Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt valakinek condylomaja? fórum

Volt valakinek condylomaja? (beszélgetős fórum)


4. Setsuka.Haru (válaszként erre: 3. - Setsuka.Haru)
2019. szept. 3. 09:13
Azóta kisebb rendszeresseggel használtam ugyan ezeket a szereket, sokat utaztam a nyáron, de ennek ellenére is mostanra szinte teljesen elmúlt. Belül már semmit sem érzek, kívül pedig csak egy maradt!
2019. aug. 5. 23:21

Szia! Nekem is van ilyen problémám. Alig egy hónap alatt a fele elmúlt. Sokat olvastam utána, és mindenhol azt írják, hogy a leghatásosabb és kimeletesebb, ha az immunrendszered erősíted. Akkor le tudja győzni a tested a vírust és elmulnak a tünetek is.


Ami nekem bevált: ezüst kolloid 2x15ml, propolisz 3x20 csepp, c vitamin 2x1000mg, fitotree kapszula 2x1, és eddig 1x csináltam meg az orvos által fölírt ecsetelős kúrát: 3 napig napi 2x aztán 4 nap szünet


A kisebb szemölcsök visszahuzodtak, a nagyobbak elfehéredtek és leváltak maguktól. A huvelyemen belül is vannak szemölcsök. A kisebbek úgy érzem visszahuzodtak, egy nagyobb van, azon egyenlőre nem érzek változást se pozitív se negatív irányba. Meglátjuk mi lesz a sorsa. Egyenlőre nagyon bizakodó vagyok :)

2011. jún. 30. 12:58

Változó.

Savas ecseteléssel, fagyasztással, lézerrel, kimetszéssel...

Nőgyógyászhoz menj el, a hpv okozza. Nézesd meg, hogy minden rendben-e, kérd a szűrővizsgálatot.

2011. jún. 29. 20:05
Mivel lehet eluzni oket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook