Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akin van még jó néhány kg felesleg, hogy vészeli át a nyaralásos-pancsolós időszakot? fórum

Akin van még jó néhány kg felesleg, hogy vészeli át a nyaralásos-pancsolós időszakot? (beszélgetős fórum)


26. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 12. - 7a23ed9179)
2011. júl. 1. 18:06
Köszönöm, hogy leírtad, ezt tuti kipróbálom:) remélem nekem is beválik :)
2011. jún. 30. 11:36

NE haragudj meg, de hány éves vagy?

Tényleg azt gondolod, hogy ha elmész a Balatonra nnyaralni, azzal kell foglalkoznod, hogy ki mit gondol RÓLAD? Szterinted bárki, aki ott nyaral, azt fogja nézni, hogy te milyen vagy? vagyinkább saját magával lesz elfoglalva?

Kivel mész nyaralni?

Nagy butaság részedről azon agyalni, hogy hogy nézel ki, ahelyett, hogy örülnél a leadott kilóknak, ahelyett, hogy örülnél a nyaralásnak, ahlyett, hogy élveznéd az élet adta lehetőségeket! Légy büszke magadra, hogy már ilyen sokat leadtál, hogy ennyire ügyes vagy, hogy ennyire kitartó vagy, hogy ilyen sikert értél már el, és felejtsd végre el, hogy mások mit gondolnak! MIt gondolsz azok a lányok, akik hajszálvékonyak mit szeretnének? hosszabb lábakat, nagyobb ciciket, esetleg gömbölyűbb feneket? kérdezd meg bátranbármelyiket egy sem lesz elégedett saját magával.... Ne irigykedj rájuk, hanem fogadd el önmagad olyannak, amilyen vagy, és légy büszke magadra!

Jó nyaralást kivánok!

2011. jún. 30. 08:32
Simán!
23. cel (válaszként erre: 1. - C6766641b8)
2011. jún. 30. 08:21
Súly fölösleggel:)
22. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - C6766641b8)
2011. jún. 30. 08:19
Nem olvastam vissza ki mit tanácsolt,lehet már mondták,de ne menj pancsolni,ha nem fogadod el magad,mert úgyis azzal foglalkoznál,hogy más mit gondol,ha meglát.Rajtam 30 kiló felesleg van és régen én is aggódtam,már nem érdekel.Próbálok fogyni,de egy betegség miatt nem sikerül,de ez miatt még ki akarom élvezni a fürdést és nem mások miatt aggódni.Lehet közhely,de tényleg igaz,hogy fogadd el önmagad és ne érdekeljen más véleménye.Ha nem fogadod el magad,akkor változtass,mert nem lehet úgy élni,hogy azon aggódok,mit gondolnak rólam és a kinézetemről.Téged meg tuti érdekel mások véleménye,mert ha nem,akkor ez a kérdés sem lenne :)
21. Mari20
2011. jún. 30. 05:45

drága

fogadd el magad, amit a tükörben látsz, ezt magad hoztad létre, tudattalanul.


Cserélj lemezt, és olyannak lásd magad, amilyen lenni szeretnél, és csak erre gondolj.


Szeresd magad, szeretettel gondolj a testedre, és lelki szemeid előtt csak azt az alakot lásd , anilyen, az új gondolataid által hamarosan leszel.


Minden fejedben dől el, olyan vagy, olyan az életed, amilyennek látod, érzed, és beszélsz róla.


Mostmár ezt is tudod, tehát nincs mit tenni, a "tegnapi lemezt" a fejedben cseréld le egy neked tetszőre.


'SZERETEM MAGAMAT' halgasd meg drága Balogh Béla Tudatalartti 10 parancsolatát.

20. 7a23ed9179 (válaszként erre: 19. - C6766641b8)
2011. jún. 29. 22:24
én is mindig a jövő nyarat várom aztán ezzel kettyen le az élet...nem, te most ezen a nyáron fogod magad jól érezni oké??? képzelheted én jövő héten vagy 20 táncos lányt viszek a Balcsira táborozni...de jó lesz nekem))) jó is mert nem érdekel h én leszek az öreg és kövér, majd jól elröhögcsélek velük!
19. c6766641b8 (válaszként erre: 18. - 7a23ed9179)
2011. jún. 29. 22:18

Persze,én örülök,hogy egészséges vagyok,és nincsenek ilyen problémáim,csak a lelki oldala ennek a dolognak,számomra már olyan súlyos,hogy nehezen birkózom meg vele.

Jövőre biztos nem lesz ilyen problémám(remélem),de hát ugye az még messze van..:)

18. 7a23ed9179 (válaszként erre: 16. - C6766641b8)
2011. jún. 29. 22:13
nyugi te vagy a jobb duci és a körte alkat vonzóbb is, nekem feszes a fenekem meg a lábam a sok biciklizéstől, viszont haspók vagyok meg széles karú-vállú, mint egy díjbirkózó :D na azért az még gázabb, de hát ez van, más mit nem adna ezért ha itt tartana, mint mi? aki öreg, beteg vagy nyomorék az mind cserélne velünk! használjuk ki minden percét, amíg lehet! ha lehetne visszamennék az időben és jól felpofoznám a tini meg fiatal önmagam, mikor saját gátlásaimtól nem élveztem az életet!
17. lonix (válaszként erre: 2. - C6766641b8)
2011. jún. 29. 22:08
Kar izgulni.Jo megvalasztot furdoruha csodakra kepes.Elso fel ora nehez csak.Lehet hogy azok is igy gondolkodnak,akik eppen ott nyaralnak?
16. c6766641b8 (válaszként erre: 14. - 7a23ed9179)
2011. jún. 29. 22:08
Az én párom is a husit szereti,és odavan minden kis röcögő hájacskámért,és Ő az egyedüli,aki előtt nem szégyenlem magam.
15. c6766641b8 (válaszként erre: 13. - Csigabaga)
2011. jún. 29. 22:07

Persze,tudom,hogy sokan,de én mégsem az a szép duci vagyok,hanem az a "nem feszes hanem olyan plötty" bőrű duci.

Igazából körte alakom van,fent karcsú vagyok,nem pufi az arcom,vékony karom van,de alul ugyebár vastag lábak és nagy fenék...

Komolyan,nem is lenne gondom,ha formás lennék,de ekkora,de nem vagyok sajnos,pedig teszek érte,de lassan megy.

A mosollyal nem lesz gond,ha kell ha nem azt teszem:)

Csak évek óta ez megy,és sajnos nem megy egyik napról a másikra,hogy lekakiljam azt az érzést,ami eddig a hatalmába kerített..

2011. jún. 29. 22:05
a legjobb önbizalomnövelő egy jó pasi, akik ráadásul imádják a duci nőket! én imádok a férjemmel menni a strandra, mert tök jól néz ki és sok szingli vékony csaj engem nézeget irigykedve, körülöttem a gyönyörű lányaim meg a férjem! úgyhogy ilyenkor nem érdekel a hájam!
2011. jún. 29. 22:02

Tudod, hogy rendkívül sokan kedvelik a ducikat? Bár én most fogyózom, de azért szeretnék megtartani némi (nem is kevés) husikát. Szerintem vonzó..

Amúgy akik összesúgtak mögötted, nem gondolod, hogy jelentéktelen emberek?? Te szoktál ilyet csinálni? Én soha.. Sosem lehet tudni, kinek mi a gondja.

Szolizz egy kicsit mielőtt nyaralni mész és használj kellemes kiegészítőket (kendő a csípőre?)a strandon! Nyugi, csini leszel!

Mosolyogj! Az a szépség titka! :)

12. 7a23ed9179 (válaszként erre: 4. - 3a8f3f8f11)
2011. jún. 29. 22:00

én nemrég kattantam rá a sóra és nem tudom eleget dicsérni/ajánlgatni mkinek! PCOS-em van, tiszta pörsenés volt az arcom, a só gyönyörűen rendbehozta!még a 25 éve folytonosan jelenlévő mitesszerek is elbúcsúztak az orromtól! arckrémet sem használok, testápolót is ritkán!

A só használatának lényege (de van valahol egy netes oldal is erről:)

- sófürdő heti 2x-3x (meleg vízbe fél kiló só és ázni benne min. 30 percig, utána nem szabad krémeket használni)

- teljes test sóval való ledörzsölése zuhanyozás után (akár minden nap, ezt nem lehet túlzásba vinni, én heti 2-3x szoktam) Ha már leöblítetted a szappant, tusfürdőt, markodba sót öntesz és minden testrészed jól átdörzsölöd vele. Kicsit várni kell, míg megszárad a bőrön, aztán leöblíteni. Eleinte csíphet, mert a só méregtelenít és fertőtlenít, aztán ez az érzés elmúlik, sokadjára, mikor a bőröd rendbejött már nem is csíp. Problémás területet pl narancsos popsi, comb érdemes minden zuhanyzáskor, de legalább naponta jól átdörzsölni sóval. Sózás után tilos krémezni!

- arcmosás, átdörzsölés minden arcmosáskor, naponta többször is (pápá pattanások, pörsenések, ráncok! engem mostanában 26-30 évesnek néznek, aztán 38 leszek) tilos utána krémezni!

Én anyagiak miatt sima konyhasót használok (a natúrt, nem finomítottat) de akinek van rá pénze, nyugodtan használhat tengeri, kaukázusi, indiai stb sókat is. Nekem nagyon bejött, sőt hajmosáskor a sós vízben áztatni a hajat, attól is fényes lesz mindig a hajam, persze jól ki kell öblíteni.

2011. jún. 29. 21:56
nem foglalkozik mások véleményével, és elmegy pancsolni, és élvezi...
10. c6766641b8 (válaszként erre: 9. - Juditéva)
2011. jún. 29. 21:56
Igen,minden bizonnyal be kell vennem azt a csodabogyót,hogy ne rontsa el a hetemet az egész helyzet...csak olyan nehéz:(Mert persze van,mikor megy a dolog,pl mikor hosszú fekete gatya helyett fel merek venni egy szoknyát,de a fürdőruhában minden látszódik.Azt hiszem ez nálam már egy berögződés.
2011. jún. 29. 21:52
Ha életmódot váltottál, válts szemléletet is. Pl. azt, hogy nem vagy egyedül duci a strandon, nem kuriózum egy duci fördőruhás nő. Lehet, hogy megnéznek, de el is felejtenek. Egy strandon (is)a nézelődés természetes. Ne hátrálj meg! Te is nézelődsz. Az első nap valóban kényelmetlen lehet, de megszokod. Nehogy állig begombolkozz! Inkább figyelj - más ducik hogy viselik? Tanulhatsz belőle. Vedd be a lesz..m tablettát és érezd jól magad!
8. c6766641b8 (válaszként erre: 6. - PiciLeány)
2011. jún. 29. 21:50

Sokuktól megkaptam anno,beszólogattak,összesúgtak a lányok..elég kemény "sebeket"hagyott a lelkemben.

És persze én is látom magamon.

7. 7a23ed9179 (válaszként erre: 5. - C6766641b8)
2011. jún. 29. 21:49
volt ilyen korszakom azért nekem is, de sokkal jobb azóta, hogy pont lesz..om ki mit gondol)
6. PiciLeány (válaszként erre: 2. - C6766641b8)
2011. jún. 29. 21:47
Honnan tudod mit gondolnak az emberek, amikor meglátnak?
2011. jún. 29. 21:46

Én is "imádnék" strandolni,de annyira gátlásos vagyok,hogy egyszerűen szégyenlem a testem annyi ember előtt:S

És bizony,irigy is vagyok a sok szép lányra akik feszítenek a bikiniben,én meg inkább ülök a törcsin,hogy ne lásson senki...néha olyan elegem van..:(

4. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 3. - 7a23ed9179)
2011. jún. 29. 21:46
erről a sóterápiáról tudnál írni egy kicsit? köszi :)
2011. jún. 29. 21:43
Én is fogytam 17 kilót, de még ugyanennyit kéne, szóval nem vagyok most sem karcsú, meg nem is leszek sosem szerintem. De világéletemben imádtam strandolni, tudomásul vettem, hogy nem engem bámulnak csorgó nyállal a parton a hapsik, aztán annyi. Vidáman fogtam fel ezt is, mert minek aggódni? meg szoktam nézni a lógó csöcsű öreg német nyanyákat, ahogy monokiniznek, aztán mindjárt meg is nyugodtam. Narancsbőrre pedig nagyon jó a sóterápia!
2011. jún. 29. 21:38

Szép jó estét.


Életmódot váltottam egy ideje,de még mindig van néhány kg felesleg,narancsbőr,és nagy popsi ill. comb...

Ma derült ki,hogy 11.-én nyaralni megyünk Balcsira..de én előre "félek"....utálom,amikor az emberek bámulnak,hogy mit keres rajtam fürdőruha.

Kövezzetek meg,tudom,hogy nem más véleményére kéne adnom,de úgy el tudja venni a kedvem..:(

2011. jún. 29. 21:36
Akin van még jó néhány kg felesleg, hogy vészeli át a nyaralásos-pancsolós időszakot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook