Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Érdekes étkezési szokások. fórum

Érdekes étkezési szokások. (beszélgetős fórum)

1 2 3
2015. máj. 22. 12:13
itt van aki kenyerre tomatolet ken.
82. Bocianya (válaszként erre: 70. - Puli1)
2010. febr. 16. 07:59

én a brassoihoz is szoktam enni vagy szilvát az ugy isteni..

és a bundás kenyér a tökfözelékhez isteni söt májkrémmel vagy sajtkrémmel teával 1 jo kis reggeli(volt anno)

2010. febr. 16. 07:56
Nekem van ismerösöm aki a borsó fözeléket ketchuppal eszi...
2009. máj. 29. 21:01
Egy ismerősöm a tejbegrízt kenyérrel eszi.
79. 6ecff55bc6 (válaszként erre: 78. - Vaczila)
2009. ápr. 5. 19:41
Már annyian írták ezt a káposztás dolgot, de ennek nem ez az eredeti receptje? Bors is van benne- alapból, aztán szórják meg cukorral. Igaz én nem eszek már tésztát, meg így simán cukrot se, de ha nálunk ez a kaja anya eddig mindig így csinálta, meg mamám is.
2009. ápr. 5. 11:05

Túrós tészta sült szalonnával, tejföllel és cukorral egyszerre.

Káposztás tészta borssal és cukorral.

2009. ápr. 3. 20:25

nekem régen voltak fura szokásaim, meg kombinációim, mikor még mindent össze-vissza ettem...

pld.- kiskoromban levesnél először mindig a levét ettem meg, a végén a tésztát


akkor se a kedvenceim vtak, de kipróbáltam:

lekváros zsömle megszórva kakaóval

lekvár+májkrém- bár ez elég pff

sima ketchup kenyérrel XD

lángos, lekvár


kávé málnaszörppel - na ezt soha többé, szörnyű!

de pld. ha így sonkát v sajtot, ilyesmit eszek, egyszerre almával- de ezt se mostanában


amit szeretek ma is: csokipuding gyümölccsel keverve :D


mostanában már nem eszek kenyeret, ketchupot, lángost, kakaót, tésztát, meg nem nagyon keverek semmit. leszoktam róla :D

2009. márc. 17. 14:43

a 4 éves lányom állandóan mustáros háztartási kekszet kér :S

Egyszer virsli evés közben hozott oda egy kekszet és elkezde a mustárba mártogatni, először haragudtam rá, hogy megint disznókodik a kajával. De nem. Neki nagyon izlet, azóta ez a kedvence.

2008. dec. 16. 13:47

kolbászos kenyér + dinnye

Isteni :) (persze kenyérre nem kell vaj) :)

74. Adam83
2008. dec. 14. 19:43
Én sajna mindig leharapom az evőeszközről az ennivalót.Másokat ezzel az idegbajba kergetek.....de nem szeretem ha a szám széle hozzá ér az evőeszközhöz!
73. PixX
2008. dec. 10. 12:09
barack lekváros rántott hús
72. a9338a7669 (válaszként erre: 24. - Macilány)
2008. okt. 8. 11:48

Én is imádom a kakaót szalámis szendviccsel! :)


Sőt most eszembe jutott, hogy gyerekkoromban a csoki-ropi páros volt az egyik kedvencem! :) Amúgy nem tudom, hogy furcsa-e, de pl. a majonézes kiflit/kenyeret is nagyon szeretem.


Nekem talán a nutellás kenyér trappista sajttal a legdurvább, de hát ízlések és pofonok, ha Tintikeee így szereti! :)

2008. szept. 12. 09:50

Szomszédom szokàsa babfözelék rizzsel,meg panirozott lecsokolbàsz brrrrrrrrrrrr.

Nekem csak egy rigolyàm van:cékla salàta minden mennyiségben

70. puli1
2008. szept. 12. 09:46

Kóstoljatok meg a krumplis tésztat,meggybeföttel!!Naon fasza,csak kicsit hülyen hangzik!!

Ja,meg a bundás kenyeret lekvárral!

2008. júl. 4. 07:24
Nekem csak egy dilim van,evés szempontjából:Nutellás kenyér trapista sajttal:Dnyammm
68. Hodi (válaszként erre: 65. - Hmv.)
2008. jan. 24. 12:53
A férjem sósan szereti,ezért nálunk nem:) én meg külön megcukrozom magamnak,ő meg tejföllel eszi,bár lehet az furább:)
67. Munya
2008. jan. 24. 08:22
A krumplistésztát kefírrel eszem, a sült vagy rántott halhoz tejet kell innom, mert máshogy nem tudom megenni. Dettó így vagyok a paprikás krumplival azt meg savanyúkáposztával tudom csak megenni.
2008. jan. 24. 08:08

Az öreganyámból ,akit korán vesztettünk el,talán 5 éves lehettem,nagyon kevés emlékem maradt.

Az egyik az az,hogy minden kajába erőspaprikát karikázott,kivétel nélkül:)))Imádta:)

65. Hmv. (válaszként erre: 64. - Hodi)
2008. jan. 24. 07:51
A töltött paprika édesen készül, nem? A paradicsomszószra gondolok, amiben úszik.
64. Hodi
2008. jan. 24. 01:22
A töltött paprikát cukrosan eszem,vagyis mostmár max. édesítővel.
63. Cinka
2008. jan. 24. 00:58
én gyerekkorom óta minden leveshez édes italt iszom...persze ma már nem szobiszörpöt, hanem kalóriamentest.. egy kanál leves, egy korty "iszi" :)
62. gerna (válaszként erre: 57. - Hmv.)
2008. jan. 24. 00:37
Én is úgy! meg a túróscsuszát is, sült szalonnával, tejföllel, porcukorral.
2008. jan. 24. 00:31
zsíroskenyér pacallal, parizer hurkával :)))
60. Donyta
2007. dec. 26. 14:44
Jó hideg görögdinnye zsíroskenyérrel.. Sárgadinnye mézzel.. Édes mazsolás kalács, vajjal vagy zsírral sósan, ubival.
59. mongi
2007. dec. 26. 12:44

A kapribogyót csak májkrémes kenyérrel eszem meg.

A kocsonyát,ha egyedül kell ennem-nem szeretem,csak akkor eszem,ha más is eszik.

Ropi csokival nagyon finom.

Most több nem jut eszembe.

58. Hmv. (válaszként erre: 56. - Mézeszserbó)
2007. dec. 26. 12:19

Karácsonyra édesanyám töltöttkáposztát is készít, és süt kalácsot is, szegfűszeggel ízesitve. Képzeld el, az egész család csak így tudja elképzelni ilyenkor a töltöttkáposztát kaláccsal!

Máskor kenyérrel is jól esik.

57. Hmv. (válaszként erre: 54. - Donyta)
2007. dec. 26. 12:14

Én a káposztástésztát úgy eszem, hogy jó alaposan megszórom borssal, rá a KRISTÁLYCUKROT!

Ennél finomabb talán nincs is a világon.

2007. dec. 26. 11:52

Gyakran eszem jó sok mustárral a savanyú uborkát, vagy más savanyúságot, akár céklát is.

A bundáskenyér szerintem is nagyon finom pl. lekvárral, de csak a sósan elkészített.


A férjem pedig semmit nem eszik meg, amiben bármiféle főtt, sült zöldség/gyümölcs van. Ki sem kotorja, otthagyja az egészet. Extrém módon válogatós.


Ismerek olyat, aki aztán tényleg mindenfélét összeeszik. A főzeléket süteménnyel, a túróscsuszát pirított szalonnával és cukrozva. Töltött káposztát kaláccsal és kakaóval stb.

55. Évice
2007. dec. 26. 10:25

Én nem eszem egyáltalán érdekesen.Én még a mogyorókrémes kenyeret is furcsának találom.

Iskolás koromba anyukám vajkrémes kalácsot készített tízóraira.Teljesen ki voltam akadva.

Ja,én müzlistálból eszem a levest,igy esik jól.

Volt 1 barátnőm aki vajas párizsit evett.A hideg is kiráz!

54. Donyta (válaszként erre: 53. - Hmv.)
2007. dec. 26. 08:36

Akad egy pár hülyeség amit én így szeretek..


Pl:. a káposztás tészta cukrosan borsosan is a kedvencem..

Na meg ha rámjön legelek mint a kecske.. Nyersen ízesítetlenül eszem a zöldeket, salátát gombát...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook