Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "No touch love" - Érintés nélküli szerelem. mit takar? fórum

"No touch love" - Érintés nélküli szerelem. mit takar? (tudásbázis kérdés)


2009. jún. 28. 09:36
Véleményem szerint lehetséges érintés nélküli szerelem, hiszen az érintés csak azután következik be, miután az agyban megfogalmazódott: Igen akarom, hogy megérintsen. Volt olyan kapcsolatom, amelyben nem volt érintés, csak a gondolatok, szavak. És igen, ugyan annyira érezem ezt szerelemnek, mintha a testi kapcsolat is meg lett volna. Talán még jobban bele lehet mélyedni:)
2008. okt. 5. 18:17
Újabb divat, amit a Cool TV éjszakai műsora bemutatott. Oroszhonban divat, de a váge mégis mindíg ugyanaz, bár nem akkor és nem ugyanott
2008. máj. 2. 21:11
Én nem hiszem el, hogy ilyen létezne. Hirtelen az jutott eszembe,hogy vannak olyan lányok, akiknek az elvük, hogy megvárják a leendő férjüket az első aktussal, de közben eszembe jutott, hogy ez eddig szép és jó, de attól még elcsattan közben csók, vagy tapi :), tehát csak van érintés...
2007. okt. 27. 18:44
Szerintem ez a eljesületlen szerelem egyik formája,amikor nem kell semmilyen fizikális kapcsoltanak lennie ahhoz hogy egy ember beleszeressen egy másik emberbe.
2007. okt. 27. 14:36
úgy látszik az csak hapták szavazás volt.. mert senki se tudja és a neten se találtam semmit róla
2007. okt. 26. 11:22
Ez engem is érdekelne...
2007. okt. 26. 05:41
szavaztatok rá páran, nem hiszem, hogy senki sem tudja..
2007. okt. 23. 07:24
egy kérdés volt a szavazásokban... rákerestem, mert ugye a google a barátom (:DDD), de semmi lényegeset nem találtam.. mit is takar ez?! leginkább a kérdezőt kérdezem, de ha bárki bármit tud erről, felvilágosíthatna.. :)
2007. okt. 23. 07:21
"No touch love" - Érintés nélküli szerelem. mit takar?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook