Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Oli baba életének kezdete fórum

Oli baba életének kezdete (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Oli baba életének kezdete

1 2
2011. júl. 16. 17:52
És még valamit, Anyukám is mindig így fogalmaz, ha ránéz a kislányomra. Adj hálát az Úrnak, hogy ilyen csodaszép kisbabát kaptatok.
2011. júl. 16. 17:51

Nagyon igazad van, amit írtál az utolsó bekezdésedben. Sokan természetesnek vesznek egy gyermekáldást, hogy minden rendben a babájukkal.


A Dévény torna tényleg csodákra képes, komoly károsodás esetén persze hosszú hónapokra, évekre is szükség van, de bíztató tapasztalatok vannak, hogy agyvérzéssel született, koraszülött babák hároméves korukra teljesen kikorrigálták magukat.


Nagyon sok erőt, és kitartást kívánok Nektek! Ha időd és energiád engedi, majd számolj be Olivér fejlődéséről! Nagyon szép, mosolygós kisfiú, és teli van életerővel, küzdeni akarással, ami a legfontosabb!

30. Sirga
2011. jún. 28. 19:54

Szomorú és egyben felemelő a történeted. Szomorú, hogy egy ekkorka kis tündérnek máris ennyi megpróbáltatáson kellett keresztülmennie, de felemelő, hogy minden viszontagság ellenére tudsz, tudtok mosolyogni. Köszönöm! :)

Igazad van: a gyermek - sőt, az egészséges gyermek - nem "jár". Kapjuk, mint csodálatos, meg nem érdemelt ajándékot.

Kívánom, hogy Oli ugyanilyen szépen fejlődjön, okosodjon, és sose felejtsetek el mosolyogni! :)

29. hpkati
2011. jún. 28. 19:46

Kedves Lenna!

Sok boldogságot, jó egészséget!

A mi életünkben már 2x megtörtént a csoda! Kívánom, hogy a Ti életetekben is bekövetkezzen, és Olivér okos, ügyes, egészséges nagyfiú legyen!


Puszi


Kata

2011. jún. 28. 17:59
Sok boldogságot és egészséget kívánok Nektek!
2011. jún. 28. 09:32

Kedves Lenna!

Nagyon sok erőt és sok boldogságot kívánok Nektek! Nagyon ügyes a kis Oli baba, és minden rendben lesz vele!

Én olvasom a naplódat és sok erőt merítettem belőle, pedig mi sokkal apróbb problémákkal megúsztuk a köldökzsinor tekeredést, de mégis nagyon megviselt lelkileg. Csodálom az erőtöket!

2011. jún. 28. 09:24
És mégegyszer:sok boldogságot a kisfiadhoz,sok erőt, kitartást!!!Meglesz a jutalom!!:-))
25. Tótágas (válaszként erre: 22. - Lennna)
2011. jún. 28. 09:23

A lényegét én is értettem a mondandódnak,csak arra akartam rávilágítani, hogy általánosítasz.Látsz 1-2 esetet és abból levonod a következtetésedet...

Akinek egészséges a gyereke az természetesnek tartja,és nem él úgy mindennap,mi lenne ha beteg lenne?Lehet, hogy akit láttál "nem értékelni" a gyerekét az Jó szülő,csak ép aznap minden összejött neki,rossz napja volt.Emberek vagyunk,esendőek...

Tudom mit beszélek, a családban volt beteg gyermek,és az egész család(szülők,nagyszülők)úgy viselkedtek, hogy "lelkiismeret furdalást"keltettek bennem, hogy az enyém "egészséges".:-((

2011. jún. 28. 08:16
Nagyon sok erőt és boldogságot kívánok Nektek!
2011. jún. 28. 07:43

Szia lennna! Most olvastam a történeteteket, a címből rögtön rájöttem, hogy ti vagytok :)))))))

Minden jót a ki Olinak, nagyszerű gyerek és nagyon erős baba!!!!!

Én is értem az utolsó soraidat. Donát nem akart levegőt venni, amikor megszületett, az orvosok nagyon megijedtek, nekem pedig elég volt "annyi" is. Minden nap hálát adok az Égieknek, hogy Ő (is) van nekem.:))

Reméljük idővel semmi nem fog látszódni (vagy a lehető legkevesebb) drága Olivéred életének döcögős kezdetéből és ugyanúgy fogja kergetni a labdát mint a többi vele egykorú kisfiú! :)))))

22. lennna
2011. jún. 27. 22:40

Köszönjük szépen a sok kedves hozzászólást! Igazán megindító amikor ennyi ismeretlen ember ilyen sok kedves dolgot tud írni!

Félre nem értse senki, nem sajnálom az egészséges babákat, gyerekeket a szüleiktől, sőt! Csak bizony sokszor látom, hogy egészséges, okos, ügyes, szép gyerekek szülei milyen módon tudnak viselkedni a gyermekükkel! Nem értékelik amit kaptak, egy egészséges gyermeket!

21. 06744c3d07 (válaszként erre: 18. - Ageeeka)
2011. jún. 27. 22:10
tündéri a lányod,neharagudj mijen betegségben szenved ez a kis drága kis csaj
2011. jún. 27. 22:07
győnyőrü pici fiacskád van,és sok boldogságot és egéséget kivánok
2011. jún. 27. 20:27
Büszkék is lehettek rá látszik rajta,hogy mindennek ellenére boldog baba.Erőt és kitartást nektek minden elismerésem.
2011. jún. 27. 19:26

Minden tiszteletem a Tiéd és azoké a szülőké akik ennyi nehézségen mennek keresztül! Igen, sajnos sokan nem tudják értékelni, hogy mit jelent egy gyermek. Egy EGÉSZSÉGES gyermek! Az én 7 hónapos pici lányom gyógyíthatatlan beteg, az intenzív osztályon fekszik már 2 hónapja!

Olivér nagyon szerencsés baba, hogy ilyen anyukája lehet, mint Te!

2011. jún. 27. 18:28

gratulalok a kisfiadhoz,nagyon szep!!!

es le a kalappal elottetek.sajnalom ,hogy ennyi mindenen kell keresztul menetek,es kitartassal vegig csinaljatok ezt az egeszet.ennel mar csak jobb lehet.tiszta szivbol kivanom,hogy gyogyuljon meg a tunderke!!!!!

2011. jún. 27. 18:05

Kedves Lennna!

Értem, hogy miről beszélsz, a mi kislányunk is újraélszetett, oxigénhiányos volt, igaz most már 3.5 éves egészséges nagylány. De igen, én is sokszor éreztem, hogy az emberek nem értékelik azt a sok jót, ami megadatott Nekik. Én szülni sem tudtam, amikor a kislányomat örökbefogadtuk, tudtuk, hogy beteg is lehet, az orvosok aztmondták szinte biztosan nem fog járni soha. A legtöbben akik akkor sajnáltak miatta ma már az irigyeink. És bizony sokan természetesnek veszik ha minden rendben van, nem használják ki az időt amit együtt lehetnek a gyermekükkel.

Nagyon aranyos a kisfiad, ha megengeded szívesen olvasnám a naplódat, természetesen a miénkben is szívesen látlak!

2011. jún. 27. 16:22
Gratulálok,nagyon szép kisfiad van!Némi szakmai tapasztalattal rendelkezem és elmondhatom,hogy ha egy szülő ennyi mindent megtesz a gyermekéért és nem csak másoktól várja a segítséget akkor a későbbiekben biztos,hogy rengeteg javulást fogtok tapasztalni.Kitartást kívánok nektek!!!!
2011. jún. 27. 15:38

Nagyon szép kisbaba!A lemaradást hamarosan behozza, hisz foglalkoztok vele.A szemei nagyon értelmesek,nem gondolom hogy gond lesz vele szellemi téren sem.

Igazad van, minden gyermek maga a csoda, a mi kis csodánk.

13. Erus30
2011. jún. 27. 15:25
Nagyon szép a kisfiad! Jó egészséget kívánok Nektek, és remélem minél hamarabb utoléri magát a kis Olivér.
2011. jún. 27. 15:15

Gratulalok a kisfiadhoz!!!Nagyon szep kisbaba!!Sok erot es kitartast a tovabbikban!Remelem nem lesz semmi baj!!!

Azt hiszem en ertem,mirol beszelsz a cikked utolso reszeben..Mikor az en kisfiam az inkubatorban fekudt csovel a pici orraban en is ugyanezt ereztem..Sok szulo nem is tudja milyen szerencses mert egeszseges babaja szuletett.Nekem valami csoda folytan -es ezt az orvosok mondtak-a kisfiam egy het utan egyik naprol a masikra teljesen jol lett..Ma mar egy "orias" a maga 97cmevel es 18 kgjaval 2 evesen..De mindennap halat adok a Joistennek,hogy ez igy alakult...

2011. jún. 27. 14:11

Kedves Lennna,szülőfalum a tiédhez van közel,jól ismerem nálatok a helyket,embereket!Kis közösség így biztosan támogat titeket sok ember!Én itt lakom és szültem Kecskeméten,szomorúan olvastam soraid,de küldöm nektek a sok-sok szerencsét és igazán büszke lehettek erre a szép fiúra,és ő is a szüleire!

Üdv Betti

2011. jún. 27. 13:08

Lennna!

Sok boldogságot és kitartást kívánok Nektek...Gyönyörű Olivér..<3

2011. jún. 27. 12:24
Nagyon aranyos a kisfiad!! Sok boldogságot és egészséget és főleg további kórházmentes éveket kívánok Nektek!!
2011. jún. 27. 11:53

Gratulálok a tündéri kisfiadhoz,meglásd nem lesz semmi baj!!!!♥

Ez a mondatodat viszont nagyon nem értem:

"Az viszont sokszor elkeserít, hogy egészséges és tündéri gyerekek szülei, anyukái sokszor annyira magától értetődőnek veszik a gyereküket. Pedig nem az!

"Miért"keserít" el mások öröme?Nekik miért ne lenne természetes,hogy "egészséges és tündéri" a gyermekük?? Szerintem ez teljesen normális érzés és nem elkeserítő.....

7. iglo
2011. jún. 27. 11:22
Gratulálok a kitartásodhoz és továbbra is sok boldogságot és legfőképp jó egészséget kívánok neked és a kicsi Olinak!
2011. jún. 27. 11:18
Tündéri!!!:) Sok boldogságot Nektek!!
2011. jún. 27. 11:18

Nagyon szép a kis Olivér.

Kítartást sok örömöt, boldogságot kívánok Nektek!

2011. jún. 27. 10:44
Gyönyörű a kismanód! :) Boldogságot, sok örömöt kívánok nektek!
2011. jún. 27. 10:39

Drága Lennna!

Tudod, hogy ismerjük a történetet, mégis megkönnyeztem kicsit. Oli baba szépséges és nagyon szépen fejlődik.

A cikk utolsó részét nem teljesen értem. Anna Baba egészséges, csak kisebb az átlagnál. Minden nap hálát adok a gyönyörű kis angyalkánkért, főleg mikor hasonló történeteket olvasok. Még a mai napig előfordul, hogy nézem, ahogy alszik és sírok, mert alig merem elhinni, hogy ez a kis Csoda kettőnkből született.


Jó egészséget Nektek!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook