Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Probálta már valaki a nyers étkezes(fiatalito) diétát? fórum

Probálta már valaki a nyers étkezes(fiatalito) diétát? (tudásbázis kérdés)


13. naomi1
2011. júl. 1. 13:33
beszeltem ma baratnommel. Meg nem kezdte el a kurat. Szamolgat. olvasgat rola. Azt mondja ehet nyers, es fustolt halat, es melegiteni max.45 fokra. Hat nem kelet Europainak talalak ki az tuti. A japanok sushija az jo pl. hhmm. Raadasul mindenbol vegyszermenteset szabad csak.:) Igy letett rola. Nincs ra penze. A Hollywood sztarjainak boven van ilyenre. Volt anyosomnak jonne be ez a dieta. mindenbol BIO-t ezik. Nem eszik hust, tejtermeket, cukrot, sot, meg miegymas. Mikor anno meglatogatott nem tudtam neki fozni mert mindig volt valami amit "nem ehet" ugye. Ha meg en latogattam az remalom volt ...folyamatosan a mellekhelyiseget latogattam. 1 hetvege alatt lement 2 kilo tuti a gyomrombol:)))))
12. emagdi (válaszként erre: 8. - 5e1b581a2e)
2011. jún. 28. 18:42

pedig nagyon sokan vannak, akik nyers ételeken élnek már évek óta, s élnek és virulnak:) (ellentétben sok főtt ételen élővel)


ötleteket lehet meríteni pl innen:

[link]

2011. jún. 28. 18:07
Nekem ajánlották a nyers zöldséget és gyümölcsöt (csak nyerset)mert az epevezetékem meg volt törve(vagy ilyesmi)attól helyre jöhet,semmi főtt kaja, se kenyér, se tejtermék.Ezt 3 hónapig kellett táplálkoznom reggel,délben,este és stb...Az első 2hétben kivoltam mint a kutya,de utánna kezdtem megszokni.Az 1 hónap után kezdtem jól lenni :-nem fájt a fejem annyit ,a hasam se görcsölt.Persze fogytam is a hasam laposodott ,úszógumi kezdett eltünni.A kúra végén iszonyatosan sok energiám lett-csak kitartás kell hozzá
10. 5e1b581a2e (válaszként erre: 9. - Naomi1)
2011. jún. 26. 22:54

Hát te...Hát nem kell mindent kipróbálni ahhoz,hogy lássuk elsőre,hogy nem stimmel...

Meg ha én most azt mondom,hogy az válik be,hogy naponta 5x leugrálj a Brooklyn hídról,akkor az elég is?

Meg egy fiatal nem lehet kompetens a megfiatalodást illetően...Szoktam röhögni a 20évesekkel készült ránctalanító krémek reklámját...:)

2011. jún. 26. 22:46
En nem mondtam hogy ki akarom probalni. Csak kivancsi lettem volna van e valaki aki ezt mar kiprobalta es persze a sajat tapasztalataira. :))))))
8. 5e1b581a2e (válaszként erre: 6. - Naomi1)
2011. jún. 26. 22:19
Figyelj...ennek se füle se farka...És nyers ételeken élni,meg még veszélyes is adott esetben...
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Naomi1)
2011. jún. 26. 22:00
Szerintem az étkezéshez semmi köze, lehet jó genetikával vannak megáldva.
2011. jún. 26. 21:53
Az Angol nyelvu oldalakon talaltam. Es Angol nelvu youtube-on. Igazan otletekre lennek kivancsi nem kerdesekre mert tobbet en sem tudok. Annyi ha googloztok lattok boven 70 ev korulieket akik 40 nek neznek ki. Es itt nem a fogyas a lenyeg hanem a sejtoregedes csokkentese.
5. naomi1 (válaszként erre: 3. - 5e1b581a2e)
2011. jún. 26. 21:46
ezt hogy erted?
2011. jún. 26. 21:46
Mi ebben a fiatalító?
3. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - Naomi1)
2011. jún. 26. 21:36
Én ezt nem értem...Ilyennek hogy lehet felülni?:O
2011. jún. 26. 21:35
Kivancsi lennek azok velemenyere akik probaltak mar ezt a fajta fiatalito-fogyaszto dietat. Mit es hogyan keszitette el az eteleket?
2011. jún. 26. 21:32
Probálta már valaki a nyers étkezes(fiatalito) diétát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook