Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tegyek ha féltékeny vagyok? fórum

Mit tegyek ha féltékeny vagyok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
5. L.Niki18 (válaszként erre: 1. - White-Angel)
2011. jún. 26. 14:28
Hát bevallom őszintén, hogy én is féltékeny lennék. Minek táncolt vele? Én ha tudom, hogy van egy párom akit szeretek és tudom azt is, hogy neki ez esetleg rosszul esik, a bulin rá se nézek. Huhh nekem ez nagyon szarul esett volna és igen, rákérdeznék! És nagyon féltékeny lennék!
4. 47c83fb9f3 (válaszként erre: 1. - White-Angel)
2011. jún. 26. 14:28
őszintén? Én inkább leharapnám a saját nyelvem, de nem kérdeznék egy szót se.
2011. jún. 26. 14:27

bulizzatok ti is együtt :)

És bizz meg magadban, ha észre veszi a bizonytalanságodat, és még mondod is, biztos lehetsz benne, hogy rontasz a helyzeten...

Inkább gondolj arra, miért is vagy te jobb nála:)

2. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - White-Angel)
2011. jún. 26. 14:26
az enyém is csapatépit, ilyenkor utálom mert olyan dolgokat is megtesz amit értem, kettőnkért sose tenne meg:( én is hisztiztem egyet de rájöttem hogy semmit nem ér
2011. jún. 26. 14:24

Soha nem voltam még féltékeny, viszont most így 33 évesen megbolondultam.:)

Nyolc hónapja van egy férfi az életembe, akit nagyon szeretek. Olyan férfi, akire minden nő vágyik, olyan férfi, hogy szívesen lennének más férfiak is ilyenek:)

A problémám a következő. Ő együtt dolgozik egy olyan nővel, akibe már-már betegesen szerelmes volt. Szerintem a nő csak húzta, imponált neki, hogy valaki rajong érte. (Ezt a párom természetesen másképp látja) Soha nem történt közöttük semmi, még egy csók sem, de a nő azt mondta páromnak, hogy szereti. (Én úgy gondolom,hogy a nő választ, és ha akarja a férfit, akkor az övé lesz. Nem lett az övé, így gonolom nem is akarta)

Nem könnyű nap mint nap megbirkózni azza, hogy a szerelmem napi 8 órát vele tölt.

Most hétvégén eémentek 2 napos csapatépítésre, nekem meg minden bajom volt. (ennek hangot is adtam, nem hisztizem meg ilyenek:D)

Azt mondta, hogy semmi okom a kombinálásra.

Ma beszéltünk, azt mondja jól sikerül a buli, olyan jól, hogy még tánciztak is. (Szerintetek? Lelki szemeim előtt ott van, hogy simultak vagy valami)Ő kérdezte, hogy telt az estém nélküle stb. stb. Mondtam, hogy jól, mert nem volt rossz gondolatom. (Tényleg nem!) Mondta, hogy nem is kell, nem csinált semmi olyat amivel megbánthatna.

Ez jól esett, de most újra belémbújt a kisördög. Mi van, ha a csaj tette vette magát, ez a buta meg rákapott?

Annyira kínoz a gondolat, hogy vele is táncolt, de most kérdezzem meg? Ez annyira béna, és gyerekes lenne. Tudom, hogy így is az, de most mit csináljak?!?! Nőből vagyok!:D

Szerintetek van okom féltékenykedni v. csak én gondolom túl az egészet?:) Őszintén, de ne bántón írjatok, rendben? Köszönöm.:)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook