Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ikerterhesség tünet nélkül? fórum

Ikerterhesség tünet nélkül? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 26. 13:49
Köszönöm a hozzászólásokat! Remélem akkor nálam is hasonló a helyzet. Ha valakinek lenne még vmi tapasztalata várom nagyon! :)
10. c130f7eb3b (válaszként erre: 1. - Manoló)
2011. jún. 24. 10:18
Nyugi!!! nekem sem volt semmi "tünetem". Se hányinger, se émelygés, se fáradékonyság. A 7. hónaptól viszont már alig fértem be az ajtón, nem tudtam megkötni a cipőfűzőm, és nem ért be a köntösöm... ezek az ikerterhesség tünetei... :)))
2011. jún. 24. 07:38

Szia!

Én eleinte csak annyit éreztem hogy kicsit feszül a mellem...és hát ezenkívül tulajdonképpen nem éreztem semmit sem.Bár nekem 3 terhességem volt (4 gyerekem van köztük a legkisebbek ikrek) soha nem kísérték a terhességemet klasszikus tünetek(mint pl.émelygés,hányinger,undor szagoktól stb.)

Egyébként nyugodj meg,ne idegeskedj hidd el az nem tesz jót sem neked sem a babócáknak...Egyébként sok sikert kívánok hozzá:)

8. somogyi bettina (válaszként erre: 4. - Manoló)
2011. jún. 24. 07:28
köszike én is neked.
7. gabcsi8080 (válaszként erre: 6. - Manoló)
2011. jún. 24. 07:20
Ne izgulj, lesz még rá elég időd :) nyugalom, előbb utóbb jönnek a tünetek és ha a hányinger, szédülés, légszomj, rögtön elalszom érzés és társaik eddig elkerült, akkor nagyon szerencsés vagy.....szerintem.
2011. jún. 24. 07:16
Csak már elég régóta próbálkoztunk, és nekünk is lombikkal sikerült. Biztos azért izgulok ennyire!
5. gabcsi8080 (válaszként erre: 4. - Manoló)
2011. jún. 24. 07:12
Örülj neki, hogy semmi tünet :)
2011. jún. 24. 07:00
A klasszikus tünetekre gondolok, mint hányinger,aluszékonyság. Ha az UH nem mutatta volna hogy terhes vagyok, én biztos nem érezném. :( Bettina,neked gratulálok, akkor már nincs sok hátra! :)
3. somogyi bettina (válaszként erre: 1. - Manoló)
2011. jún. 24. 06:49

szia,nekem semmi tünetem nem volt az elején később esetleg az hogy állandóan aludtam volna.pedig 3 embrió is megtapadt de csak kettő fejlödött és itt fociznak a pocimban 30 hetes vagyok és lombik ikrek kétpetéjüek.

nyugi ott vannak csak jó babák.

2011. jún. 24. 06:36
Milyen változásra gondolosz?
2011. jún. 24. 06:32
Sziasztok! Volt olyan ikerterhességgel várandós kismama,akinek semmi tünete nem volt? Én hét most vagyok hét hetes,de semmi változást nem érzek, és emiatt folyamatosan ideges vagyok. UH-ra csak egy hét múlva kell mennem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook