Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Július 4-től életmódváltással a cél felé, gőzerővel!! Ki tart velem? fórum

Július 4-től életmódváltással a cél felé, gőzerővel!! Ki tart velem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
2011. szept. 22. 21:50
Sziasztok!Bennem már egy ideje érlelődik ez a dolog, alapvetően mindig elhatározom, végül nem lesz belőle semmi. Tulajdonképpen akaratgyenge vagyok. ezen lehet változtatni? Mindig elhatározom, hogy majd most (pl.:dohányzásról való leszokás, rendszeres táplálkozás, rendszeres mozgás, stb.), végül pár hétig bírom, majd vagy megunom, vagy feladom.
286. solmyr (válaszként erre: 285. - Helena66)
2011. szept. 14. 09:13
Hajrá és sok sikert!
2011. szept. 13. 11:36

Sziasztok,

Nem sikerült az életmód váltásom, most éppen tisztító kúra vége felé járok. Ezt követően életmódváltás.

284. solmyr (válaszként erre: 283. - Vberni01)
2011. szept. 9. 06:31

Gratulálok a barátnődnek! (Bár már én is itt tartanék...)

És neked is. :)

Most kedd óta? (szept. 06)?


Megírnád nekem, hogy mit szedsz, akár ide akár priviben? Bár gyanítom, hogy szoptatás mellett nem szedhetem, de azért vésztartaléknak elraktároznám az infót. :)

Köszi

283. vberni01 (válaszként erre: 282. - Solmyr)
2011. szept. 8. 21:27

Az életmódváltás nekem nem ment. Néha kell pizza, jégkrém ,főleg mikor nem ehetek. Úgyhogy barátnőmtől kaptam segítséget. Ő ezzel fogyott 15 kg-t!


Kedd óta szedem, három kiló lement! És nem kívánok semmi tiltott dolgot enni. Sőt, egyáltalán nem kívánok enni, de nem is szédelgek. Sajnos ez kellett mert Krisz egyre több energiát és időt követel tőlem, így a torna kiesett.

282. solmyr (válaszként erre: 281. - Vberni01)
2011. szept. 8. 19:55

Én még vagyok. :)

Holnapra talán már meglesz a -8 kg. :)


És veled mizu?

2011. szept. 7. 13:06
Sziasztok! BEhalt a fórum? Hogy vagytok? Tart még az életmód váltás?
2011. aug. 31. 14:22

Nem adom fel az biztos, úgy érzem ez az utolsó lehetősgem, hogy lefogyjak. Most nagyon erős az elhatározásom ha elbukom, nem tudom lesz e még így. Bár a 2 szülés előtt is 85 kiló voltam, szóval már van mit felmutatnom, szóval elbukni már nem fogom, a lényeg, hogy vagy most megváltom a világot, vagy sztem már sose!

Viszont te nagyon szépen haladsz, gratula!

279. solmyr (válaszként erre: 278. - Beagle Zsuzsi)
2011. aug. 31. 11:46

Lassan, de biztosan. :)

A lényeg, hogy kitartó vagy és nem adtad fel!

2011. aug. 30. 15:10

Sziasztok!

Én még vagyok, csak leginkább olvasó üzemmódban. 87,5-ről indultam, 78,5 vagyok most, mindezt a 9 kilót 6 hónap alatt siekrült, szóval nem vagyok vmi gyors, de nem is ez a lényeg.

Most nehéz napjaim vannak, tök vizes vagyok, puffadt a hasam, mérleg extra csúnya...nehezebben tartom be a szabályaimat kaja terén, de nem adom fel. 75 kiló az első cél, és hatossal kezdődni a szép álom :-)

277. solmyr (válaszként erre: 276. - Bonelli)
2011. aug. 29. 19:51

Szia!


Úgy látszik ketten maradtunk a fórumon. :)

Azért bízom benne, hogy a többiek se adták fel a küzdelmet a kilókkal szemben. :)


A kisebbik fiam 1x kel fel éjszaka szopizni, változó, hogy mikor. 1/2 3 vagy 1/2 4, de van, hogy csak 1/2 5-kor. (Este kb 3/4 9-9 magasságában már alszik.)

Aztán kora reggel 1/2 6-6 körül (vagy később, attól függően mikor kelt először) kel mégegyszer.

Ő nappal alszik nagyon keveset, már a születése óta. Max 3 órát. Ezt az elején 20 perces bontásokban csinálta, mostanában kb 4x-re. 1/2-1/2 óra alvás általában mikor oviba megyünk vagy hozzuk a nagyot + 2x 3/4 vagy 1 órát napközben.

A nagyobbik fiam is így csinálta, és ő még most is min. 1x kel éjszakánként.

Szóval eléggé fáradt vagyok reggelente. :)


Nyugis hetet neked is! :)

276. Bonelli (válaszként erre: 275. - Solmyr)
2011. aug. 29. 18:52

Szia!

Hát gyorsan eltelt a szabadság, ma már dolgoztam , de nagyon nehéz volt.

Jó viszont, hogy már nincs olyan meleg.

Sajnos a kisunokámat is megviselte a kánikula éjjel többször felébred, és az evés is nehezen megy.

A Te kisfiad végig alussza az éjszakát?


Én is fázós típus vagyok, de ez a kánikula azért nekem is sok...


Szép hetet kívánok Nektek:))

275. solmyr (válaszként erre: 274. - Bonelli)
2011. aug. 25. 09:16

A szülői házban az én szobám is a tetőtérben van úgyhogy tudom miről beszélsz. :)

Szerintem ott még melegebb van mint kinn. :)


Fura, de a gyerkőcökön nem látom, hogy megviselné őket a meleg, csak az esti altatás megy nehezebben a nagyobbik fiamnál. Éjszakára kinyitjuk az ajtókat, ablakokat így egy kicsit jár a levegő a házban. Ezzel elviselhetőbb a meleg.

Egyébként a nagyobbik fiam olyan, hogy ő sose fázik és sosincs melege, és úgy látom, hogy a kicsi is ilyen lesz.

Én fázósabb vagyok és próbálom mindig kitalálni, hogy éppen mit is adjak a gyerekekre.

A párom az ellenkezője. Ha én már hosszú ujjút veszek, nadrággal akkor ő tuti, hogy még rövid ujjút rövid nadrággal.

Szóval nem egyszerű...főleg ha őt kérdezem meg reggel, hogy milyen az idő kinn :)


Ha megyünk az oviba akkor próbálok az árnyékban közlekedni, de így is mindig vörös a fejem és folyik rólam a víz, mire leérünk. Pedig nem sietek, szépen kényelmesen sétálunk. Nem tudom a többi szülő hogy csinálja, aki pl biciklivel jön, hogy még csak egy pici piros foltocska sincs az arcán a melegtől. Én meg úgy nézek ki mintha félmaratont futottam volna. (Pedig már nagyjából az ideális súly felső határánál vagyok. 175 cm 77 kg)

Napi 4 km, kb. Kivéve, ha a párom úgy dolgozik, hogy el tudja vinni v. hozni a fiunkat. Ehhez jön hozzá, hogy tolom a babakocsi súlyát, a 3 hónaposom 6,5 kg-ját és a 3 évesem 14 kg-ját (testvérfellépőn utazik a drága) partnak fel és völgynek le. :)

Tegnap a védőnő meg is jegyezte, hogy látszik rajtam, hogy sokat fogytam. :)

Pedig még csak az 1/3 -a ment le. Bár ő így ilyennek ismer engem, hisz a terhesség előtt is ennyi volt a súlyom. (3 éve lakunk itt és ő a 3. védőnőnk)


Ez a meleg talán arra a legjobb, hogy nem kívánjuk a kaját. :)

Könnyebb egy picivel a fogyás. :)


Neked jó pihenést kívánok!

274. Bonelli (válaszként erre: 273. - Solmyr)
2011. aug. 25. 07:27

Ez a meleg már tényleg brutál!

Én kedd óta szabin vagyok, de a lakásból csak addig

mozdulok ki amig elmegyek a lányomékhoz.

Tavaly óta van klímánk, mert tetőteres a házunk és

fent nem lehetne megmaradni, olyan meleg van.

Neked borzasztó lehet ebbe a hőségbe ennyit gyalogolni a picikkel, főleg a délutáni, akkor van a legnagyobb meleg. Biztos megviseli a kicsiket is.


A fogyásodhoz gratulálok, nagyon jól csinálod, ha mindennap ennyit gyalogolsz biztos menni fog a

többi is.


Én ma is 8 körül megyek a lányomhoz, és kb 3-ig leszek ott, de biciglivel közlekedek, úgy könnyebb

a meleget elviselni!


Szép napot Nektek :))

273. solmyr (válaszként erre: 272. - Bonelli)
2011. aug. 24. 06:39

Jól vagyok, köszönöm. Csak ezt a nagy meleget nehezen viseljük...

Tegnap este alig bírtam elaltatni a fiaimat.

Kinn az árnyékban van 33 fok a lakásban meg 27.

Ma meg azt mondják még melegebb lesz.

Reggel le kell vinni a nagyobbikat oviba, aztán a kisebbikkel megyek oltásra, majd délután háromra vissza a nagyért, mindezt gyalog. (Tőlünk az ovi kb 1 km-re van, a falu másik felén)

Szóval ma is le fogok izzadni egy párszor...


A fogyás most elég jól megy. Már majdnem -7 kg-nál járok (2 hónap alatt). Hátra van még 12 kg.

Úgy gondolom így az elején még könnyebb a dolgom. A sokból könnyebb leadni.


Szép napot neked, remélem te legalább légkondis helyen leszel. :)

272. Bonelli (válaszként erre: 271. - Solmyr)
2011. aug. 23. 15:31

Szia!

A nagy bűnözések után, gondoltam ráállok a mérlegre,

biztos vissza jött 1 kiló minimum, hát képzeld kevesebb vagyok fél kilóval:) Nem is értem hogy lehet ez, pedig a mérlegem pontos!

Veled mi újság, remélem jól vagy?

271. solmyr (válaszként erre: 270. - Bonelli)
2011. aug. 18. 06:45
:)))
270. Bonelli (válaszként erre: 269. - Solmyr)
2011. aug. 17. 21:01

Szia!

Én ma bűnöztem sorozatban: csoki, fagyi, muffin,

pogácsa:(

Hát nem tudom hová lett az eszem, hogy mindezt egy

délután megettem:(

Ma már jobban éreztem magamat lehet a bűnözés miatt:)

Holnap a kolléganőmnek névnapja lessz, biztos egy vagon sütivel állít be reggel:)) Megint bűnözés lessz!!

269. solmyr (válaszként erre: 268. - Bonelli)
2011. aug. 17. 11:16

Nekem tegnap volt a bűnös napom. :)

Fagyi, tészta és no torna.

Nem akarok ebből rendszert csinálni, de ez most így sikeredett.


Csak nem leszel beteg...lehet, hogy csak kerülget pár napig, aztán elmúlik.


A többiek biztos a hasukat süttetik a napon!

Vagy belefulladnak a melóba, legyen az házimunka vagy munkahelyi. :(

268. Bonelli
2011. aug. 16. 20:42

Szia!

Hát a mai nap sem volt sokkal jobb mint a tegnapi:(

Hulla fáradt vagyok, nem értem, nem szoktam így érezni, már kezdek aggódni, hogy valami betegség bujkál bennem:(

Na de hol vannak a többiek? Még nyaralnak?

De jó nekik!

Remélem szép napotok volt:)

267. solmyr (válaszként erre: 266. - Bonelli)
2011. aug. 16. 07:07

4,5 hónapos és van már 2 fogacskája? Ez igen...


Kitartást a mai naphoz is :)

266. Bonelli (válaszként erre: 265. - Solmyr)
2011. aug. 15. 21:14

Szia!

Hát a hétfő az jó fárasztó volt, alig élek, biztos a meleg miatt van.

Nekem már nem sokat kell fogynom, inkább már kicsit

izmosodni kellene, de valahogy nem megy:((

A kisunokám olyan boldogságot hozott, hogy sose hittem volna, hogy ennyi örömöt tud okozni egy pici

kis élet.

Olyan édesek tudnak lenni, már hasra fordul, és van két pici foga is:)) Annyira imádom:))

Ma sajnos nem láttam, csak itt a hoxán a lányom a


naplójába tett fel mai képeket.

Hát igen a hétvége az mindig pikk-pakk eltelik, de bezzeg a hétköznapok csak vánszorognak, amikor

a munkahelyen vagyok:((

Kellemes hetet kívánok Nektek:))

265. solmyr (válaszként erre: 264. - Bonelli)
2011. aug. 15. 09:54

Szia!


A hétvégék mindig gyorsan eltelnek.

A fiúk (a férjem és a 3 évesem) füvet nyírtak, homokoztak, kertészkedtek.

Én csináltam a házimunkát: mosás, vasalás, főzés miegymás.

Megvolt a napi picike torna is. (Már jobban bírom mint pár nappal ezelőtt.)

Szóval nekünk is egy aktív "pihenős" 2 napunk volt.


Neked is sok sikert! Hány kg van még hátra?

Biztos aranyos a kisunokád és sok örömötök van benne. :)

Nem sokkal idősebb mint a kisebbik fiam. :) Mi is jókat mosolygunk, hogy miket tud produkálni. :)

264. Bonelli (válaszként erre: 262. - Solmyr)
2011. aug. 14. 21:08

Szia!

Hogy telt a hétvégéd?

Nálunk nagy volt a nyüzsgés, jól el is fáradtam a

sütés főzésbe. De nagyon boldog vagyok, mert sokáig itt volt a drága kis unokám.

Este elakartunk menni sétálni a párommal,de

elálmosodott, így maradtunk. Holnap kezdődik a hét mehetek dolgozni.

Neked további kitartást kívánok, nagyon jó úton haladsz, az természetes, hogy pici baba mellett

nem mindig sikerül mindent betartani. Az fontos, hogy ne idegeskedj, próbálj lazítani. Jó egészséget kívánok a családod minden tagjának:)

263. solmyr
2011. aug. 14. 06:11

Ja és elkezdtem újra tornázni. Egyelőre nem sokat, mert nagyon elszoktam a mozgástól.

Első körben próbálom magam hozzászoktatni a rendszerességhez, aztán majd jöhet a mozgásra szánt idő növelése is.

262. solmyr (válaszként erre: 261. - Bonelli)
2011. aug. 14. 06:10

Próbálok nem fogyózni, csak egészségesebben élni.

A fehér kenyeret lecseréltem teljes kiőrlésűre, próbálom kerülni a tésztát, rizst, krumplit. Helyettük több zöldséget és gyümölcsöt eszek. A napi 3 étkezésből próbálok 4-5-t csinálni.

Van, hogy sikerül ezeket megtartanom van, hogy nem.

Nem akarom, hogy a kisfiam lássa kárát.

De amíg ő is hízik rendesen és tudom szoptatni, addig próbálkozom én is... :)

261. Bonelli (válaszként erre: 260. - Solmyr)
2011. aug. 13. 18:14

Jaj az én kisunokám 4,5 hónapos kisfiú, imádom:))

Nem tudtam, hogy ilyen picid van, gratulálok:))

És ne fogyózz, csak étkezz egészségesen:)

Az alvással nálunk is gondok vannak egy ideje, két-

három óránként ébred éjszaka, Ő is csak szopizik még:)

Kb. félórája mentek haza, de már hiányzik a kincsem!

Holnap jönnek ebédelni:)

260. solmyr (válaszként erre: 259. - Bonelli)
2011. aug. 12. 13:41

Szia!


Lassan, de biztosan azért fogyogatok. Nem akarom rohamtempóban csinálni, mert még szoptatom a kisfiamat (most 3 hónapos). -3 kg/hónap. Nekem ez a célom.

Pár napja kicsit depis vagyok, így most nem figyeltem oda annyira az étkezésekre. Valahogyan össze kéne kaparnom magam.

Talán segít majd, ha végre többet alszom mint 5-6 óra/éjszaka. :)

259. Bonelli (válaszként erre: 258. - Solmyr)
2011. aug. 12. 07:06

Szia solmyr!

Örülök,hogy nem vagyok egyedül:)

Most éppen reggelizek egy őszibarackot, megiszom a kávémat és indulás dolgozni, csak este jövök haza:(

Veled mi ujság? Remélem jól vagy és olvadnak a kilók:)

258. solmyr
2011. aug. 11. 21:39

Én vagyok, de sehol senki...

Lehet nyaralnak, pihennek, dolgoznak vagy egyéb értelmes dolgot csinálnak :)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook