Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Fogamzásgátlóval nehezebb a fogyás? fórum

Fogamzásgátlóval nehezebb a fogyás? (beszélgetős fórum)

2011. jún. 27. 18:41
Én szerencsére lekopogom, amióta leváltottam az első bogyóm a Dienillét Symiciára azóta sikerült 6 kg leadnom ami nálam hatalmas siker.Remélem folytatódik tovább is :)
2011. jún. 27. 17:43
Én is híztam a dienielle vagy hogy írják bogyóval egy csomót, de nem fogom rá, mert csak étvágyat növel, én voltam a mértéktelen.. Most viszont, hogy mozgásba kezdtem, megy is lefele.. Menj el a dokihoz, ha úgy érzed CSAK emiatt nem tudsz fogyni, és írass fel másikat!
2011. jún. 27. 15:59

Én is Yasminelle-t szedek, és bő 3 hónap alatt több, mint 10 kg-t híztam. Doki pedig erősködött, hogy ettől jobb gyógyszer nem létezik.

Persze, nem lehet minden a gyógyszere fogni,de az étvágyamat jelentősen megnövelte, ez tuti!

Mostanában sikerült leadnom 8 kg-t, aminek nagyon örülök. Nekem sokat segített a SALVUS nevű gyógyvíz is. Ittam egy hónapig, és rendesen kisalaktalanított. Persze a torna is rendszeres program.

Sajnos a gyógyszernek is megvan az átka. :(

14. Fisica
2011. jún. 27. 14:23
Egyén függő, én simán fogyok vele, keveset eszem meló miatt, és mozgok is, és nem attól szedtem fel az elején pár kg-t mert elkezdtem bogyót szedni hanem mert étvágyat csinál és többet ettem:)
13. 9e32886f4a (válaszként erre: 5. - A56fa55821)
2011. jún. 27. 14:19
Cáfolom, az első gyógyszeremnél 8 kg híztam, pedig annyit ettem mint egy madár mozogtam és nem volt nasi sem.Alapba nem vagyok nassolós. Igaz nekem nehezebb a hormonzavar miatt így is a fogyás.
12. 9e32886f4a (válaszként erre: 1. - Joop!)
2011. jún. 27. 14:17
Igen, van kimondottan olyan bogyó amitől nem hogy fogyni nem fogsz de még hízol is elég keményen...ha még plusz hajlamosabb is vagy ré akkor főleg.
11. Fisica
2011. jún. 27. 13:01
én simán tudok fogyni tabi mellett is
2011. jún. 27. 10:27
az a "baj" a fogamzásgátloval,h savasít és az gátolja a fogyást. szoval néha kell beiktatni savtalanito kurát és ugy nem lenne gond ezzel.
2011. jún. 27. 10:15
Én a tabletta mellett 8 kilót híztam... Igen, nehezebb mellette a súly tartása, könnyebben felszaladnak a kilók, előjön a narancsbőr. 2 év után sikerült "belőni" és tartanom a súlyom a tabletta mellett, összesen 6 évig szedtem. Amióta abbahagytam viszont ugyanolyan táplálkozás mellett újabb 6 kiló ugrott fel 5 hónap alatt :(((
2011. jún. 27. 10:12
Én vagy 10kg-ot felszedtem tabletta szedése mellett. Igaz előtte nagyon vékony voltam, de akkor is. Mióta abbahagytam lement 5kg. Most vagyok az ideális súlyomnál, mikor tablettát szedtem 1 grammot nem tudtam fogyni, csak mentek fel a kilók.
2011. jún. 27. 10:00

Én nem híztam a tablettától, és most nyugodtan fogyok is mellette.

Lehet, hogy nem megfelelő a tablettád, beszélj a nőgyógyászoddal.

2011. jún. 27. 09:56
a tablettával az ember felszed. ha megnem akkor egy ideig stagnál, míg meg nem szokja a szervezeted. én is szedem 5 éve és elején meghíztam, én nem figyeltem semmire. aztán észhez tértem tavaly, salaktalanítottam, tornázom azota és tartom a leadott sulyom
2011. jún. 27. 09:56

Ha csak fogamzásgátlót szedsz és nem fogsz semmit enni hidd el nem lesz nehéz a fogyás :-))))))


/Bocs/

2011. jún. 27. 09:55
beszélj a nőgyógyászoddal hogy mik a "tünetek" hátha tud mást ajánlani. Én is elmondta az orvosomnak, hogy milyen változásokat észlelek magamon mióta szedem és azt javasolta szedjek egy másikat. Majd most megyek hozzá, hogy másikat írjon fel.
2011. jún. 27. 09:53
*az kimaradt,h sokat iszok és a kaját is próbálok tartani,de mostanában mégis fel vagy puffadva stb...
2011. jún. 27. 09:53
Én Belará-t szedek és nekem sem mennek a kilók :-(( Amikor nem szedtem fogamzásgátlót sokkal könnyebb volt
2011. jún. 27. 09:51
2 hónapja szedem a Yasminelle fogamzásgátlót...azt vettem észre,h mióta szedem nehezebben megy a fogyás!Vagy lehet mástól is,de próbálok 2 litert inni egy nap..pár napja nem tartottam annyira...de akkor is!Valakinek hasonló tapasztalatai?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook