Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Prága belvárosában jó hotel, szállás? Tud valaki ajánlani, ahol volt és meg volt vele elégedve? fórum

Prága belvárosában jó hotel, szállás? Tud valaki ajánlani, ahol volt és meg volt vele elégedve? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 25. 19:57
Nekünk 20 euro/nap volt tavaly. Én ennél többet sajnos nem tudtam rászánni.
8. martin3 (válaszként erre: 7. - Sunshine24)
2011. jún. 25. 15:03

pont azért írtam ki a fórumot, mert elmentem utazási irodába és ott 50-100-max 150euroért kínáltak 3-4x-os szállodákban 2 éj/2főre reggelivel szállást, és ez nagyon olcsónak tűnt, de kezdek utána nézni és valóban ennyi...egy csomó akció van...

először én is azt hittem, hogy jó drága lesz, úgyis készültem, csak nagyon meglepődtem az irodában

7. sunshine24 (válaszként erre: 6. - Martin3)
2011. jún. 25. 14:16
Akkor a pénztárcát is ki kell nyitni. Prága nem olcsó szállás szempontjából. Londonnal, Párizzsal vetekszik. Egyébként a metro hálózat jó, biztonságos, de te tudod mennyit akarsz költeni rá.
6. martin3 (válaszként erre: 4. - Sunshine24)
2011. jún. 25. 13:58
köszi, megnézem, bár én mindenképp a belvárosban szeretném, max 20perc séta legyen....
5. sunshine24 (válaszként erre: 4. - Sunshine24)
2011. jún. 24. 23:35
Ja, és amit elfelejtettem: a szállástól kb. 3 percre van egy hatalmas, Árkád méretű bevásárlókp. minden földi jóval. :)
2011. jún. 24. 23:33
Tavaly voltunk Prágában, a Hotel Pankracban. Nagyon igényes, tiszta, relatíve olcsó kis szállás. Reggeli az árban foglaltatik. Metro megálló 3 perc /Pankrac megállóhely/. A környék biztonságos, ezt ismerőstől tudom, aki szintén a környéken lakik. Vencel tér kb. 3 megálllóra van. Szerintem kitűnő választás.
2011. jún. 24. 22:28
Mi apartmanban voltunk, de azért nem a belvárosban. Viszont a szállást ajánlom, kb 2percre van az Andel Metro megallotol. Andel apartman a neve a szallasnak. Igényes, tiszta, modern.
2011. jún. 24. 22:23

Mi a Novotelben laktunk, 10 perc volt gyalog a belváros, igényes volt, szuper reggelivel és van wellness is.

4 csillagos volt.

[link]


A legjobb étterem a mögötte lévő utcában van:

[link]

2011. jún. 24. 22:19

Tudnátok ajánlani Prága belvárosában jó hotelt, vagy apartmant stb, ami nem túl drága, 2éjszakára 2 főre? (valami szép, igényes szállást keresnék, és lehetőleg a belvárosban, hogy nem kelljen km-eket gyalogolni este vissza a szállásig).

A 3csillagos szállodák is tényleg jók már? (az utazási irodában azt mondták, merik ajánlani, mert azok is jók)

köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook