Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan tudnék csípőből és combból fogyni? fórum

Hogyan tudnék csípőből és combból fogyni? (tudásbázis kérdés)


13. adri25 (válaszként erre: 10. - Ministry)
2011. jún. 27. 09:00

Én heti 3x futok, 30-40 percet,mikor hogy van kedvem. Mondjuk én inkább kocogni szoktam.


Decembertől járok konditerembe,ott futópadon futok,de amióta jó az idő,kint a focipályán.


Eleinte én is kevesebbel kezdtem,de most már megy a 30-40 perc. Szerintem nagyon jó,mert átmozgat mindenedet.

2011. jún. 26. 22:24

Én általában heti 6 napon megyek konditerembe, 1-másfél órákat töltök ott.

Amikor 1 órát, akkor karizomra erősítek az elején (5-10 perc), majd futok, ellipszisezek, tehát cardio mozgást végzek.

A másfél órás edzéseken pedig szintén karizom, futás, combizom erősítés különböző gépeken.

Én főleg kocogni szoktam, 8-8,5 km/h sebességgel, néha futok rövid ideig 9 km/h-val, lassabban pedig huzamosabb ideig, mivel zsírt szeretnék égetni.

2011. jún. 26. 21:02
Helyi "érzéstelenítés" nincs:)
2011. jún. 26. 20:27
Akik futnak: mennyit futok és milyen gyakran?
2011. jún. 26. 15:24
Futás, és nekem már előbb látszott, mint két hónap!
2011. jún. 26. 15:11
Nekem is a futás vált be.
2011. jún. 26. 09:46
Szia! Én most a Brazil Butt Lift-tel próbálkozom, egy hete tornázom rá, de az izomláz megvan minden edzés végén, az első napokban egész nap fájt a combom és a fenekem:D Ha szeretnéd kipróbálni írj priviben és küldök linket ahonnan le tudod tölteni:) Szép vasárnapot!
2011. jún. 26. 09:28
Kocogás, heti 4-5 alkalommal 30-40 perc csodákra képes. Kb. 2 hónap után akívan érezhető a változás. Persze belül egy hét után érzed, hogy jobb formában vagy, kevésbé fáradsz stb.
2011. jún. 26. 09:01

Szia Ministry!


Én is a futást javaslom, nekem már bevált tavaly! Edzőteremben futottam gépen, vagyis az inkább kocogás és futás váltogatása volt, s egy hónap alatt a diéta mellett tényleg szép eredményeket lehet elérni!

Sok évvel ezelőtt nekem az is bevált, hogy nagyon diétáztam és mellette itthon, folpackba tekert lábakkal (és hassal) aerobicoztam Simkó Andrea Új Mozgásvilág c. DVD-jére és Rubint Rékára!

Zsírt égetni nem lehet helyileg, mert mindenhonnan azonos arányban olvad, már ha beindul a folyamat. Viszont ha főként olyan gyakorlatokat csinál az ember, ami a problémás területekre dolgozik, akkor nagyon szépen formálódnak azok a testrészek!

(A folpackozás pedig segít a bőrnek és a zsírsejteknek megtisztulni a méreganyagoktól és a feleslegesen visszatartott vizet kiizzadni.)

2011. jún. 26. 08:58
Nekem bevált a capoeira aerobik..nah és az INSANITY:)
2011. jún. 26. 08:51
Az okosok szerint a futás vékonyítja legjobban a combot és csípőt!
2011. jún. 26. 08:46

Sziasztok!

Tudom, nem lehet megválasztani, honnan szeretnénk fogyni, de… Egy ideje diétázom, sportolok, aminek meglátszik az eredménye a derekamon és a fenekemen, de a combomból és a csípőmből nem tudok szinte semmit leadni. Aerobikra járok. Mellette milyen mozgást, vagy gyakorlatokat lenne célszerű végeznem, hogy az adott területről is sikerüljön leadnom valamennyit?

2011. jún. 26. 08:46
Hogyan tudnék csípőből és combból fogyni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook