Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valaki aki a Pszáf-nál dolgozik? fórum

Van valaki aki a Pszáf-nál dolgozik? (tudásbázis kérdés)

6. Bodu (válaszként erre: 5. - Kisstoth)
2011. júl. 4. 16:30

Az értékelésre tudtok kontroll-szakértőtő kérni,nem muszáj elfogadni a biztosítóét.

A PSZÁF pedig úgy működik,hogy az egész "kórtörténetet" az összes rendelkezésre álló irat,dokumentum másolatával SZÁJBARÁGÓSAN le kell írni nekik,és elküldeni.

Van egy zöld számuk,ott még adhatnak felvilágosítást(fel szokták venni).

Viszont az árfolyam-különbözettel nem lesz egyszerű,de próbáljátok meg,a szerződés-módosítás valószínűleg támadható.

5. kisstoth (válaszként erre: 4. - Bodu)
2011. júl. 4. 15:00

Cascos volt a kocsi. Az Uniqa szemtelenül kevésre értékelte és azt átutalrta a banknak. Nagyjából fedezte a hitelt. A bank még kitalálta, hogy fizessünk 800.000 Ft-ot, árfolyam különbözetet és szerződésmódosítási díjat. A szerződést ő módosíytotta és nem én, nekem eszem ágában sem lett volna. Az árfolyamot meg nem tudom mi alapján számolja ki, valószínű látnok. Persze ez is jogtalan, hiszen a következő 5 évben nem veszem igénybe a hitelt, akkor miért fizessek árfolyamkülönbözetet. És egyáltalán mi után ???

Szóval elmebaj.

4. Bodu (válaszként erre: 3. - Kisstoth)
2011. júl. 3. 20:09

Nem igazán.De azt tudom,hogy amikor az únokahúgomék kocsiját ellopták(amit egy bank lízingelt),minden költséget rávertek,azóta is fizetik az autót.

Túl kellemes dolgokra ne számíts.Ha lízingelt az autód,akkor az jogilag a banké volt,ezért ki kell neki fizetned.

Egy esélyed van,ha volt Casco-d(elvileg ezt a legtöbb bank kéri),ha ún."no casco-s" volt az autó,akkor sajnos buktátok a dolgot.

Ilyen jellegű a dolog?

3. kisstoth (válaszként erre: 2. - Bodu)
2011. júl. 3. 17:43

Igen. A Merkantil Bank.

Ellopták a kocsinkat és olyan dolgokat akar ránk verni, hogy a hajam az égnek áll.

Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni illetékestől.

Te értesz esetleg hozzá ??

2. Bodu
2011. júl. 1. 10:19
Átvert valaki?
2011. júl. 1. 10:14
Van valaki aki a Pszáf-nál dolgozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook