Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyiszer tud a szív össze törni? Bele menjek vagy ne? fórum

Mennyiszer tud a szív össze törni? Bele menjek vagy ne? (beszélgetős fórum)


1 2 3
67. 0c7cb4959f (válaszként erre: 63. - E438349773)
2011. júl. 5. 18:14
Azért remélem vissza mosolyogtál rá!:)
66. 470f6cae11 (válaszként erre: 62. - E438349773)
2011. júl. 5. 18:13
:)
65. 470f6cae11 (válaszként erre: 62. - E438349773)
2011. júl. 5. 18:12
Én is :
2011. júl. 5. 10:55
Egyszer tuti!
2011. júl. 5. 10:46
s az a MARHA (veletlenul talalkoztunk) tegnap ram mert mosolyogni es koszonni.... miutan tonkretette az eletemet!!!! x(
2011. júl. 5. 10:40

koszonom :)


(a cipo nem az enyem, csak szeretnem :P)

61. 470f6cae11 (válaszként erre: 61. - Miss jones)
2011. júl. 4. 13:45

Kicsikém!!!


Előtted az élet.

Fiatal vagy, és gyönyörű. Ha nem kellesz a pasinak, hát az egy nagy marha. Vagy vak.

Lépjél túl rajta....


( egyébként a cipőd is álom szép .) )

2011. júl. 1. 08:24
Tudom. De azt is tudom, hogy a sz.rból csak úgy lehet kimászni, ha előtte nyakig merülünk benne.
59. 4c488b47fa (válaszként erre: 58. - 470f6cae11)
2011. júl. 1. 07:53

Bibe, teljesen igazad van! Ezt a "gyászmenetet" végig kell járni :(

Én is igyekszem ezt tenni, de hatalmas a törés...

És elengedni a legnehezebb.

58. 470f6cae11 (válaszként erre: 57. - Kisasszony:É:É:É)
2011. jún. 30. 18:28

Máshogy gondolkozz erről. A szomorúságot meg kell élni. Ez hozza meg Neked -és mindenkinek - a feloldozást. Vagyis nagyon bele kell merülnünk a szarba, mire fel tudunk állni. Minél jobban hadakozunk ellene annál tovább tart.

Éld meg, éld át most újra a szart. És aztán engedd el . Végleg.

Ölellek: Bibe

57. kisasszony:É:É:É (válaszként erre: 56. - 470f6cae11)
2011. jún. 30. 18:08
Köszönöm h írtál:) Remélem így lesz. Csak addig hová tegyem magam szomorúságomban tudod... :)
56. 470f6cae11 (válaszként erre: 53. - Kisasszony:É:É:É)
2011. jún. 30. 17:39

Szivem!


Adj magadnak időt.

Majd lesz egy olyan pillanatod, amikor el kezded a felfelé úszást. Most még nincs itt.

Most még át kell élned a szomorúságot. Ki kell elemezned. És hirtelen el fogod majd engedni.

Ölellek: Bibe

55. kisasszony:É:É:É (válaszként erre: 54. - E438349773)
2011. jún. 30. 17:34

ja régen azt hittem ismerem, de már magam sem tudom. Kivi voltam h mire hogyan reagál, mindent ami az eszembe jutott, próbáltam semmibe venni, aztán foglalkozni vele, eljártam bulizni,. rendszeresen, néha túlzásba is vittem. de semmire nem reagált.

sajnos ő már képes szemrebbenés nélkül tűrni mindent, és rendszeresen gyakorolja is. elvesztette a nővérét.:(:(:(


lelkibeteg.

Ő mindig is ilyen lesz. nem tudom kiismerni. Pedig egyszer azt hittem sikerült. :/

2011. jún. 30. 16:17

mert o hianyzik :)


ES be kell cserkeszni, de semmikepp sem ugy h megelegszel CSAK ennyivel, egy szexkapcsolattal!! valamit ki kell talalnod, csavard el a fejet, te ismered! :)

53. kisasszony:É:É:É (válaszként erre: 50. - E438349773)
2011. jún. 30. 14:14

Ez tényleg vicces. :)

Nemtom mivel önthetnék magamba önbizalmat, a pasik látják rajtam ha rosszul vagyok, megérzik vagy nemtom. és akárhogy nézek ki, most a pasizás sem megy. :/

Próbáltam én pl: új frizura pipa

Csinos új ruhák pipa

eljárok szórakozni ez is megvan



Akkor miért nem vagyok már jobban?

52. kisasszony:É:É:É (válaszként erre: 49. - E438349773)
2011. jún. 30. 14:10

Az igazság h ezt magamtól is tudom, és tapasztaltam is, de nemtom h most ebben az esetben miért nem tudom megtenni. :/ mi olyan nehéz benne.

nagyon aranyos vagy h így biztatsz. :) jól is esett :)

51. kisasszony:É:É:É (válaszként erre: 47. - Fatykah)
2011. jún. 30. 14:08
ja a rossz kedv megvan már egy éve is, de az az igazi kínlódós, nem is tudom minek nevezni, na az van egy fél éve.
2011. jún. 30. 13:49

egy kis humor:


- Ha Ön lenne a férjem, mérget tennék az ételébe!

- Ha Ön lenne a feleségem, meg is enném!


:)):))


hulyeseg, de en jokat nevetek ezen! :D

2011. jún. 30. 13:32

sikerult vegigolvasnom az egeszet....


en erre azt mondanam, h ne menj bele egy szexkapcsolatba, mert TE vagy az, aki tobbet erez, ugy tunik! elottem is irtak, h az jar rosszul ilyenkor, aki szeret! ez csak akkor mukodik, ha mindketten lazan veszitek.... de itt TE vagy az, aki NEM venne lazan, szoval megjobban fajna, mint eddig! :(


felejtsd el egy idore, vagyis legy eros, ne keresd, barmennyire is szeretned!! hidd el, meg tudod csinalni! :) o most jatszadozik, hat jatsz te is! ne vegyel tudomast rola, ameddig csak birod!! bird ki! pasizz! nem is kell komolyan venned oket! mulass! s ha a haverod ezt latni fogja, talan megmozdul valami benne! :) az a legbosszantobb mindenki szamara (szerintem), ha nem veszik figyelembe! neked ez faj.... hat neki is fog! probald csak ki!! :) az nem gyengeseg, ha szeretsz valakit, ettol meg mindig lehetsz TE az, aki iranyitja a dolgokat! nincs neki nagyobb hatalma, mint neked! :) lehet, szereted, de ez nem azt jelenti, h gyengebb vagy, h meg kell alazkodnod, s elfogadnod a morzsakat, amit eled szor! (a morzsa itt a szexkapcsolat volna) ha te tobbre vagysz, ne add be a derekad, ne engedj a tiedbol! az egyik mindig "fejet fog hajtani", ez igy van.... s ha te vagy az, aki NEM, akkor majd o!! :) az egyik mindig! dontsd el, hogy melyik fel akarsz lenni!

2011. jún. 30. 13:06
S higgy magadban...!
2011. jún. 30. 13:05
Ez fél éve így van, mármint a "rosszkedv, hogy "magad alatt vagy?
2011. jún. 30. 13:05

mindig higgy abban h a legnagyobb katasztrofa utan is labra tudsz allni!!!! osszetorik a sziv, de mindig "ujra lehet eleszteni".... :D nekem sikerul, egyszer lent, egyszer fent! (persze ez lehet a maniakus depresszionak a jele is! :D)


:))

2011. jún. 30. 12:58
Próbálok... de egyenlőre kilátásom sincs semmire. Jól érezni se tudom magam
2011. jún. 30. 12:57

Mindenképpen keress valakit, még ha erős vagy is, sokat segíthet!

Küzd le a kényszert, hogy ráírj.. Próbáld meg elengedni... Ha így áll hozzád, jobban jársz ha elengeded.. :/

43. kisasszony:É:É:É (válaszként erre: 42. - Fatykah)
2011. jún. 30. 12:52

Nem ilyennek ismertem meg, legalább is velem szemben nem. Voltaképpen mikor jobban megismertem akkor jöttem rá h milyen jó ember is tud lenni.

De most...

Már egy éve h nincs mellettem senki és így magányos vagyok.

Szoval azt se tom hogy kaparjam össze magam. Ő kapart össze multkor, most meg ő is taposott megint el ,de ez most 100x jobban fájt. Ezt tudja is, és erre a válasza ez : ":S" vagy "bocs"

2011. jún. 30. 12:43

Nehéz igaz barátokat találni, akiknek tényleg ki tudod önteni a lelked és bármely pillanatban ott vannak,amikor csak szükség van rájuk.. S a szépség is lehet hátrány, főleg ilyen helyzetekben. Egyes férfiak ajnároznak nőket, s azok a nők ettől beképzeltebbé is válhatnak .. néhány pasi szeret játszadozni az ilyen nőkkel.. :S

Direkt? : / Elég szemét, szánalomra méltó.. Ilyennek ismerted meg amúgy?

Ennyit ért neki a barátságotok...és minden más amin keresztülmentetek?

Visszaadni.. :/ Sokszor mondják -A sors majd visszaadja ..

2011. jún. 30. 10:51

Csak tudnám hogy szereljem le, direkt csinálja az egészet, ezt meg is mondja nyíltan, nekem meg piszkosul rosszul esik.

Mit tudnék tenni amivel vissza adnám neki? Bármit amitől nekem jobb lenne?



Sosem gondoltam volna h belőle lesz az az ember akitől meg akarok szabadulni. Régen a tűzbe is bementünk volna egymásért, most meg ezt teszi velem. Remélem ezt még vissza kapja valakitől.

2011. jún. 30. 10:48
A baj csak ott kezdődik, h az élet más területein is vannak problémáim. Egészség terén amitől nem tudok szabadulni, és ami sok mindenben meggátol, és ez olyannyira rámegy a lelkemre, h úgy érzem nem vagyok jó nagyon semmire, és néha egyedül is érzem magam. Ami valójában is így van, mert legjobb barátom nincs, ő volt az az említett fiú. Lányokkal nem jövök ki túl jól, nemtudom h miért, a nők sosem szeretnek, ellenségként tekintenek rám, talán mert szőke vagyok és azért annyira rosszul nem nézek ki. Ezt tapasztalom. Ivó cimborák akadnak, de azért néha jó lenne valakinek őszintén elmondani mi bánt, és nem csak a jól vagyok szöveget mondani. Mert nem látnak a fejembe. Igen naivnak is érzem magam ettől az egész helyzettől, és azt se tom mit fogok csinálni jövőre ha össze leszünk zárva a fiúval akit szeretek, mert sokan mondják h majd az idő mindent megold, ja eltelt egy fél év... még mindig ugyan ott tartunk. szemétség... :(:(
2011. jún. 27. 08:00
A címre a válasz: akármennyiszer, sokszor...és mindig fáj. Nem lehet előre tudni.
38. kisasszony:É:É:É (válaszként erre: 36. - Cef15f164f)
2011. jún. 24. 23:17

Elősször kerültem ilyen helyzetbe :)


Köszi a válaszokat :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook