Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Emma baba születésének története fórum

Emma baba születésének története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Emma baba születésének története

9. kismajacka (válaszként erre: 8. - Josey)
2007. nov. 21. 21:41
Köszönjük! Én is gratulálok Nektek, Hanna baba is gyönyörü!
2007. nov. 21. 13:07
Gratulálok,tüneményes a baba!
7. kismajacka (válaszként erre: 5. - Mdóri)
2007. nov. 20. 19:34
Kb. 3 perces tanakodás eredménye:) Orülök, hogy tetszik, mert elöször kicsit féltem a sok "E" betütöl, de jól hangzik.:)
2007. nov. 20. 17:02
Én is császárral szültem mégegyszer gratula a szép babához!!!!
2007. nov. 20. 16:58
Gyönyörű ez a kislány, gratulálok! A neve is nagyon jól hangzik! Sokat gondolkodtattok rajta?
2007. nov. 20. 15:01
SZERETNÉK GRATULÁLNI A KISLÁNYOTOKHOZ!NAGYON BÁJOS BABA.ÉN IS CSÁSZÁRRAL SZÜLTEM,DE EGY KISSÉ NEHEZEBBEN.SIMA SZÜLÉSRE SZÁMÍTOTTUNK,DE KISFIUNK JÓVAL NAGYOBB VOLT MINT AMIRE SZÁMÍTOTTUNK.BENCIKE 5240 GR ÉS 60 CM HOSSZÚ VOLT.MÉGEGYSZER JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK MINDANNYIÓTOKNAK!
2007. nov. 20. 13:45

Tényleg nagyon érdekes volt:) Leginkább azért, mert csak útólag jöttem rá, hogy ezért volt, és hogy mennyire megérezte, hogy valami történik, amikor még én nem is éreztem semmit!


Gratulálok Nektek is kis jövevényhez! Majd ird meg, hogy Nálatok mi volt a helyzet!:)

2007. nov. 20. 13:11

Először is nagyon gratulálok, kislányotokhoz és sok erőt, egészséget kívánok nektek!!


Ami igazán érdekes volt, hogy most már többedszerre hallom-olvasom, hogy a nagyobbik gyermek előző éjjel nem akar elaludni és csak az anya jó! Kíváncsi leszek, nálunk is így lesz-e!! :O)

2007. okt. 23. 22:07
2007. július 24-én reggel fél hatra kellett volna bevonulnom a kórházba, hogy császármetszéssel megszülessen Emma baba.
Vasárnap, 2 nappal a várva várt nap elött kisebb összejövetel volt nálunk. Barátnöm, párom kollegája, persze Anyukám, férjem, Dávid és én voltunk a társaság tagjai. Párom kollegája fözött nekünk fincsi ebédet, amiböl jól bekajáltunk.

Ugrás a teljes írásra: Emma baba születésének története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook