Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » GOR-os babák fórum

GOR-os babák (beszélgetős fórum)


2011. jún. 30. 17:20

Espumisan nem vált be. Próbáltuk. Infacolt is.

A doktornő most Gastrotuss babyt ajánlott. Minden evés után adnom kell neki. Kíváncsi leszek. :)

2011. jún. 30. 17:16

Nutritontól nem hinném ,hogy hasfájósabb lesz.

De szerintem az Espumisan jobb.

Pregomintól van ,hogy nem minden nap kakil,van hogy napok is kimaradnak és összeállóbb is.

2011. jún. 30. 12:56
Jajj és ezt kinőheti?!Remélem igen!!! Bárcsak inkább nekem lenne vmi bajom,mint neki :(
2011. jún. 30. 12:50
A Nutritontól nem lesz hasfájósabb a babám?!Most hasfájós Gripe Watert kap,illetve a kakával is gondjaink vannak.
2011. jún. 30. 11:40
Illetve van egy Gastrotuss nevű gél amit minden etetés előtt kell adni neki,de úgy tudom ,hogy nagyon drága!
2011. jún. 30. 11:39
Akkor nutriton kap szerintem ,lehet hogy megcsinálod és kiskanállal 2-3-al adsz neki evés előtt fél órával,vagy pedig bele kevered a tápszerbe.Csak akkor nagyobb lyukú cumi kell neki.
3. pamoabf.sze (válaszként erre: 2. - Zsanetta)
2011. jún. 30. 11:31

Szia!!

Köszi a választ!!

Délután viszem a gyerekorvoshoz,gondolom ,hogy kapunk vmi sűrítőt!!Remélem elég lesz az!!

AR-es tápszerek kilőve,mert Milumil Pregomint eszik,mert tejallergia gyanús lett.

2011. jún. 30. 11:19

Szia!

Meg kell emelni a fejénél 45 fokban legalább az ágyát.

Ne hagyd sosem háton aludni ,pont a visszaáramlás miatt.

Gondolom kapott vmit rá,esetleg Nutriton ,AR tápszer,Losec vagy Motilium.

Általában ezeket adják.

Jó tudni,hogy a Nutritont evés előtt legalább fél órával kell adni.

És célszerű evés után még ölben tartani kicsit,hogy a pocija megnyugodjon.

2011. jún. 30. 11:14
Kisfiamnál kis- és közepes volumenű refluxot állapítottak meg. Várok minden anyukát,aki hasonló cipőben jár,hogy segíthessünk egymásnak!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook