Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valóban hatásos a HRI-VITALION tabletta? fórum

Valóban hatásos a HRI-VITALION tabletta? (tudásbázis kérdés)


1 2
45. Edit20
2021. márc. 10. 13:36
Édesapám kb 6 hónapja kezdte el szedni a vitaliont és szerintem innentől abba se fogja hagyni. Érszűkületre vettük neki és már jobbak az eredményei, hihetetlen de így van. Nagyon féltünk, hogy amputáció lesz a vége, de most kicsit megnyugodtunk. Nem tudom, hogy az a sok gyógynövény vagy a vitaminok vagy együtt az egész de sokkal jobban van.
2015. jan. 8. 08:38
nem tudom,nem ismerem.
2015. jan. 7. 17:15
Ez engem is érdekelne.Cukorbetegségre szedhető,nem emeli meg a cukor szintet?Valaki mesélne erről,tapasztalatbol.
2014. nov. 20. 16:55
erdekelne a vitalion hatasa.szeretnek tobet tudni rola. van egy 5eves kisfiam aki cukorbeteg es 4-cer szurom naponta.szedheti eszt a tabletat? segit valamenyire? koszonom
2013. dec. 8. 21:07

Kedves Érdeklődők!

Az én apukám 5 évig szedte a vitaliont. Ha valakít érdekel az kérdezzen bátran!

40. 91c956613e (válaszként erre: 39. - Zsuzskata)
2013. júl. 22. 14:13
Köszönöm.A vitalion hatása érdekel,ami bizonyítható is.Én alkalmatlan vagyok a klubtagságra.A gyógynövényeket szeretem és tisztelem. Személyes tapasztalatokat várok.
39. zsuzskata (válaszként erre: 38. - 91c956613e)
2013. júl. 20. 08:11
Á, dehogy! Csak a vitaliont tartják. A többihez csak klubtagként tudsz hozzájutni. A neten találsz oldalakat ahol tudsz regisztrálni. vitalion.hu, hri-vitalion.hu, vitaliontermekek.hu meg még jó néhány oldalon.
38. 91c956613e (válaszként erre: 37. - Zsuzskata)
2013. júl. 15. 20:08

Én is.Szerintem biztos megrendelik kérésre a többi

terméket is.

37. zsuzskata (válaszként erre: 36. - 91c956613e)
2013. júl. 15. 19:25
Én csak a Vitalionnal találkoztam a gyógynövényboltokban. Több helyet is megnéztem.
2013. júl. 15. 16:22

Sok vélemény van a googlen a vitalionról és mind egyforma (másolat). A személyes tapasztalatoknak

örülök,hisz a gyógynövényes összetevők lehetnek

igen hasznosak.Jó áron kapható a gyógynövény

boltokban is..

35. zsuzskata (válaszként erre: 34. - Pipi51)
2013. júl. 15. 10:43
Én kb. fél éve olvastam először a vitalionról egy újságban és rögtön vettem apukámnak egy dobozzal a patikában az érszűkületére majd 7.000 ft-ért. Már az első doboz végénél azt mondta, hogy jobban érzi magát tőle. Szétnéztem a neten és a vitaliontermekek oldalon találtam még több terméket. A vízegyensúly tablettát én is kipróbáltam több kevesebb sikerrel. Egy kicsit fogytam tőle de azután az megállt. Lehet hogy kicsit mozognom kellene, hogy jobban hasson, de a túlsúlyom miatt az izületeim nem bírják. Talán a kurkuma készítményt még kipróbálom! Apukám azóta egészen jól van.
34. pipi51 (válaszként erre: 33. - 91c956613e)
2013. febr. 5. 20:40
A HRI Vitaliont 8 éve ismerem. Hatását misem bizonyítja jobban, minthogy azóta is fogyasztója vagyok. Komoly műtét után kezdtem el szedni. Két évig gyógyszertárban vásároltam borsos áron, ma már klubtag vagyok. Nekem a hajamra is jó, 1 hónap alatt 1.5 cm-t nő. Persze a csontritkulásom is megszünt.
2012. okt. 2. 20:33
Senki nem ismeri??
2012. szept. 21. 20:46

Szívesen olvasok minden őszinte tapasztalatot a HRI

vitalion tabletta szedőktől.Köszönöm:M.

2012. júl. 22. 17:41

Sziasztok!

Nekem van egy doboz Hri-V eladó.

Ajándékba kaptam,de már nem szedem.ha vkit érdekel írjon priviben.4500FT-ért oda adom!

És annak aki még nem próbálta:csak ajánlani tudom!!!!!

2012. júl. 11. 13:02

Sziasztok!


Évekig küzdöttem a rohamokban jelentkező szédüléssel,hányással. Sose tudtam, hogy mikor jön a következő... volt időszak,amikor a lakásból se mertem/ tudtam kimenni.

Persze mindenféle vizsgálaton voltam,és csak annyi derült ki, hogy meszesedik a nyaki gerincem. Közben szép lassan hallássérült lettem- szerencsére csak a jobb fülemre.

Szóval,elég vacak állapotban voltam,amikor elkezdtem szedni a Vitaliont.

Az első két- három hónapban nem tapasztaltam javulást- de aztán egyre ritkultak a szédüléses-hányásos rohamok, és ha voltak/ vannak is, sokkal enyhébbek lettek.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy meggyógyultam, de sokkal jobban érzem magam,mióta szedem a Vitaliont. Igaz, a hallásomon nem segített, és a betegségem miatt most is vannak rosszabb időszakaim, de ezeket könnyebben átvészelem.


Szóval,nem csak a tájékoztatóban leírt tüneteket enyhíti- nekem is sokat segített,

Tanácsom azoknak,akik mostanában kezdik el szedni: ne hagyják abba, ha két szem után nem történik csoda...

Tényleg nem olcsó. Én a neten rendelem, a 3 doboz 16280 Ft (postával együtt), de volt olyan gyógyszertár, ahol 7200 Ft/ doboz áron láttam.

2012. júl. 1. 12:43

SZiasztok,

hol veszitek a vitalion tablettat? hol a legolcsobb?

28. f64f0d9a69 (válaszként erre: 27. - Vitalion egeszseg)
2012. ápr. 11. 19:58

A második a felesleges vizet távolítja el...

Ezt a hatást ebben a formában nem hiszem el.

Leírásában ez is szerepel:

Tanács:

A fogyáshoz saját részünkről annyit muszáj hozzáadni, hogy egy bizonyos fokú, nem drasztikus diéta szükséges, de ez nem azt jelenti, hogy étrendünkön kell változtatni, hanem a mennyiségén.

Kb. 20%-al csökkenteni az étel mennyiségét, ezáltal rásegítenek

a fogyókúrára.

A nátrium visszatartja a vizet a szervezetben, ezért ajánlott csökkenteni a só bevitelt.


Egyébként lehetnek jók ezek a készítmények.

2012. ápr. 11. 17:11

Sziasztok!

A HRI-Vitalion tabletta valóban hatékony. Én 3 Vitalion és 3 Folyadék-egyensúly tablettától 20 kg-ot fogytam. Megszabadultam a magas vérnyomás okozta kellemetlen tünetektől és az időnként jelentkező cukorbetegségtől.

Példaértékű tanulságként a sajtón keresztül is szeretném eljuttatni embertársaimhoz, és tiszta szívből mindenkinek ilyen jó egészséget kívánok.

( vitalion-egeszseg ; vitalion-info ; vitalion termékek bombaáron)

26. skatus
2011. jan. 10. 21:39
Sziasztok! Én rengeteg tapasztalatot tudok írni nektek, de gondolom azóta már biztos van sajátotok is, ha kipróbáltátok. Nálunk a család és a barátok közt is többen szedik, többféle problémára. Csontritkulás, érrendszer, migrén, derékfájdalom, allergia...
2010. júl. 2. 09:28
Én most kezdtem el szedni, majd beszámolok róla, milyen a hatása.
2010. máj. 4. 21:55
Sok emebertől hallottam hogy cukorbetegségre is jó, de személyes/családi tapasztalatom nincs vele.
2010. máj. 4. 21:54

Sziasztok!

Hajhullásra tuti, hogy jó, nekem nagyon sok gondom volt a hajhullással, kb 4-5 évig egyfolytában hullott hiába szedtem rá bármit. A vitalionból kiszedtem 3dobozzal és teljesen megszűnt a hajhullásom és rengeteg új hajszálam kezdett el nőni és a hajam minősége is változott. Csak sajnos az a baj, hogy kb fél éve nem szedem és most megint nagyon hullik. (lehet hogy ez most csak az óriási stressz hatása ami az utóbbi időben ért enegem)

2010. ápr. 23. 12:53

sziasztok!

Cukorbetegségre jó-e?

Tudja valaki?

Én ugy hallottam igen de minden mást olvasok kivéve ezt

2010. ápr. 12. 17:00
Sziasztok!én azt hallottam,hogy a hajra is jó!pljó ahajtöredezésre,ill. még a növekedést is serkenti!van valakinek ezzel kapcsolatban valami eredménye?köszönöm
20. zena01
2010. márc. 26. 07:16

Sziasztok!

Most kezdem el szedni, majd beszámolok róla.

2010. márc. 22. 19:57

Sziasztok!

én még sohasem szóltam hozzá a témákhoz de most megteszem:Legnagyobb lányom aki most 18 éves 12 éven át küzdött érfalgyulladással ezen idő alatt orvostól orvosig jártunk nem tudtak segíteni.Végül a gyermekorvosunk találkozott a Vitalionnal ő ajánlotta nekünk a terméket kúraszerűen már az első hónap végére meggyógyultak a sebek majd a hosszú évek során kialakult sebhelyek elkezdtek halványodni:Nem kell mondanom,hogy ez mit jelent egy kamaszlánynak.

Középső lányomnak nagyon problámás miteszeres volt a bőre és folyton herpeszel bajlódtunk.Őt is renbehozta a termék azóta mióta használjuk még csak megfázva sem voltak.Előtte pedig szinte a patikára kerestem.Tehát én maximálisan meg vagyok elégedve a termékekkel.Természetesen minden probléma egyedi van orvosuk is akivel lehet konzultálni.Pozítív tapasztalaim miatt kissé továbbképeztem magam ha valakinek tudok segíteni szívesen megteszem

18. a9e1c02a7b (válaszként erre: 3. - Ronka)
2009. ápr. 27. 12:08
Ez a sok tünet, mind egy tőről fakad, azért old meg ennyi problémát egyszerre.
2009. ápr. 27. 12:07
Egy ismerősömnek a pajzsmirigy alulműködését szüntette meg, teljesen elhagyhatta a gyógyszert. Most én is ezért tervezem beszerezni. Szerintem a növényi fitohormonoknak köszönhető ez a hatás. A honlapon le van írva, hogy melyik összetevő mire jó.
2008. dec. 25. 14:38
Míg nem szedtem a vitaliont,minden évben elkaptam az infulenzát oly mértékben hogy 3-hétig táppénzen voltam.2 éve hogy szedem tavasszal és ősszel,3-4 dobozzal.Sokkal fittebbnek érzem magam és még a kisebb nátha is elkerül.Szerintem jó termék.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook