Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Discimus Üzleti Akadémia fórum

Discimus Üzleti Akadémia (beszélgetős fórum)


8. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fülemüle01)
2014. febr. 17. 10:22

mára nagyon rossz véleményem lett erröl az iskoláról.

másodéves,tehát végzös fogászasszisztens tanulójuk vagyok,cdak rosszat tudok írni.Az embert nem veszik komolyan,a tanulmányin kifejezetten undokok,semmilyen segítséget nem kapsz,ha vmilyen kérédes van és e-mailt írsz,akkor arra újabban nem válaszolnak,ha bemész,akkor is látszik,hogy már alig várják hogy tágulj onnan.

Most is várok egy választ e mailen ami sürgős lennne és persze megint nem jön a válasz....mit gondolnak,az ember szórakozik?????nyilván azért írok,mert vmit nem értek,kérdésem van,segítségre lenne szükségem,gondolom annyi munkájuk azért nincsen hogy egy 1 vagy 2 mondatos választ ne tudnának dobni az embernek az egész napból....

de arra jó vagy hogy a százezreket kihúzzák a zsebedből,amiért jórészt semmit nem kapsz.GYakszihelyet most biztosítottak,de azt is minek...nem tanítanak ott semmit,amire rájössz magadtól szuper,amire nem ,úgy jártál és ezért is fizess 30 ezer ftot.És erre kényszerülsz ha nincs fogorvos ismerősöd.

senkinek nem ajánlom hogy oda menjen,még nappalira se,teljesen komolytalan és pénzlehúzós iskola.

Azért még hozzátenném mindehhez,hogy komolyan veszem a dolgokat a tanulást,minden órára bejárok,minden vizsgám elég jó eredménnyle teszem le,sose bukok,szorgalmas vok,tanulok,nem linkelek,mégis ezt kapom és ezt a szakmát szerettem volna már régóta,de megy a kedvem el az egésztől,mert ha elvégzem se fogok kelleni sehova,ez nyilvánvaló,mint ahogy írták is már előttem hogy hiába végeztek,elhelyezkedni nem tudtak...

az iskola hozzáállása a tanulóihoz gusztustalan,én ezt tapasztalom,és minél inkább látják rajtad hogy csendes vagy és tűrsz,annál inkább visszaélnek vele,főleg ott,a tanulmányi osztályon.Nem tudom miek vannak ott,ennyi erővel mehetnének kapálni is,ott nem kell emberekkel foglalkozni.....

7. Fülemüle01 (válaszként erre: 6. - Iemma)
2011. jún. 30. 21:33

Hűű, ilyen szak már nem is indul ezekszerint tényleg sokat változott! :)

Azért örülök, hogy 2 emberből 2-nek tetszett, még ha munkát nem is lehetett találni vele, sajnos ez manapság kevés iskolánál garantált. :(

6. iemma (válaszként erre: 5. - Fülemüle01)
2011. jún. 30. 21:29
Külker-Vámügy
2011. jún. 30. 21:28
Megkérdezhetem, hogy ti milyen szakra jártatok??
4. iemma (válaszként erre: 1. - Fülemüle01)
2011. jún. 30. 21:27

Szia!

Én jártam, de már elég régen. Azóta biztos sokat változott. Igaz, hogy az ott szerzett végzettséggel sehol sem tudtam elhelyezkedni, de imádtam azt a 2 évet. Nappalis voltam. Ja és továbbtanulásnál hasznos volt, mert sok tantárgyból felmentést kaptam, vagy könnyebb volt Fősulin mivel itt már tanultam. A nyelvoktatás is színvonalas volt, sok óraszámban, kis létszámban tanultunk angolt, németet. Volt lehetőség nyáron külföldi utakra. Én kétszer is voltam. Borzasztó olcsó volt így és nagy élmény. + tanárok nagy része az Agráron tanított, ha ott folytatnád tovább sokat jelent, ha már ismered a tanári kar egy részét. Én nagyon szerettem oda járni, bár szerintem senki nem tudott elhelyezkedni a szakmában abból az évfolyamról. Persze azóta más szakok is vannak.

2011. jún. 30. 21:23
Én jártam,két évet.Nagyon jó suli....
2011. jún. 30. 21:16
Sziasztok! Jár vagy járt valaki közületek ebbe az iskolába? Ha igen, mi a véleményetek róla?
2011. jún. 30. 21:15
Discimus Üzleti Akadémia

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook