Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valamilyen aranyér diéta? fórum

Van valamilyen aranyér diéta? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 5. 17:21

Sziasztok!

Én is hasonló panazokkal kűzdök.

Csináltam egy fórumot,ahova behúzgáltam mintaétrendeket,hogy bárki aki szeretne tenni is érte elolvashassa.

Nagyon szívesen megosztom veletek,remélem segítettem.


[link]


A napi hidratálásnál félre ne értsétek nem kell reggel,délben,este 1.5l vizet meginni, csak a lúgosító csepp adagmennyisége miatt írják úgy.

Nem fontos a csepp,lehet helyette Grapefruit levét is.

2011. júl. 8. 00:42

Sziasztok! Hát az a helyzet, hogy voltam a dokinál 2 napja, 6.-án.Megy a diéta, sok zöldség, gyümölcs, körömvirágtea, paraffin olaj, semmi keményítős cucc, tehát krumpli, rizs,tészta stb...tej, tojás szintén kilőve, csokis termékek is...:( gáz a helyzet, 1 hónapot adott rá, hogy visszamenjen, krémet is kaptam, kúpot ne használjak...:( remélem ez segít.sok paradicsom, paradicsomlé, víz.alkohol se. muszáj végig vinnem, ha azt akarom, hogy minden rendbe jöjjön.

úgy kezdte, hogy fogytam e? mondtam, hogy igen, az is közrejátszott,főleg a szűztea miatt. mondta, hogy most tutira sikerülni fog a fogyókúrám ezzel,mert sok minden károsat megvon tőlem.fél évig legalább csinálnom kell, utána is csak ésszel

14. f64f0d9a69 (válaszként erre: 12. - 7ac18b9dfa)
2011. júl. 6. 06:46

Sokféle módon lehet segíteni ezen a gondon.

Pl. torna. Leülsz és megfogod a lábujjadat, nyújtott lábbal, fejenállás, amikoris visszafelé folyik a vér. Ez ugyebár a vénás ér betegsége is, a kötőszövet gyengesége is. Ezeket kell megerősíteni.

Nagyon fontosak az ásványi anyagok, amik a szilárdságot, rugalmasságot biztosítják: kálcium, magnézium, szilícium. pl.Bioflavonoidos C vitamin.

Sok folyadék.

Ennyi jut eszembe most.

Az állómunka sokat ront a helyzeten. Medencetorna is jót tesz.

2011. júl. 6. 00:24
rostdús étrend
2011. júl. 5. 23:46
holnap megyek sebészetre, hogy nézzék meg, hogy mit lehet vele tenni..."alig várom".remélem tud valami okosat, mert nagyon frusztrál a dolog, nem vagyok az a vidám ember mostansá...:(
2011. júl. 3. 22:28
az sem mindegy mennyire van kint... nekem szülés után kb 2 hét volt mire magától teljesen visszahúzódott.. mondjuk az enyém nem volt durva.. csak székelésnél éreztem, hogy kint van.. amúgy alig.. én akkor vetettem Multi Gyn tapaszt... jónak jó volt.. de elég fura érzés volt :D
10. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 9. - Szilvamama)
2011. júl. 3. 22:25
köszönöm, remélem hamarosan túl leszek rajta...
9. Szilvamama (válaszként erre: 8. - 7ac18b9dfa)
2011. júl. 3. 22:25
Ez sok mindentől függ, de sok múlik a táplálkozáson és a kezelésen. Jobbulást!!!
8. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 7. - Szilvamama)
2011. júl. 3. 22:22
rendben köszönöm, és kb mennyi idő alatt megy vissza a helyére?
7. Szilvamama (válaszként erre: 5. - 7ac18b9dfa)
2011. júl. 3. 22:19
Ami nem csinál szorulást, hasmenést, nem puffaszt :)
2011. júl. 3. 22:02
ma nem dolgozom, egész nap fekszem hason, meg oldalt, nem kényelmetlen az ülés de olvastam, hogy ilyenkor ez a legjobb. holnaptól munka, de felszolgáló vagyok, tehát gondolom az állás is jó
5. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 2. - Szilvamama)
2011. júl. 3. 22:01
értem, és gyümölcsből bármit, meg zöldségből is?
2011. júl. 3. 22:00

Étrend aranyér kezelésére: A legfontosabb a rostokban gazdag diéta amit a tipus

számára készült étrend biztosít.

2011. júl. 3. 22:00
Van valamilyen diéta aranyérre? 1 hete jött ki és már szeretném ha visszamenne, kúpot használok 3 napja, meg kenőcsöt! valamit még kell tennem? nem fáj, nem viszket, nem véres stb...kijött a szűztea ivászattól. Edzeni is szeretnék, de nem merek...enni se nagoyn, tudatalatt, nehogy wc-re keljen menni! köszönöm előre a válaszokat, segítségeket.
2011. júl. 3. 21:59
Van ám! Semmi olyan, ami fogja a székletet, sok zöldség, gyümölcs, rost és folyadék!
2011. júl. 3. 21:58
Van valamilyen aranyér diéta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook