Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyjak le fogyókúrák és kondigép nélkül? Hogy kevesebbet egyek, nem sikerült. fórum

Hogyan fogyjak le fogyókúrák és kondigép nélkül? Hogy kevesebbet egyek, nem sikerült. (tudásbázis kérdés)


1 2
48. s.irma
2009. márc. 25. 10:03
Mozgás nélkül nem megy a dolog!!!!
47. kmét
2007. júl. 6. 13:23

feéln divatnak számit a férfiaknak injekciozni magukat és azért mondom hogy nem itélkeznek felettük.nagyon jol tudom mi az hogy ellenállni annak amit nem lehet és nem enni.van akaraterőm is hozzá de az idő nagy ur!!főleg ha valaki gyorsan szeretne fogyni.ameddig nem volt gyerekem én is lejártam edzene de egyedül ez nem mindig megvalosithato!!

az irigylésről meg annyit hogy soha nem voltam irigy senkire,főleg nem egy ismeretlenre leszek aki egy forumot indulatokkal tölt meg!!

ja és a kisérletezésről még annyit hogy te kisérleteztél akkor amikor korházrol korházra jártál zsirégető miatt.ésszel kell használni mindent és ezzel igy van még az a jo pár ember is aki ezeket a szereket megveszi és beválik nekik mert nem csak attol várnak csodát.

és mivel mostmár nem is az eredeti forumrol van szo én itt lezártam ezt az értelmetlen vitát mert mindenkinek megvan a saját joga ahhoz hogy eldöntse mit mikor és hogy csinál.

46. cukilany (válaszként erre: 44. - Kmét)
2007. júl. 6. 12:33

Nézd!


Én felvállalom! Ha visszaolvasod a hozzászólásaimat, akkor megtalálod, csak tudod, kitartás.

Nem izzadtam? Mindennap 2 órás edzést nyomtam a teremben, hogy eljussak odáig, szó szerint izzadtam, és ami azt illeti mai napig izzadok. Munka után minden nap edzőteremben rohanok, hogy megvalósítsam azt amit kitüztem magam elé.


Ha igazán járatos lennél a testépítésben, akkor tudnád, hogy igenis nagyon ítélkeznek azok felett, akik ilyenekkel élnek, főleg azok aki nem élnek illegális szerekkel.


Tudod, én inkább irigylést látok a szavaidban. Még mindig fenntartom, hogy azért mert neked hihetetlennek tünik, azt hogy ennyit fogytam minden féle tiltott szer nélkül, attól az még így van. Miért gondolod, hogy ha neked gyógyszer kell ahhoz, hogy ne egyél, akkor másnak is. Gyógyszer nélkül is tudok nemet mindani az ételnek, és olyankor nincs az a dolog a világon, ami miatt azt megenném, mert túl jól tudom mit akarok!

De ezt nehéz megérteni olyan embernek, akinek nincs hozzá elég akaratereje...


na szia! kísérletezz tovább a tiltott szerekkel, sok szerencsét!

2007. júl. 6. 12:20

Nekem Amerikában az orvos írta fel az adipexet!

Állítólag ott ez a legnépszerűbb étvágycsökkentő gyógyszer. Itthon nincs forgalomban, mert nem törzskönyvezték (De nem tiltott. Magyar orvos felírhatja, azt a receptet az Unióban bárhol be lehet váltani. És az adipexet lehet kapni elég sok környező országban). Itthon van helyette Reductil, ami nekem semmit nem használt...

Ha annyira veszélyes lenne, akkor sehol nem lehetne kapni. Persze az sem véletlen, hogy csak VÉNY-re lehet megvásárolni.

44. kmét (válaszként erre: 43. - Cukilany)
2007. júl. 6. 12:04

te is el vagy tévedve azzal kapcsolatban hogy én ajánlottam valakinek is.akkor nem olvastál még illegális ajánlot!!!

azzal meg én is tisztában vagyok hogy ez a lusta emberek "sportja" és azzal is hogy miért nincs forgalomba.viszont nézd meg a testépitőket akik felinjekciozzák magukat....az is ugyanilyen illegális és mégsem itélkezik felettük senki.

csak mi nők vagyunk ilyenek hogy egy forumot fellenditünk mert valaki kiirt egy szot amire rá lehet ugrani és felháborodottan vitatkozni.

azért mert te nem vállalod fel azt mivel fogytál még nem azt jelenti hogy ugy izzadtál érte mint sok kitarto nő!

43. cukilany (válaszként erre: 31. - Kmét)
2007. júl. 6. 10:51

Nem igazán érdekel mit hiszel!

Nem norbival, de nem is gyógyszerrel. Elhatároztam vmit és végig is vittem, az hogy neked per pill nincs hozzá elég akaraterőd az nem feltétlenül igaz másra is.

Egyszer fogytam zsírégetővel (mert az nem minősült gyógyszernek), azután nagyon nehezen tettem helyre magam, orvosok sem tudták megmondani mi bajom volt, végigjártam kb az összes kórházat Bp-en; hidd el, nem nyultam volna megint ilyenhez.


Én tudom, milyen így fogyni, azt is tudom, hogy így sokkal könnyebb és igen is nagyon akaratgyenge és lusta dolog. De azt is tudom milyen következményekkel járhat, emiatt nem is ajánlom senkinek...

42. kmét (válaszként erre: 39. - Edb6c38cef)
2007. júl. 5. 19:26

valoszinű hogy valami hasonlot szedett mint én mert nekem sem volt étvágyam,még az édességet sem kivántam pedig nagyon édesszáju vagyok.viszont igyekeztem odafigyelni hogy egyek napközben mégha keveset is.

ja és még unalmamban sem nassoltam.

41. kmét (válaszként erre: 40. - Pirosalma)
2007. júl. 5. 19:24

örülök hogy végre sikerült megegyeznünk!!:)

mindenkinek a saját dolga és döntése mit mikor probál ki.ez pedig egy forum amin mindenki azért van fennt hogy véleményt nyilvánitson és hogy a tapasztalatait megossza másokkal.

nekem jo volt a gyogyszer,te meg ellene vagy.dehát ezért vagyunk emberek!!!:)

nem lehetünk egyformák!

40. Pirosalma (válaszként erre: 37. - Kmét)
2007. júl. 5. 19:16

Persze, csak a hozzászólásod azt sugallja, hogy "Gyerünk, lányok, próbéljátok csak ki!" Értem, hogy nem ez volt a szándékod, de job vigyázni, mert könnyen félre lehet érteni.


"...kár lenne felhuznod magad mert csak energiát pazarolsz.:)" - oks:-) Egyébiránt nem húztam fel magam, ilyenen miért tenném?:-)


"még annyit hogy a lisztérzékenyek sem ehetnek lisztet,de akiknek nem árt azon mindenben megeszik.igaz nem a legjobb hasonlat de mindannyian különbözöek vagyunk." - így van:-)

39. edb6c38cef (válaszként erre: 38. - Kmét)
2007. júl. 5. 18:57
Igen, jól érezte magát. De az elképesztő, hogy ENNYIRE nem volt éhségérzete.
38. kmét (válaszként erre: 36. - Edb6c38cef)
2007. júl. 5. 18:38
életmodváltás az nem hülyeség mégha segitséget is kapott az ember ahhoz hogy lefogyja,bár sok embernek ez nem olyan egyszerű és igy biztos visszajön.azért biztos jol érezte magát ameddig nem hizta vissza:)
37. kmét (válaszként erre: 35. - Pirosalma)
2007. júl. 5. 18:36

egy percig sem állitottam hogy nem veszélyes,de ha elolvasod oda irtam hogy nekem bevált és nem pedig azt hogy mindenki probálja ki!!!!

ugy ahogy te leirtad a véleményed én leirtam a tapasztalatomat és azt hiszem ezen kár lenne felhuznod magad mert csak energiát pazarolsz.:)

szoval mint mondtam már nem érdekelnek az előitéletek a gyogyszerrel kapcsolatban ,főleg hogy tudom miről beszélek,tapasztalatbol!!!

még annyit hogy a lisztérzékenyek sem ehetnek lisztet,de akiknek nem árt azon mindenben megeszik.igaz nem a legjobb hasonlat de mindannyian különbözöek vagyunk.

2007. júl. 5. 18:09

Barátosném szedett egy olyan gyógyszert, hogy: a nagy kajás csaj egész nap nem vett kaját magához, és amikor este 5-kor a családnak elkezdte főzni a vacsit, akkor kapott a fejéhez: "Úristen, én ma még nem ettem!" felkiáltással.

Valami idegrendszerre ható gyógyszer volt, amitől nem érzett éhséget. Körzeti doki írta fel neki. Le is fogyott vele, aztán szépen visszajojózta, ahogy elkezdett enni.

35. Pirosalma (válaszként erre: 34. - Kmét)
2007. júl. 5. 18:08

Fölösleges kipróbálni, a gyógyszerészek sem próbálják őket végig. Jól is néznénk ki:-)


De ha azt állítod, hogy nem veszélyes, mert neked semmi bajod nem lett tőle, akkor 1 eset alapján értékelsz egy gyógyszert, ami szerintem nem reális.


A tesztelés meg a nem olvasom el a tájékoztatót 2 különböző dolog. És ha elolvasod a mellékhatásokat, mit tudsz tenni? Tudod, melyik milyen arányban jelentkezhet? A mellékhatások nagy része úgy kerül be, hogy a gyógyszert tesztelővel valami történik, ami nem biztos, hogy kapcsolatban áll a gyógyszer szedésével, de a gyártó hogy le legyen védve, beírja a tájékoztatóba.


"rengeteget olvastam már utánna én is az adipexnek,nem csak ugy szedtem be és legalább annyi jo szolt mellette mint rossz és azért mertem kiprobálni mert a tapasztalatokat vettem alapul nem pedig a feltételezéseket." - annyi biztos, hogy nem a feltételezések miatt vonták ki a forgalomból...


"egyébként akik nem szedhetik azok a magas vérnyomásuak és a szivbetegek,de melyik gyogyszert szedhet mindenki?" - szerintem nincs ilyen, de erről inkább egy orvost vagy egy gyógyszerészt kérdezz meg!:-)

34. kmét
2007. júl. 5. 18:01

Nem csinálok statisztikát de általában olyanok mondanak véleményt ezekről a gyogyszeres dolgokrol akik mégcsak ki sem probálták.

Más gyogyszert sem egy emberen tesztelnek és erre irtam példának egy fejfájáscsillapito,amit sokan el sem olvasnak.

rengeteget olvastam már utánna én is az adipexnek,nem csak ugy szedtem be és legalább annyi jo szolt mellette mint rossz és azért mertem kiprobálni mert a tapasztalatokat vettem alapul nem pedig a feltételezéseket.

egyébként akik nem szedhetik azok a magas vérnyomásuak és a szivbetegek,de melyik gyogyszert szedhet mindenki?

33. Pirosalma (válaszként erre: 30. - Kmét)
2007. júl. 5. 18:01

Ez semmit sem változtat azon, hogy az Adipex és a hozzá hasonló étvágycsökkentők veszélyesek.


Gyakorlatilag minden gyógyszernek van mellékhatása. A kérdés az, hány db., hány esetben jelentkezik és milyen súlyos. Egy gyógyszernek szinte mindig több mellékhatása van, mint hatása, akkor ilyen alapon az összes gyógyszert dobhatnánk a kukába.


Szerintem:-)

32. Pirosalma (válaszként erre: 28. - Kmét)
2007. júl. 5. 17:55

Szia!

Ugye nem magadból akarsz statisztikát csinálni?:-) Amikor a mellékhatásokat vizsgálják, akkor sem egye embert vizsgálnak:-)


Az Adipex a központi idegrendszerre nagy hatást fejt ki, nem ok nélkül vonták ki a forgalomból...


[link]

31. kmét
2007. júl. 5. 17:44
Ja és cukilány...nem hiszem hogy te is egy norbi diétával fogytál heti 4kilot...
30. kmét
2007. júl. 5. 17:41
hát igen,ez teljesen igaz,de a vicces a dologban hogy ettől mindenki meg van ijedve csak azt felejtik el sokan elolvasni hogy egy fejfájáscsillapitonak mennyi mellékhatása lehet amik között sokszor ott szerepel maga a fejfájás is!!!ja és sok gyogyszernek emit ugy szedünk hogy el sem olvassuk a tájékoztatot,több mellékhatása van mint amin segit.:)
29. cukilany (válaszként erre: 28. - Kmét)
2007. júl. 5. 17:10
Nem akarok vitatkozni, de ha nem lenne semmi mellékhatása nem lenne tiltólistán, hanem bárki bármikor hozzájuthatna...
28. kmét
2007. júl. 5. 16:56
én 3levél adipexet szedtem be és mondhatom hogy azon kivül hogy kilok lementek,semmi bajom nem volt.éjszaka aludtam,még néha délután is.szoval nem csalodtam benne és örülök hogy kiprobáltam,mert hatásos volt.
27. cukilany (válaszként erre: 26. - Kmét)
2007. júl. 5. 16:47
Jó! Illegális zsírégetőt én is szedtem évekkel ezelőtt. Annyira tönkrevágtam magam, hogy fél évig orvoshoz jártam utána kideríteni mi bajom van. Azért azt annyira nem ajánlanám...
26. kmét
2007. júl. 5. 16:43
a lusta emberek fogyokurája az adipex..:)nekem bevált.-8kilo,emelett nem kivántam az édességet ami még számmra is hihetetlen.
2007. júl. 5. 14:26

Hozzá kellett volna még tenni a kérdéshez, hogy közben zöldséget, gyümölcsöt, rizst nem szeretem, de csokit imádom, valamint egész nap tévét nézek, távirányító az össz mozgásom, ezért ezeket sem szeretném feladni!


Igazából nem is értem a kérdést! Legyek okos, de ne tanuljak hozzá! Ah!

2007. júl. 5. 11:00
Mozgás,diéta.
2007. máj. 6. 00:23
Mozgás nélkül és diéta nélkül, szerintem, nem fog menni!
2007. máj. 5. 22:17

Szerintem diéta nélkül nem nagyon megy.

Próbálj inkább sok gyümölcsöt, zöldséget fogyasztani és nagyon sokat mozogni!

2007. márc. 27. 11:43
sajnos ezen a kérdésen sokat gondolkodom én is mindég elkeseredem és keresem magamban a választ
2007. febr. 17. 20:34
Akkor nem fogsz lefogyni!
2007. febr. 6. 22:30
Mozgás mozgás mozgás!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook