Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Milyen steppert érdemes venni és mennyiért? fórum

Milyen steppert érdemes venni és mennyiért? (tudásbázis kérdés)


1 2
17. moncsicsi83 (válaszként erre: 16. - Mel82)
2008. okt. 11. 07:28
Mennyit edzel naponta és hogy? Mármint befeszített has és egyebek?
16. Mel82
2008. okt. 10. 17:03
Én anno még Tescoba vettem, 7 vagy 8 ezerért. Méri a lépésszámot, elégetett kalóriát és mutatja az időt is. Az enyémen nem lehet erősséget állítani, de így is hatásos. Pár hét alatt látványos az eredmény, legalábbis nálam az volt. Vékonyabb comb, kisebb fenék,has, derék,semmi narancsbőr, szóval én csak ajánlani tudom mindenkinek.
2008. okt. 10. 13:07
A sima és a Twist steppernél is ha valaki a hasát +derekát akarja formálni akkor nagyon fontos a helyes gyakorlat( na meg nem hetente 1szer csinálni),én ugy csinálom hogy minden lépésnél a felsötesttel elfordulok ellentétes irányba,ha érzed hogy a derekad feszül akkor jól csinálod,egész idö alatt bevan húzva a hasam.Lényeg hogy mindegy milyen steppered van,mindent formál!
14. Csigusz 79 (válaszként erre: 11. - Klau11)
2008. okt. 10. 12:36
Én kb 3 éve vettem Twist Steppert,rövid idön belül formálja:popsit,combot,derekat,hasat,narancsbör elzünik,meg van hozzá karhoz is tartozék.Egy idö után tényleg nyikororg,de be kell olajozni,de amugy még mindig birja ugy mint az elején.
2008. okt. 10. 10:59

CSAJOK!


MÁTÓL EGYES TESCO ÁRUHÁZAKBAN LEÉRTÉKELÉSEK VANNAK KONDI ÉS FITNESS GÉPEKBŐL!!!!! SZALADJATOK VÁSÁROLNI.

12. moncsicsi83 (válaszként erre: 11. - Klau11)
2008. okt. 4. 09:55

Szia! Mi nemrég vettünk Pesten a Dechatlonban steppert. Olyan ami minden lépésnél jobbra, balra kifordul. Nagyon szuper. Igaz nem volt olcsó (13.000 ft), de 5 év garancia van a vázra, 2 év a szerkezetre. Ez minket nagyon meggyőzött.

Nekem nagyon tetszik, jól megmozgat. Na de majd kiderült, hogy a minden csoda 3 napig tart dolog nálam meddig fog tartani :)

11. Klau11
2008. jún. 1. 13:01

Ja, és van még a Twist & Shape mini stepper, amelyik minden lépésnél jobra vagy ballra fordul ki, így a csípő és a derékrész is érezhető az edzésnél.

Ismeritek ezt a fajtát?

Van valakinek olyanja?

Ugyan olyan oladalazó de Tesco-s is van 11200 Ft-ért, karerősítőkkel együtt , úgy mint a twist&shape steppernek is.

A külömbség csak az, hogy a tesco-snak van nehézségi fok állítási lehetőség is.


Viszont egy sportboltban azt mondták nekem hogy a Kettler márkánál jobb nincs.


Lehet hogy az nem nyikorog? Sztem egy idő után mindegyik nyikorog.:-(((


Mit gondoltok?

Ha már volt több taposótok, kérem írjátok meg a tapasztalatokat.

10. Klau11
2008. jún. 1. 12:54

Sziasztok!

Én is azon töröm a fejem, hogy mien taposót válasszak.

Ugye van most a topshopos air climber, elég vonzóan néz ki a reklám, mint mindennek.

A fontos azlenne, megtudjuk, tényleg van e olyan hatásos.

Lehet hogy a teherbíráas nagyobb?

Ha van valakinek tapastalata, ossza meg velünk.

9. kisnyussz (válaszként erre: 8. - Suhi)
2008. jan. 17. 21:51

te alattad ilyen gyorsan kinyúvadnak a stepperek? :)


egyszerűen nem tudom már milyen márkát vegyek, ami birja is 2-4 hétnél tovább :(((

8. Suhi (válaszként erre: 7. - Kisnyussz)
2008. jan. 17. 17:20

A választ nem tudom, de egyetértek.

Nem tudom miért gyártanak, ha nem bírják a használatot :S

2008. jan. 14. 09:49

miért van az, hogy nem bírják a stepperek a kiképzést?


napi egy, másfél órát megyek a stepperen, kb 3500 lépcsőszámmal, szerintem ez nem olyan extra mennyiség, és mégis azt tapasztalom, hogy a stepperjeim sorba kipurcannak 1-2 hét után


csökken az ellenállásuk, egyszerűen elhasználódnak... de miért ilyen gyorsan?

6. d606bc0fd7 (válaszként erre: 5. - Tunduska)
2007. okt. 23. 18:00
Persze, hogy nem baj :)
5. tunduska (válaszként erre: 2. - D606bc0fd7)
2007. okt. 23. 15:46
A Tescoban is lattam,nem olyan reg.Az arara nem emlekezem.Az van hozzank a legkozelebb.Ha ott veszek az sem baj ugye?Vagyis remelem...A metroba nincs kartyam,de ott olcsobb lenne valamivel.Majd megprobalok valakit megkerni az ismerosok kozul.Koszi a tanacsot!
4. tunduska (válaszként erre: 3. - Huncutka84)
2007. okt. 23. 15:43
:-))) Azert remelem nem fogok igy tenni! De azert koszi a humoros :-) biztatast !
2007. okt. 23. 15:35
Egyetértek... az elején nem kell a legdrágábbat megvenni, már lehet 3-4 ezer Ftért is kapni kicsi, könyen kezelhető és egyszerű ám hatékony steppert. Minden csoda 3 napig tart:-). Ha majd tényleg használod, rendszeresen mondjuk 1-2 hónapig, majd csak akkor ruházz be vmi nagyobba, különben csak drága porfogó lenne... tapasztalat! Nálunk van stepper, szobabicikli és futópad is. A futópadon tárolódnak a plüssmacik:-)
2007. okt. 23. 14:53

Szerintem a legegyszerűbb ("Metrós") sztepper is megteszi. Lényeg, hogy kapj rá garanciát. Fontos, hogy mutassa hány kalóriát égettél el és állitható legyen a lépcsőzés nehézsége, de ez általában már alap.

Ja, és ne kapaszkodósat vegyél, mert kapaszkodás közben kevesebb kalóriát égetsz.

2007. okt. 23. 14:34
Fogyni szeretnek, es gondoltam veszek egy STEPPER-t, de nem tudom hol, milyet, es mennyiert .Tudtok tanacsot adni ebben a temaban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook