Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Írisz diagnosztika fórum

Írisz diagnosztika (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Írisz diagnosztika

1 2
5. 8d7dbec8f1 (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2007. nov. 7. 21:13
Sziasztok! Én 7500 Ft-ért csináltattam meg, kaptam jó nagy képet a szememről, amin csak a szemgolyóm volt kinagyítva, így az íriszben minden látható folt jól kivehető volt.Szerencsére nem betegség miatt mentem, csupán kíváncsiságból. Barátnőmet is elráncigáltam magammal, akinek viszont a gerincproblémáit azonnal megmondták az íriszből kiolvasva (pedig nem tudták előtte!). Nagy általánosságban kaptunk leírást, mivel szerencsére nincs komolyabb betegségünk. Méregteleníteni kell, gyógyteákat inni, sportolni... stb. Egyébként én akkor is azt mondom, hogy van benne valami. Mint ahogy az arcon megjelenő foltok, pattanások elhelyezkedése utal a szervezetben lévő gyulladásra, betegségre, stb. , úgy a szem is árulkodhat! Innen jut eszembe! Tud valaki nekem segíteni? Mióta abbahagytam a fogamzásgátlót (kb. 6 évig szedtem, és 1 éve hagytam abba), az arcomon két oldalt egészen az állig, és kicsit az áll alatt a nyak felé pattanásszerű pontok jelentek meg, de nem lehet kinyomni őket, mert nem igazán pattanások. Piros kicsi dudorkák, nagyon sokan egymás mellett! A tablettát volt, hogy a 6 év alatt abbahagytam 2-3 hónapra, és akkor is megjelentek ezek a pattanásszerű pontocskák, azért folytattam tovább. Viszont most már 1 éve nem szedem, és még mindig nem akarnak elmúlni!
2007. nov. 7. 16:14

én nemrég voltam ilyenen az ormos intézetben. 6ezer forint volt, és kb semmit sem ért.

a parkolás+rendelőmegkeresés+ várakozás+vizsgálat+ fizetés+ autóhoz kimenés mindösszesen 13 perc volt, tehát a vizsgálat kb 5 perc lehetett.

beültem egy réslámpa elé (aki volt szemészeten, az tudja milyen), doki elkezdett betegségeket sorolni, kb az ötödik után jöttem rá, hogy akkor már talán azt sorolja, hogy miket lát a szememben. (nulla bevezetés, vagy akármi, tényleg leültem, belenéztem, az meg elkezdett beszélni, mire rájöttem hogy mi van, már az egyik szememmel végzett is.)

utána elmondta, hogy sportoljak, meg vegyek náluk gyógyteát, valamint járjak hozzá akupunktúrára meg csontkovácsolásra.

valami kínai fószer volt.

nem tudom, hogy ott a többi orvos milyen, de ehhez menni totál pénzkidobás.

2007. nov. 7. 14:51
Engem is érdekelne, hogy mennyi, meg esetleg ha tudtok valami megbizható szakembert Bp-en.
2. Suhi
2007. nov. 6. 13:13

Te próbáltad?

Barátnőm ment el, nem kis pénzt kértek el tőle, majd utána kezelésbe is vette (szakorvosi konzultáció nélkül)jól le is épült tőle.

Persze bizonyára itt kontár volt a "kezelő".

Amúgy mennyibe kerül manapság egy ilyen "feltérképezés" ?

2007. okt. 25. 00:07
"A szem a lélek tükre"... hangzik a régi mondás. De vajon csak a lélek tükre? Bizony nem! Az írisz részletes feltérképezéséből testünk hiányosságaira, gyenge pontjaira, gyulladásos gócokra, kialakulóban lévő betegségekre, allergiára...stb. kaphatunk információt!

Ugrás a teljes írásra: Írisz diagnosztika
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook