Calcium (beszélgetős fórum)


2011. aug. 17. 19:15
Énis a schüssler sót ajánlom 2 féle calcium is van benne üsd be a keresöbe,és olvass utánna sejtszinten épiti vissza a szervezetbe és biztos hogy nem rakódik le a vesében.
2011. aug. 17. 18:23
- tojásnak a héját kell megtörni mozsárban - nokedlibe - teába, bármibe beletéve, áldásos kálcium-potló.
8. zeiler (válaszként erre: 1. - Anyanyúl)
2011. jan. 26. 11:29

szia!

Én a coral Ca ajánlom.

Az nem okoz lerakodást a vesében és felszivodás maximális!

2008. dec. 28. 18:50
Schüssler só tesztet te csináltál már ?
2008. okt. 8. 23:28
a herbáriában, bioboltban nagyobb fevilágositást tudnak adni neked.
5. krisw (válaszként erre: 2. - Lilly1)
2007. nov. 4. 23:45

Szia Lilly1!

Erről a biocalcium készítményről érdeklődnék, mert nekem is kálcium hiányom van,már csak azért is,mert tejcukorérzékeny vagyok,ezért nem sok tejterméket fogyasztok.(Esetleg sajtot-bár úgy olvastam,hogy aki tejcukorérzékeny,annak nem is tud hasznosulni a szervezetében ezekből a Ca.)Jó lenne,ha segítenél, mert a fogaimmal sok gondom van.Állítólag a körmön levő fehér csíkok is Ca hiány miatt mutatkoznak.Igaz ez?

4. emese27 (válaszként erre: 1. - Anyanyúl)
2007. nov. 4. 14:53
Szia . Eloszor is a taplalkozasodon kel javitani.Sok tejtermeket kel fogyasszal.Pljaurtok,friss sajt ,tehentej,turo,tojas.Mas elelmiszerben is talalhato kalcium peldaul;szezam mag,mogyoro,spenot,dio,zabpehely,rizs,es meg sorolhatnak.Ha ezekre az elelmiszerekre nem vagy allergias akkor boven fogyaszthatsz belolluk.Reggelire fogyaszthatsz eggy gyumolcs jaurtot zabpehelyel vagy tehenturoval.Nekem evel a taplalkozasi moddal emelkedett a kalcium szintem. Erdemes bemenni egy bio patikaba ott talalhatok natur kalcium keszitmenyek.
2007. okt. 30. 22:18

Sziasztok!

Engem tavaly szeptemberbe műtöttek strummával kedden műtöttek,pénteken haza engedtek,szombaton félig lebénulva vissza vittek.8 éves gyermekem öltöztetett fel,mert elfelejtettek vért venni.Ha élni akarok naponta 3x1 citrocalciumot kell szednem ez Pápán történt!!

2007. okt. 30. 11:02

Szia!

Én tudok ajánlani nagyon jó minőségű biocalcium készítményt. Egy doktornő segítségével ismertem meg. Abszolút ellenjavallata nincs, sőt, még az "óvatosan adjuk" kategóriában sem szerepelnek a Te problémáid.

Ha érdekel, e-mail-ben elküldöm az összetételt ill. a doktornőt is meg tudjuk kérdezni a konkrét gondjaidról és hogy egész biztosan szedheted-e.


Jobbulást kívánok és gratula a gyerkőcökhöz! :-)


Üdv.: Lilly1

2007. okt. 24. 12:07

Sziasztok!


Szervezetemben alacsony a kálcium szint,töredeznek a fogaim/lassan már 100e ft-ba kerülnek az új fogaim:(/,de mivel vesekövem és homokom is van nem szedhetek hagyományos Ca pótló szereket.Tudnátok vmilyen természetes gyógymódot,készítményt ajánlani?De itt is az lehet a gond,hogy allergiás vok mindenféle fűre,fára,kamillára stb.Ha vki tudna vmit ajánlani,nagyon nagy segítség lenne!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook