Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szülés után 6 héttel milyen edzésformával nyerhetném vissza régi alakom? fórum

Szülés után 6 héttel milyen edzésformával nyerhetném vissza régi alakom? (tudásbázis kérdés)


2011. júl. 1. 13:27

Vagyok csak közben beiktattunk egy cicizést is:)

Hát nálam az a baj,hogy nem eszem sem halat sem vad húst,sem szárnyast,csak és kizárólag sertés karaj és comb ami jöhet.Még az a jó,hogy zöldséget és gyümölcsöt eszem.Ja akkor nem eszem tojást,nem szeretem a natúr joghurtot vagy kefirt.Pont az olyan ételeket ami elősegítené a fogyást.


Még azt szeretném kérdezni,hogy ezzel módszerrel amit csináltál,mind torna mind pedig étkezés terén,mit vettél észre Magadon.Azt olvasom,hogy fogytál,de mondjuk izmosodtál is vagy feszesebb lettél?

Köszönöm a válaszaid:)

2011. júl. 1. 13:03

Kb. 2 hét múlva azt éreztem, hogy feszesebbek az izmaim, 1 hónap múlva, hogy rám jönnek a szűk nadrágjaim, ezután egyre jobban formálódtam. Ajánlom, hogy ne mérd magad túl gyakran, mert az csalóka! Van, hogy az ember nehezebb, mint torna-időszak előtt. A ruháid a legjobb mércék! Ja és inkább centiben látod a változásokat.

Egyébként sajnos most télen rám is felcsúszott 4-5 kiló felesleg, most azt próbálom eltüntetni...A torna megy, csak a kajálást nem tudom olyan könnyen tartani :-(

7. Vanessza13 (válaszként erre: 6. - 4c07880d46)
2011. júl. 1. 12:54

Aha,köszi:)Egyébként én szeretnék egy kis futást is beiktatni,de szerintem csak álom marad:(Nem könnyű két kisgyerek mellett időt szakítani magamra....de meg próbálok:)

És ami még nagyon érdekel mennyi idő után vettél észre változást?tudom,hogy ez egyén függő,de én nem vagyok valami kitartó és örülnék,ha nem túl sokára látnám,hogy lesz eredménye annak amit elkezdtem:)

2011. júl. 1. 12:39

Hetente átlagosan 3-szor egy órát. De változó volt, volt amikor fáradt voltam, kihagytam napokat, de volt, hogy naponta csináltam. Időnként beraktam Rubint Rékát is, de az nekem akkor túl sok volt:)

Úgy csináltam, hogy mondjuk hétfőn Tatarek, szerdán callan, péntek Tatarek, a hétvégén pihi. Mert mindenhol azt ajánlják, pihenni is kell az izmoknak. Van pilates-dvd-m is, néha azt is csináltam. Ja, és ezeket most is csinálom, de sajnos nem nagy rendszerességgel.

5. Vanessza13 (válaszként erre: 3. - 4c07880d46)
2011. júl. 1. 12:31

És egyébként,hetente hányszor tornáztál??

Próbáltál más dvd-ket is?

Köszönöm a válaszod,még egyszer!

4. Vanessza13 (válaszként erre: 3. - 4c07880d46)
2011. júl. 1. 12:29

Szia! Köszönöm a válaszod!!Mindenképp megszerzem ezeket a dvd-ket is!

Én sem szándékozom koplalni a szoptatás miatt,meg azért sem mert nem akarom becsapni magam.Nem az a fajta vagyok aki egy életen át megtudná vonni magától a finomságokat.Akkor meg később jönne vissza a felesleg:(Inkább meg akarom találni az arany középutat:)

3. 4c07880d46 (válaszként erre: 2. - Vanessza13)
2011. jún. 28. 10:51
Szia! Én Tatarek Rezső zsírégető tornáját ajánlom, és a callaneticset, váltakozva. Nekem ez vált be, nem fogytam túl gyorsan, az igaz, de nem is jött vissza semmi. Ja, és este nem ettem szénhidrátot, hanem pl. joghurtot, főtt tojást, sonkát paradicsommal, sajttal. De egyébként mindent ettem, nem koplaltam. Sütit is, csak d.u.3 után már nem. Így fogytam 3 hónap alatt 7 kilót.
2011. jún. 24. 19:32

Sziasztok!Hat hete szültem,most szoptatok és minimum egy évig még akarok is.Szóval igazán diétázni nem fogok tudni,viszont annyit tudok magamon segíteni az étkezés terén,hogy kerülöm az édességet és este nem zabálok.Háát ez sem könnyű,de muszáj!


Most egyébként 76kg vagyok és 166 centi.Az álom súly 53 kg.

A célom reálisan tűztem ki,szeretnék aug.20-ig 70 kg alá menni karácsonyig pedig 60 alá.Remélem jövő ilyenkor pedig már büszkén lehetek annyi amennyi két gyermek előtt voltam.

Abban kérném a segítségeteket,hogy melyek azok a mozgásformák,dvd-k amelyek ideálisak egy ilyen folyamathoz.Először is fogyni szeretnék,majd,ha 60 kiló alatt leszek gondolkozom az erősítésen is:)

Előre is köszi!

2011. jún. 24. 19:25
Szülés után 6 héttel milyen edzésformával nyerhetném vissza régi alakom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook