Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 6 tuti tornatipp számítógép előtt ülőknek fórum

6 tuti tornatipp számítógép előtt ülőknek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 6 tuti tornatipp számítógép előtt ülőknek

7. 2104cc91e8 (válaszként erre: 5. - 01c8755c79)
2008. dec. 2. 15:51
Kéééérlek szépen, írd be ide, hogy hogyan lehet így a gép mellett is mozogni :) Te hogyan szoktad??? Elöre is köszönöm! Üdv.: Fiti
2008. aug. 2. 18:36

Ez számomra nagyon fontos információ.Én ugyanis nem vagyok a géphez "kötve" de ha leülök nem lehet kirobbantani a székből.

Nem tudom,hogy miért érzem minden csontom....

2008. ápr. 10. 12:19
... 25 éve dolgozom íróasztal mögött... de reggel gyalog jövök dolgozni (fél óra), és hetente kétszer hastáncolok. A hastáncból a mellkörzést, ami rendesen megmozgatja a derekat, a hátat... szóval az egész felsőtestet lehet ülve csinálni, fel se kell állnom....és csinálom is naponta többször is. :o))
4. Gaby133 (válaszként erre: 3. - Mamoca1234)
2008. ápr. 10. 11:59
Igen ezzel én is így vagyok. Napi 8 órát ülök az irodában, és a mozgás midíg elmarad:( Igaz reggel 8-kor kelek, és 19 órára vagyok otthon. És a napi 60 km-levezetem a munkába oda-vissza. De valahogy munka elött nem bírok felkelni, mozogni, és este mikor hazaérek akkor örülök, hogy rendberakom makam és bebujizok az ágyikóba.
2008. márc. 11. 11:59
AZ BIZTOS, HOGY TÚL KEVESET MOZGUNK,PLÁNE AZ ÜLŐMUNKÁT VÉGZŐK.A FOGYÓKURÁHOZ IS KEVÉS A DIÉTA, MOZOGNI IS KELL HOZZÁ!
2007. nov. 9. 20:49
A mai rohanó világban és a munkahelyeken kevésbé díjaznák ha Én felállnék az íróasztal mögül,hogy lépcsőzzek vagy netalán tornázzak.Sajnos a főnökök még nem ilyen gondolkodás mődjuk.Az a lényeg,hogy a munka meglegyen de minnél előbb. a dolgozó egészség mit se számít van helyette más.
1. Hoxa
2007. okt. 23. 14:31
A számítógép előtt ülés szinte mindentől elveszi az energiát. Ez az életforma sokszor felelős a súlyfeleslegekért, a nyak, hát, derék, izom, és egyéb fájdalmakért is!

Ugrás a teljes írásra: 6 tuti tornatipp számítógép előtt ülőknek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook