Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik a legjobb hajszárító fodrászatba? fórum

Melyik a legjobb hajszárító fodrászatba? (tudásbázis kérdés)


12. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 11. - Anda39)
2011. júl. 28. 08:01
Köszönöm, azt hiszem azt fogom választani.
11. Anda39 (válaszként erre: 10. - Kisszsuzska83)
2011. júl. 28. 06:35

Nekem ugyan egyelőre csak sima búrám van, de ha vennék, gőzbúrát választanék. Ez nemcsak arra jó, hogy lerövidíti a hajfestés idejét (mint a klimazon), hanem "tisztítja a hajat és a fejbőrt, illetve hatékony anti-bakteriális hatása is van. Új erőt ad a hajnak, megerősíti, regenerálja azt. Ha pedig a nyári napsugárzás vagy az uszoda klóros vize porózussá tette a hajszálakat az ózonos-ionos gőzbúra alatt egy pakolással 2 perc alatt orvosolható a probléma. A haj újra rugalmas és megfelelően hidratált lesz. További előnye, hogy fokozza a hajápolók, pakolások hatását."

Szóval szerintem ez több mindenre használható, mint a klimazon, úgyhogy én erre voksolok.

2011. júl. 27. 13:25

Sziasztok!


Szeretném még megkérdezni, hogy mi a különbség a gőzbúra, klimazon és a sima búra között. Elég, ha csak valamelyiket rendelem?

9. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 8. - Anda39)
2011. júl. 23. 22:05

Köszönöm szépen, minden segítség jól jön. Én is Jaguar ollót rendeltem és Head Jog keféket. Az Imetecről átváltottam a Remingtonra. Jövőhéten szeretnék mindent megrendelni, augusztus közepén nyitom a szalont.


Van valaki, aki nem búrát, hanem klimazont használ?

2011. júl. 23. 18:41

Remington hajszárítóm három éves, nagyon jó. Hajvasalóm eddig Imetec volt, de többet ilyet nem veszek, mert kettő ment tönkre fél év alatt. (cseregaranciás, tehát az elsőt kicserélték, amit küldtek, az is tönkrement pár hónap múlva)

Ollóm Jaguar, körkeféim Head Jog, fésűim mindenféle, itt nem érdekel a márka, hanem a forma.

2011. júl. 22. 08:01
Köszönöm a válaszokat, még mindenképpen szétnézek. Klimazont tudtok ajánlani? Ugyanígy ollókat és fésűket, keféket?
2011. júl. 21. 22:21

Hello,

Ceriotti hajszárítók, nekem már nyolcadik éve bírja, hibátlan. Én erre voksolok csakis.

2011. júl. 21. 20:03
Jaj köszi, megnéztem, mindenki nagyon jókat ír a Remington termékekről. Azt hiszem sikerült meggyőznöd. Neked melyik típus van?
4. Kisszsuzska83 (válaszként erre: 3. - Sucika17)
2011. júl. 21. 19:28
Én most Imetec Belissimát írtam fel. Még nem rendeltem meg őket. Rákeresek a Remington-ra is. Köszönöm.
2011. júl. 21. 11:46
Hali. Nekem a Remingtont ajánlották, meg is vettem és nagyon jó. már vettem ebből a márkából hajvasalót is. igaz nem valami olcsó, de nagyon megbízható márka.
2011. jún. 30. 11:47

Tanácsot szeretnék kérni elsősorban fodrászoktól. Tudtok nekem hajszárító márkát és típust írni, hogy melyik a legjobb fodrászatba?

Előre is köszönöm!

2011. jún. 30. 11:46
Melyik a legjobb haszárító fodrászatba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook