Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Győriek, segítsetek! 2 anyuka 2 babakocsival hogyan juthat el a legegyszerűbben az állatkerttől az élményfürdőig? fórum

Győriek, segítsetek! 2 anyuka 2 babakocsival hogyan juthat el a legegyszerűbben az állatkerttől az élményfürdőig? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 26. 22:58

Elég rapszodikusan jár, itt Győrben mi csak városnéző busznak hívjuk, ennek a leghosszabb az útvonala:)

Inkább csatolom neked a menetrendet, abból egyértelmű lesz:) Fent, ha rákattintasz a "másik irány" feliratra, meg tudod nézni visszafele is.

Az állatkert az "Ipar utca, Kiskúti út" megállónál van, a fürdő meg értelemszerűen a "Semmelweis utca, Rába Quelle fürdő" megállónál.

[link]

Ha valami kérdésetek van még, nyugodtan írhatsz priviben is, ha tudok, segítek:)

6. Fuoco (válaszként erre: 5. - Vardia)
2011. jún. 26. 22:33

Jajj de jó, köszönöm szépen, akkor biztos megoldjuk! Kicsit megijedtem, mikor láttam hogy a térkép szerint jó 6 km, és nem biztos hogy egy hatalmas állatkerti babakocsizás után menne a több mint 1 óra gyaloglás. Persze leginkább nekünk szakadna le a lábunk a sok sétától :)


köszönöm mindkettőtöknek. Még annyit, hogy ez a busz milyen rendszerességgel jár?

2011. jún. 26. 21:50

Szintén a 14-es busszal, pont ezen az útvonalon jár, "háztól házig" visz, nem kell átszállni.

Az állatkert 5 perc séta a megállótól, az élményfürdő meg még annyi sem. Babakocsival is bátran lehet buszozni, nyáron nem olyan tömött ez a járat.

Programot nem tudok ajánlani, esetleg gyerkőcfesztivál, játszóház, bábszínház. Étterem rengeteg van, főleg a belvárosban. Lesz miből választanotok, majd meglátjátok:)

4. 9cf0020815 (válaszként erre: 3. - Fuoco)
2011. jún. 26. 21:21
Már gondolkodtam rajta egész nap,de olyan messze van egymástól,mint Makó..., csak busszal tudtok elmenni,viszont , nem szoktam tömeg közlekedni,és azt hiszem át is kell szállni,vagy gyalogoltok.Az állatkertnél úgyis megtudják mondani.Sajnálom velem nem sokra mentél:-)
2011. jún. 26. 20:41
Senki? :(
2011. jún. 26. 09:44
A gyerekek 14-15 hónaposak, van egyéb ötletetek, hova érdemes elmenni, hol együnk, mit nézzünk meg? Milyen közlekedési eszközök vannak? Köszi
2011. jún. 26. 09:42
Győriek, segítsetek! 2 anyuka 2 babakocsival hogyan juthat el a legegyszerűbben az állatkerttől az élményfürdőig?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook