban baj, ha barna elszíneződés van a fehér lábú cavalier-em lábujjai között? fórum

Valóban baj, ha barna elszíneződés van a fehér lábú cavalier-em lábujjai között? (tudásbázis kérdés)


11. Grácia (válaszként erre: 10. - Doriszoke)
2011. júl. 5. 06:58
Ez egy hülye westie szokás, állítólag ha bármi baja van a westinek lelkileg ezt csinálja. Ha szomorú ha duzzog, ha éppen úgy érzi a világ rászakadt a vállára :DDD
10. doriszoke (válaszként erre: 7. - Szila5)
2011. júl. 5. 05:12
Szia! Nekünk egy hófehér westink van. Neki a nyálától barnult be a tappancsain a szőr. Örökké nyalogatja, tisztítgatja őket mint egy macska :) Eleinte arra gondoltunk, talán túl hosszú már neki a körme és zavarja, azért nyalogatja, de frissen kozmetikázva is ez a helyzet. Mondta az állatorvos, hogy ezzel sajnos nem tudunk mit kezdeni, berögzült rossz szokás.
9. arrival (válaszként erre: 7. - Szila5)
2011. júl. 5. 00:28
:)
8. szila5 (válaszként erre: 6. - 5e1b581a2e)
2011. júl. 5. 00:19
Szegénykém. Jobbulást! Igen, ezzel nagyon kell vigyázni.
7. szila5 (válaszként erre: 5. - Arrival)
2011. júl. 5. 00:18
Köszönöm a gyors választ. Én is úgy gondolom, hogy nem gond; csak édesanyám látott erről műsort a TV-ében, de neten nem találok bővebb infót.
2011. júl. 4. 23:50

Én meg túlságosan levágtam tegnap a nagy lábujjamon a körmömet és most fáj...:(


au

2011. júl. 4. 23:44
Szerintem ez nem gond, az en idos szurke kutyusomnak is bebarnult a tappancs kozott a szore. Nem gond , es nem tudsz mit tenni sem
2011. júl. 4. 23:38
cavalier king charles spániel :)
2011. júl. 4. 23:22

Cavalier vagy Chevalier?

Nem mindegy ám. ;D

2011. júl. 4. 23:12
Eddig azt hittem, hogy ilyen a színe, mert tricolor a kutyus, és többször veszünk észre rajta újabb foltokat, szeplőket. A sok mosás miatt lehet, hogy nem jól szárad meg az ujjai között, és bepállik? Vagy gomba, baci? Mi ez? És mivel kezelhető? Köszönöm!
2011. júl. 4. 23:09
Valóban baj, ha barna elszíneződés van a fehér lábú cavalier-em lábujjai között? Lakásban tartjuk, így séta után sima vizes lábmosás van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook