Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Cactuslim fogyasztó kapszula - a természetes zsírblokkoló, ismeri valaki? fórum

Cactuslim fogyasztó kapszula - a természetes zsírblokkoló, ismeri valaki? (beszélgetős fórum)


20. mongi
2014. febr. 4. 22:04
A párom is szedte,de ő csak kb. 1 hónapig bírta,mert minden este már rossz volt a gyomra,hányingere volt.Abbahagyta,és elmúltak a panaszai is.
19. mongi
2013. okt. 17. 08:38
Sziasztok!Én szedtem kb. 3 hónapig.Tetszett,meg voltam vele elégedve,de aztán gyomorfájásaim lettek,sokszor volt hányingerem,ha esetleg elfelejtettem bevenni,úgyhogy abbahagytam.Pár hét után aztán normalizálódott az emésztésem,tehát sztem a tablettától volt.
18. mongi
2013. ápr. 24. 08:46
Halihó!
17. andi2379 (válaszként erre: 16. - Nőci1)
2011. aug. 1. 19:13

Szia


Még nem fogytam,talán 1kg lement. Éhes nem vagyok, sokat pisilek töle, meg az emésztésemnek is jót tesz.

16. Nőci1 (válaszként erre: 15. - Andi2379)
2011. aug. 1. 17:59

Szia.

Hogy megy a diéta? Milyen a kaktusz? Fogytál? Éhes vagy? Köszi szépen a választ.

2011. júl. 27. 08:48

Sziasztok


4 napja elkezdtem szedni a cactuslimet és elég jónak találom. Szomjas vagyok töle rendesen és a vizet is hajtja. Remélem beválik.

14. Nőci1 (válaszként erre: 15. - Böbusz)
2011. júl. 22. 18:46
Igen inni biztos kell,írok ha veszek,de még van a másikból amitől semmit nem fogytam még,de csoda nincs még várok :-))
2011. júl. 15. 10:03
Jaj, mesélj! Mit ajánlottak??? Tényleg érdekel!!
12. Nőci1 (válaszként erre: 11. - Böbusz)
2011. júl. 14. 19:26
Köszi,most ajánlottak helyette mást,ami úgy néz ki be vált és természetes,szer.Nem is drága,bárcsak ilyen maradna. Köszi.
2011. júl. 11. 10:35

Nőci1, nálunk a helyi bioboltban van. Vagyis kb. egy hónapja még bőven volt.

Zsírblokkolónak ki lehet próbálni, de ez a fórum is mutatja, hogy LEHET kár lenne érte kiadni a pénzt.

Másrészt egy jó bioboltban tudnak 10-15 féle más terméket ajánlani helyette. 300 Ft-tól 7-8000 Ft-ig. Nekem kipakoltak a pultra. :)

Csak döntsd el, hogy pontosan mit szeretnél és ahhoz ajánlanak vmit. Én pl. eldöntöttem, hogy el kezdek mozogni (bicaj, ilyesmi) és kalóriát számolgatok. És indításképpen bevállaltam a Szűztea Forte kapszulákat, amik nekem frankón beváltak. De lehet, hogy csak egy héten át méregtelenítesz (ez kínzósabb és szerintem nem tartós, ez nem fogyira van kitalálva) vagy akármi.

Remélem tudtam segítséget adni. :)

10. Nőci1 (válaszként erre: 7. - Böbusz)
2011. júl. 10. 16:11

sziasztok.

Egyenlőre nem is nagyon lehet kapni!!Akartam venni,de a patikákban nincs,de jó lett volna azért valami tapasztalat is.Kínlódjak érte vagy nem érdemes .-((

2011. júl. 7. 09:03

Fura.

Sajnos tényleg igaz az, hogy amiről már hallottál, mert beszélnek róla és van, aki ajánlja, az csinálhat valamit. De amiről senki nem tud semmit, nem is hallott róla, ... nem sok értelme van pénzt kiadni rá.

2011. júl. 6. 17:34
Hogyne! A táplálkozásra teljes mértékben, a mozgás kevésbé, mert 12 órai munka mellett, és gyerekezés mellett nem igazán maradt rá idő. Mellékhatása nekem semmi nem volt.
7. Böbusz (válaszként erre: 6. - Zityo71)
2011. júl. 6. 09:58

És mellette odafigyeltél a táplálkozásodra?

Mozgás, ilyemsi volt mellette?

Mert amúgy persze, hogy semmit nem ér.

Volt valami mellékhatása???

6. zityo71 (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2011. júl. 5. 17:20
Én már kipróbáltam, de sajna semmit nem használt, pedig 2 hónapig szedtem, de 1 deka sem ment le rólam.
2011. júl. 1. 12:53
Ez így igaz! :)
4. Nőci1 (válaszként erre: 3. - Böbusz)
2011. júl. 1. 12:42
Ebben igazad van,csak egy mankó! De ha bevált akkor jó ha van. Én egy lánnyal levelezek annak nagyon bejött,azt hittem ír ide is. Várom,hátha más is szedte.Csodák nincsenek,de azért ha picit elveszi az étvágyat akkor az már fél siker :-))
2011. júl. 1. 11:45

Szia!

Nekem van egy gyógynövényboltos ismerősöm, akitől anno majdnem ezt vettem meg, ő ajánlotta.

Ajánlotta, de kérdeztem mik a vásárlói visszajelzések?!

Ő meg húzta a száját, és azt mondta nem sok visszajelzést kapott. Vagyis nem sok pozitívat.


De engem is érdekelne más ember véleménye, aki tényleg szedte is!!!


(Amúgy, annak idején én a Szűztea Forte kapszula mellett dönöttem (2e alatt) és nem bántam meg!!! :) Mozogni kell elkezdeni és ezek csak segítenek. A Cactusos cucc is segítő lehet, nem megváltószer! Nem fogy le senki attól, hogy szedi. Mozgással kell párosítani a dolgot!!)

2011. jún. 30. 22:33
Nem a Hoodiáról érdeklődöm!! Ezt patikában lehet vásárolni,és egy nagy zöld kaktusz van rajta a dobozon.
2011. jún. 30. 22:31
Cactuslim fogyasztó kapszula - a természetes zsírblokkoló 60 db ,ha valaki szedte jó lenne ha írna róla nekem ,jó és rossz tapasztalatokat! Nagyon köszi minden hozzá szólást.Van hamisítvány is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook