Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Palacsintatésztában sütött rántotta fórum

Palacsintatésztában sütött rántotta (beszélgetős fórum)


9. barbus0501 (válaszként erre: 8. - 12d083b51b)
2017. márc. 27. 17:00
Az tuti. :)
8. 12d083b51b (válaszként erre: 7. - Barbus0501)
2017. márc. 27. 16:50
A múltkoriban beszélgettem valakivel, megegyeztünk, ez olyan dolog, amiben mindig tudunk újat tanulni. :)
2017. márc. 27. 16:21
En olyan helyen dolgoztam ahol edes, es sos palacsintakat csinaltam. Csinaltam ugy is, hogy kulon megcsinaltam a fantottat, de ugy is, hogy a palcsintara utottem ra a tojast, es raktam bele a tobbi hozzavalot. Lazac, sajt, oliva, vagy csak sonka. Isteniek :)
2017. márc. 27. 14:47

Hogy mik vannak "hátul a fészerben"!! :))

Most szedtem a bal oldalról, egész jó!


Én most éppen ott tartok, hogy a sűrűre kavart palacsintába egy kis sütőport, és ezt használom a liszt-tojás-zsemlemorzsa panír helyett!!

A cuccot először lisztbe forgatni, majd ebbe a palacsinta tésztába, imádom, akármit is bundázok így.


A maradék palacsintát pedig evőkanállal bele az olajba, és amit kiszedtem, régen azt hívtuk tarkedlinek!

2011. júl. 1. 09:57
húú..de jól hangzik, kipróbálom
4. csramona (válaszként erre: 3. - Rekettyepuszta)
2011. jún. 30. 21:23
köszönöm szépen, megnézegetem :-)
2011. jún. 30. 21:21

Itt sok jó receptet találsz:

www.eliza-beth.hu/receptek/111_uj_palacsintarecept.doc


jó étvágyat!

2011. jún. 30. 21:20

Tojásos palacsinta

Sós tésztából palacsintákat készítünk, és a szokásosnál keményebbre sütött rántottával megtöltjük. Felgöngyöljük és forrón, pirospaprikával meghintve tálaljuk.

Hagymás paradicsom- vagy burgonyasalátát adunk mellé.

2011. jún. 30. 21:16
Sziasztok! Egy nagyon fura étellel kapcsolatban szeretnék kérdezni: a férjem most jött haza afganisztánból, és auzt mondta, nagyon fiom a már említett palacsintatésztában sütött rántotta. Hallott már valaki erről az ételről? Ha igen, segítseek... szeretném vele meglepni :-) Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook