Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutya bajok fórum

Kutya bajok (beszélgetős fórum)


20. Enya78
2011. júl. 7. 23:36
Egyébként lehet tényleg érdemes lenne előítéletek nélkül körülnézi egy-két menhelyen... azok a kutyák annyira hálásak lesznek, és még jobban ragaszkodnak azokhoz az emberekhez, akik újra szeretettel töltik meg a kis lelküket...
2011. júl. 7. 22:22
egy aranyos palotapincsit válasszatok a szülőknek! Imádni való és nagyon hűséges. nekem már 15 éve hű barátom, és semmi pénzért nem adnám!
18. Bodu (válaszként erre: 16. - D62762eb79)
2011. júl. 6. 13:09
Szívemből szóltál.
17. d62762eb79 (válaszként erre: 15. - D62762eb79)
2011. júl. 6. 08:00
nem eszik és nem iszik..mindegy, nem ez a lényeg.
2011. júl. 6. 07:59
a menhelyek tele vannak gazdára vágyó kutyákkal, csodálatosak. talán megmenthetnének egy életet azért cserébe, amit eltapsoltak. (nem érdekes ebben a helyzetben, milyen vírusos izéről volt szó.) ha náluk a leszakadt kipufogó az oka annak, h a kutya nem kapott segítséget, akkor eléggé elgondolkoztató (számomra).
15. d62762eb79 (válaszként erre: 13. - 62d1ad4db5)
2011. júl. 6. 07:54
esetleg halkan súgd a fülükbe, h ha napokig nem eszik és nem eszik a kutya, keressenek segítséget.
14. Enya78 (válaszként erre: 13. - 62d1ad4db5)
2011. júl. 6. 00:55
Na, micsoda jó hír! :) Remélem hamarosan találtok is egy másikat! ;)
2011. júl. 5. 21:26
Képzeljétek, szüleim most hívtak, hogy megint akarnak egy ugyan ilyen kutyust:) Annyira örülök ennek, nagyon féltem, hogy nem akarnák másikat, mert még hétfőn úgy nyilatkoztak, soha az életbe nem kell nekik kutya másik! :) Bár a kutyusunk elvesztése meg nagyon fájdalmas. :( Most igyekszek keresni nekik, aki tud esetleg szami kölyköt, szívesen megnézném:)
12. 62d1ad4db5 (válaszként erre: 11. - Enya78)
2011. júl. 4. 22:26

Remélem is, én szeretném, nem jó őket így látni, hogy szomorúak. Én is szerettem, de mégis velük volt állandóan, nem velem. köszönöm.


Nem tudtam írni, szüleimhez nem azért megyek, hogy netezzek, azt itthon is tudok, ha van időm. Csak keresgéltem orvost, meg keresgéltem, hogy mitől lehet ilyen rosszul, tünetek alapján. Azért is hoztam létre ezt a topikot, hogy hátha volt valakinél hasonló eset.

11. Enya78 (válaszként erre: 8. - 62d1ad4db5)
2011. júl. 4. 22:18

Én is nagyon sajnálom! Bevallom, és mint írtam is, már féltem kicsit, hogy mi ez a nagy csend? Nekem is Yorki-m van, a szívem megszakadna ha érné valami...

De aztán majd lemegy a gyász ideje és lehet lesz még új kutyus...

10. 62d1ad4db5 (válaszként erre: 9. - Caffi)
2011. júl. 4. 22:18
Nekünk még le se esett sehonnan, tisztára arany élete volt, durva, de családtagként lett szeretve. Nagyon reménykedek benne, hogy még akarnak valamikor kutyust, főleg ilyen szamit.
9. caffi (válaszként erre: 8. - 62d1ad4db5)
2011. júl. 4. 22:14

Idővel majd ők is fognak tudni szeretni egy másik kutyust(most ez kicsit kegyetlenül hangzik így).

Sajna az állatorvosok,ne igazán vannak toppon....Lejjebb írtam már ha a lányom kutyusát(az egy másik yorki)egy nap 3 orvos látta...és nem jöttek rá h mi a baj...a 3.doki tette vissza a vállát a kutyusnak,valószínű h le esett valahonnét,és kicsit agyrázkódása volt,ezért volt olyan rosszul is egész nap....na bele se akarok gondolni,h mi alapján és milyen összetevőjű injekciót adott az 1-es számú dokker:S:S

8. 62d1ad4db5 (válaszként erre: 7. - Caffi)
2011. júl. 4. 22:04
Sajnálom a kutyusod, jó neked, hogy tudtál másik kutyát is szeretni. Én még tudnék, de az otthoniak nem, főleg a testvérem, aki mindennél jobban szerette. Ebben az egészben az a gáz, hogy az orvos se vett észre semmit, azért kellett látnia, hogy halódik a kutya, ha még ma megvizsgálta... egy másfél óráig voltunk a rendelőjében, annyira tanácstalan volt, fél óráig uh-ta, a röntgen is alapos volt, de semmi... Már csak a vérvételbe bízok, bár már késő, de hátha kiderül, hogy mi volt a baja.
7. caffi (válaszként erre: 6. - 62d1ad4db5)
2011. júl. 4. 22:00

Jaaaj nagyon sajnálom(most itt valami okosat szerettem volna mondani,dee nem megy:( )...vártalak nagyon,gondoltam h majd jó hírrel szolgálsz!

Nekem is van kutyám yorki(örököltem a lányoméktól,de egy napot se tudnék elképzelni nélküle)

Sok évvel ezelőtt,egy pincsink volt....sajna mire,műtét után megjött az ő eredménye is,addigra ő is elpusztult...akkor azt mondtam sose lesz kutyám...de nem így lett....:)))

2011. júl. 4. 21:47
Sziasztok. Sajnálom, hogy nem voltam, szüleimtől írtam nektek, ott meg már nem akartam netezni. Itthon meg csak most tudtam leülni. Találtam orvost, vagy az 5.-ik telefont kellett megereszteni, mire sikerült egyre bukkanni, aki hajlandó volt kijönni. Ő azt mondta, hogy vírusfertőzéses járvány van, már aznap volt 2 esete, ilyen, megvan fázva. Kapott két oltást, másnap már hörgött szegény kutyánk, megint kapott valamit, de már akkor azt mondta, hogy tüdővizenyős., na meg azért hörög, mert megvan fázva, a sok hányást meg azzal magyarázta, hogy nem kap elég oxigént, az nem jut el a gyomorig...stb. Elvileg mára kellett volna jönnie, infúziót kapott volna, mert folyton kihányta még a vizet is (ja, szőlőcukros löttyöt kellett beleerőltetni, mondván szénhidrát)fel akarta turbózni.... Mára se javult, én kerestem itt nálunk egy állatorvosi klinikát vagy valami hasonlót, kíváncsi voltam egy hasi röntgenre, mert az orvos semmit se tudott mondani, hogy mi baja lehet. Csinált hasi UH-t, mellkas rtg-nt, nem látott semmit, nem tudta megmondani, mi lehet a baja. Vért vett tőle, holnap lesz meg az eredmény. De már késő, 11 után vitték a szüleim haza a kutyát, 12 után már hívtak, hogy elpusztult. :(( Amúgy egy szamojéd volt, fajtiszta, 3 éves szuka :( A fura, hogy orvos is teljesen tanácstalan volt. Ja, a röntgenen kiderült, hogy nem volt tüdővizenyője. Nagyon nem jött ez jól, két kutyánk volt, az első egy malamut husky keverék,ő 13 évig élt, na meg ez,amit én vettem nekik, és csak 3 évet bírt ki:( tök vacak érzés, már az otthoniak soha többé nem akarnak kutyát emiatt:(((
5. caffi (válaszként erre: 4. - Enya78)
2011. júl. 4. 16:12

Hááát reméljük....

Azért reménykedem h kapunk egy kis infót majd a kutyus hogylétéről...

4. Enya78 (válaszként erre: 3. - Caffi)
2011. júl. 4. 15:33
Reméljük nem azért van ilyen nagy csend, mert elpusztult a kutya... ?
2011. júl. 4. 15:31
Látom semmi hír a kutyusról:(...pedig hétvégén többször is eszembe jutott,csak nem voltam gépközelben...de látom nem maradtam le semmiről!
2. Enya78 (válaszként erre: 1. - Bodu)
2011. júl. 3. 14:29
Hm? Ha már ennyire segítséget kért, illő lenne vmi tályékoztatást is adni, nem?
1. Bodu (válaszként erre: 18. - Enya78)
2011. júl. 3. 14:05
Igen,nekem is eszembe jutott:mi van vele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook