Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a véleményetek erről a zenéről? (szegedi srácok első felvétele) fórum

Mi a véleményetek erről a zenéről? (szegedi srácok első felvétele) (beszélgetős fórum)


2011. júl. 4. 14:58
Senki többet harmadszor? :)
14. Beathryche (válaszként erre: 13. - 6f4ed91892)
2011. júl. 4. 14:39

Pont ezért is kérdeztelek meg titeket, mert a társaságban nagyrészt pasik vannak, én nyilván elfogult vagyok :), és kíváncsi voltam arra, hogy csajoknak hogy tetszik, nektek mi a véleményetek. Még egyszer köszi annak aki meghallgatta és kritikát fogalmazott meg.


Ha esetleg van még valaki aki megtenné, annak nagyon örülnék :)


A link mégegyszer, hogy ne kelljen sokat görgetni:


[link]

2011. jún. 28. 01:54
Nem rossz, de ez nem biztos, hogy tetszik a noknek, vagyis nem veletlenul jatszanak sokat szerelmes, romantikus szamokat. Van akinek tul eros ez, es inkabb a gyengebik nemnek szerintem.:)
12. Enya78
2011. jún. 27. 14:03

Köszi! :) Elmondtam... meghallgattam és ez kívánkozott ki belőlem. Aztán mindenki eldönti, hogy számára építő-e vagy sem. Biztos vannak nálam jobban hozzáértők is ;)

Én is kíváncsian várom veled együtt a hozzászólásokat :)

2011. jún. 27. 13:23
Enya78: Teljesen jó és köszi, hogy nem tartottad magadban :) Tudod, hogy csak a kritikából lehet továbbfejlődni, a buksisimogatás csak az ember lelkének tesz jót :D
10. Enya78
2011. jún. 27. 12:20

mégegyszer meghallgatva, asszem talán valami ütős gitár vagy dob szóló-t hiányolok én belőle... ami megtörné ezt a folyamatosságot...

Persze ez csak az én véleményem. :)

2011. jún. 27. 11:40

Köszi az eddigi hozzászólásokat, átadom feltétlenül a srácoknak a véleményeket és a kritikákat is :)

dallam'75: igen, ezt már más is mondta, nekem nyilván azért nem tűnt még fel, mert tudom kívülről a szöveget, de feltétlenül megmondom nekik.


Mindenesetre, ha valakinek nem tiszta, de szeretné érteni, akkor a szöveg:


Szombat este kómába esve

Nézed hogy az utcán

Vonaglik a teste

16 éves, a szeme véres

Vigyázz vele

Mert nagyon veszélyes


Tudod hogy gonosz

Tudod hogy ostoba

Nem egy angyal

Az nem is volt soha

Erjedő barack

Olyan édes

Tudod ha mérges

bármire képes


Refr:

Fekete a körme

Vörös a szája

Egész nap jár a pofája

Feszes a melle

fehér a mája

ő az ördög szukája



A lelke sötét

az agya ködös

A bőre tüzes

A teste dögös

Tudod hogy gonosz

Tudod hogy ostoba

Ő a romlás

A sátán ostora


A teste kiélve

Az agya belőve

Csak a hormonok

Viszik előre

A szeme öl

A vére mérgez

Ő mindent tud

De már semmit sem érez.


Refr.

.

2011. jún. 27. 11:36
a szöveget alig érteni, azon lehetne javítani?
2011. jún. 27. 11:35

Nos... nekem bevallom őszintén, picit egyhangú volt.

Zeneileg nem rossz, de nekem mintha hiányozna belőle valami kis dallam vagy nem is tudom... vagy hogy ne ennyire töményen jöjjön a zúzós...

(én Ossian-t, Lord-ot, Kalapács-ot, TRB-t szoktam hallgatni)

Persze van aki jobban szereti a pőrgősebbet, mint pl. a Tankcsapda v Depresszió...

De egyébként jó lett. Jó a klipp is, épp elég és benne is van minden. Gratula! Csak így tovább! :)

2011. jún. 27. 11:32
Én nem szoktam ilyen stílusú zenéket hallgatni, de szerintem nem rossz.
2011. jún. 27. 11:26
Igen, a link elé azért is írtam be a stílust, mert tudom, hogy már az maga nem mindenkinek jön be :)
2011. jún. 27. 11:23
Hű, ez nekem kicsit erős :D
2011. jún. 27. 11:23
Lehet csak nekem van reggel :)
2011. jún. 27. 11:23
Kezdésnek nem rossz. Persze én klipet nem láttam hozzá. A hang kissé halk szerintem.
2011. jún. 27. 11:19

Páromék nemrég megejtették az első stúdiófelvételüket és ma elkészült a hozzá tartozó videoklipp is. Nagyon kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy hogy tetszik nektek a zene/szöveg stb., mit gondoltok róla? Azt azért előrebocsájtom, hogy nem egy Tiestoról, vagy Balázs Paliról van szó, hanem rockzenét játszanak.


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook