Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anya-fiú kapcsolat fórum

Anya-fiú kapcsolat (beszélgetős fórum)


2011. júl. 1. 14:22
Sziasztok!Nekem a kislányom csinálta ugyanezt,de megértettem hogy ő "apás"!A kisfiam meg olyan szinten "anyás"hogy húúúúúúúúúúúúúúú.Alakítottunk a kislányomon is és tegnap este határoztuk el hogy próbáljuk a kislegényt is kicsit 'felezni':-)
2011. júl. 1. 13:52

Nálunk ugyanez volt, amikor kicsi volt, valószínű azért, mert te nem mész el sokszor és akkor is kevés időre.Én is így voltam, rosszul esett kicsit, de próbáltam tultenni magam rajta.Most 5 éves még örül az apjának ha hazajön, de már nem úgy mint régen.Reggel az oviban fél órás búcsúzkodás, anya szeretlek, csak még egy puszi, siess értem, stb.Pedig imád ott lenni, mivel egyke.Du ugyanez, csak úgy odabújik sokszor, mondja hogy de jó hogy vagy nekem, szeret és mindez magától.Az apja meg kéri, hogy adj egy puszit és fél óra mire talán ráér a gyerek.Valószínű most jött el az idő, amikor viszont apuka sínyli meg hogy sokat dolgozik és elég keveset van a gyerekkel.Ezért most apukának esik rosszul és próbál sok apa-fiú programot csinálni, aminek nagyon örülök, mert a gyerekem boldog és újra ragaszkodik az apjához.

Ja ha felnő én leszek a felesége, ezt mondja 3 éves kora óta és nemtudom honnan szedte de ennél jobb érzés nincs.Ugyhogy nyugi egy pár hónap és te leszel neki minden

2011. júl. 1. 07:21
Nyugi!Eljön az idő, és ő lesz a Te beépített szekrényed,persze addig még nagyon sokat fogtok "veszekedni",vitázni,de mindig számíthatsz rá:-)
13. Vivi84 (válaszként erre: 12. - Cicaanya)
2011. júl. 1. 06:59
Megnéztem.Nagyon szép.Remélem nekem is majd a kisfiammal ilyen jó lesz a kapcsolatunk.Vigyázzatok egymásra.
12. cicaanya (válaszként erre: 1. - Vivi84)
2011. jún. 30. 21:05

[link]


olvasd el! és hozzá szólásokat,én ere vagyok büszke:)♥

2011. jún. 30. 21:03

Szia,


Ugyan így van nálunk is. Apa hazajön akkor 2000Wattos vigyor. Velem van egész nap együtt csinálunk mindent a mi jelenlétünk teljesen megszokott dolog. Ahogy írod te se nagyon mozdulsz ki nélküle, tehát a hiányodat igazán még nem érzi.

Én azért két hetente 1 estét elmegyek otthonról csajokkal/barátokkal csak pár óra, de kell nekem is a feltöltődés és hogy hazajöve még jobban felé forduljak. X alkalom után vettem észre, hogy ha hazajövök ugyan azt a 2000Wattos vigyort kapom.


Kötődik hozzá csak te vagy a biztos pont az életében :) ami mindig minden pillanatban jelen van :)

10. cicaanya (válaszként erre: 1. - Vivi84)
2011. jún. 30. 21:03

DRÁGA ANYUKA!

Magmat hallanám,nyugodj meg! Nincs ezzel baj,most is iyg avn LAcámmal aki 14éves és tudod mit? örülök mert mikor padlóra kerültem ,akkora segítségem volt!! Minden gondolatomat kitalálta!!!

Őrülj neki mert hamar fel nől a kincsed:((((( :):D

Mikor nem voltam szingli,akkor is ez volt ...mellettem természetes vette de..... kapocs semleges de ott van levegőbe szeretett;)

Ebből akkor nagy anya-fiú barátság fog kialakulni ,hogy nem szabad elapadnia ennek!!!

Bármit hozz az élet ez így jó hidd el!!!!!!!!

Majd eljön az idő:ovi,isi és ezt követi, táborozás,stb.....és elszakad majd tőled de ott lesz az anya aki ott van .....én most így vagyok éppen!!!!!

2011. jún. 30. 20:59
Bízik benned, ezért nem izgatja, ha elmész...tudja, hogy visszajössz hozzá :)
8. Pen80 (válaszként erre: 1. - Vivi84)
2011. jún. 30. 20:59
Én azt szoktam mondani, hogy én vagyok a "beépített szekrény". Úgy van vele, hogy az természetes, hogy te ott vagy és kész.
7. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - Vivi84)
2011. jún. 30. 20:59
Ez azért van, mert te midig ott vagy neki:DD Ne aggódj, inkább örülj:)
6. cel
2011. jún. 30. 20:50

Te vagy az "állandó" a kicsi életében, biztos benne, hogy te mindig mellette vagy. Az apuka valószínűleg ritkábban van odahaza, a baba mellett, a nap csak bizonyos szakaszában, vagy hétvégén örömködhet neki.

Fogadd el és ne sértődj be a kicsire:) Várj még 20 éves lesz:))) Majd akkor anya kicsi fia lesz:)

Hidd el tudom mit beszélek.

5. 859d58d4d8 (válaszként erre: 2. - A6d5a14c21)
2011. jún. 30. 20:50
Pontosan! Én is így gondolom!
4. kiscsibe kicsibe (válaszként erre: 1. - Vivi84)
2011. jún. 30. 20:49

Szia!


Ez nem annak a jele, hogy nem kötősik hozzád, csupán Te vagy vele együtt 24 órán keresztül, így veled egyenlőre más a kapcsolata. Ha majd bölcsis lesz, hidd el, hozzád is ugyanúgy fog szaladni, mint Apuhoz!

2011. jún. 30. 20:49

Szerintem csak azért van ez, mert te egész nap vele vagy, és az apja a nagy szám amikor megérkezik.

Ha ő lenne vele egész nap, akkor a te nyakadba ugrana.

2011. jún. 30. 20:48
Gondolom Te vagy Vele a nap nagy részében,az apukája meg dolgozik.Nyilván való,hogy emiatt sokkal jobban örül az apukának ha haza ér,mert Ő az "újdonság" rólad meg tudja,hogy számíthat rád,mindig ott vagy...
2011. jún. 30. 20:46

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi.11 hónapos kisfiamon azt érzem nem kötödik hozzám.

Nagyon ritkán szoktam nélküle bárhova is elmenni(szinte az egy kezemen megtudom számolni, hogy születése óta hányszor voltam tőle hosszabb időre távol), amikor elmegyek vagy haza jövők semmi reakció.Rám néz és megy tovább.Bezzeg ha az apukája hazaér megveszik érte.Van olyan hogy egymás mellett vagyunk az apukájával, és nem hozzám hanem hozzá mászik fel, rá fekszik és öleli a nyakát. Ezt mindennap eljátsza vele, velem nagyon ritkán.Minden elfogultság nélkül mondom jó anyának tartom magam. Egész nap bohóckodok vele és puszilgatom , ölelgetem.Nem tudom miért ilyen velem. Félek, hogy soha nem fog hozzám kötödni. Kérlek irjátok meg a véleményeteket.Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook