Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elliptikus tréner más néven Cross tréner: szerintetek a szalagfékes vagy a mágnesfékes a jobb? fórum

Elliptikus tréner más néven Cross tréner: szerintetek a szalagfékes vagy a mágnesfékes a jobb? (beszélgetős fórum)


2011. júl. 24. 19:27

Ja, még egy kérdés: miért van az, hogy a comb izmomat (elől) érzem csak, hogy bedurran, semmi mást, se fenék, se has, se semmi??!!

Ez mitől van? Ettől még a többi izmom is dolgozik?

2011. júl. 24. 19:26

Sziasztok!!

Megvettük a De...tlonban a gépet:)

Már 4 napja.

Egyelőre csak 10-12 perc megy még rajta:)

Nagy baj az, ha csak 4 kg. a lendkerék? Mitől másabb, jobb a 10 kg-os???!

2011. júl. 3. 17:31

Sziasztok!

Stepperről valaki valami jót?

Mert az viszont van, kapaszkodós, de nem megy rajta az edzés. Még 1 percet sem bírok. Mit csinálhatok rosszul?

10. 9bbc382386 (válaszként erre: 8. - 13d03718f8)
2011. júl. 3. 09:46

Szia!Mint írtam alább most már "csak" heti három alkalommal trénerezek,egy óra intenzív kardió ez, majd erősítek még egy órát. Így heti három alkalommal 2órát edzek.

Régebben nem csináltam semmi mást,és minden nap használtam,azaz csak hétköznap,akkor nagyon szálkás voltam.

Ezzel lehet fogyni,ne aggódj és ne görcsölj rajta,az a legrosszabb :)

Ja nekem a súlyom kamasz korom óta ugyanannyi,soha nem változik,mindig az izom-zsír-hús arány alakult,azaz formálódott.180cm/60kg vagyok.

Kitartás,

meglesz az eredmény ebben biztos vagyok :)

2011. júl. 3. 08:50
Olyant kell venni, amelyen több program van :) valóban hozzászokik úgymond a szervezet a mozgáshoz, szóval szépen formálódsz meg minden, aztán majd szinten kell tartani a dolgot :) én is futok már régóta, de ha kimarad egy hét, rögtön tudok hízni... aztán a sima futástól tényleg nem változik már semmi rajtam, de lehet intervallumozni meg változtatni az edzésen és akkor már jó :))
8. 13d03718f8 (válaszként erre: 7. - 9bbc382386)
2011. júl. 3. 08:24

Szia!

Már nem volt erőm megvárni a választ:) Álmos voltam...

Ma sajnos mennem kell melózni, de egész nap ezen fogok agyalni:tiszta ideges (jó értelemben) vagyok attól, hogy hamarosan nekem is lesz:)

Mint egy gyerek:)

Megyek kicsit szörfözök, aztán meló:(

Ha minden nap tornázol rajta, akkor ez mellett mást nem is csinálsz, vagy ezt csak kiegészítésnek szánod?

Igazából én 77 kg. vagyok, egy tízest kéne fogynom, de ha a kilók nem is mennek le, viszont formásabb leszek, az nem baj, az e lényeg számomra!!!

Remélem, érthetően fogalmaztam? :)

7. 9bbc382386 (válaszként erre: 6. - 13d03718f8)
2011. júl. 2. 23:21

A legkisebb ellenállással,vagy az közelivel nem tudja erősíteni,inkább fogyasztja.

Felkar-alkar,derék,comb-vádli,fenék.Mindig minden függ testtartástól,erőátviteltől,tempótól.Menet közben érezni fogod,kiismered a tested :)

6. 13d03718f8 (válaszként erre: 5. - 9bbc382386)
2011. júl. 2. 23:15
Köszi a választ, kedves vagy. Már csak egy kérdésem van: nem erősíti ez meg nagyon egyébként sem vékony combomat? Mire is jó ez, mit formál elsősorban?
5. 9bbc382386 (válaszként erre: 4. - 13d03718f8)
2011. júl. 2. 23:04

Igen,amennyi jólesik :)

Célt kell kitűzni,az emelést illetőleg.A magas pulzusszám elengedhetetlen,hisz nem sétagaloppra kell :)

Heti három alkalommal trénerezek most is,egy óra intenzív kardió ez,majd erősítek még egy órát.

A fokozatosság fontos,és nem is mindig megy a terhelés.

4. 13d03718f8 (válaszként erre: 3. - 9bbc382386)
2011. júl. 2. 22:53

Köszi a biztatást!

Már nagyon várom, tiszta lelkes vagyok már a gondolattól is. Jövő héten, remélem, meglesz, addig fogom rágni a zuram fülét, míg el nem megyünk venni egyet:)

De, gondolom az egy óra folyamatos tekerés, az már haladó szint.

Egy kezdőnek szépen, fokozatosan kell/szabad eljutnia arra az időre, nem?

3. 9bbc382386 (válaszként erre: 2. - 13d03718f8)
2011. júl. 2. 22:49
Nagyon jó döntés,a legjobb.Minden másnap egy órát ha végignyomod,akkor jelentős átalakulás várható ;)
2011. júl. 2. 22:42

Persze, az elliptikus tréner mellett, ha van időd, és helyed, alkalmad, miért is ne mozoghatnál mást is?! Az csak hasznára válik, bárkinek, szerintem.

Az elliptikus tréner valóban jól átmozgatja az embert, én már alig várom, hogy megvegyem magamnak a "kiszemeltet" :)

1. 9bbc382386 (válaszként erre: 18. - Gubóka)
2011. júl. 2. 22:19

7évig csak ellipszist használtam,és rendben voltam-vagyok.

Tudom mit beszélek,30éve sportolok :)

Az ellipszis tréner átmozgat,minden izmodat.

Itt ne a gagyikra gondolj!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook