Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig fog ez így fájni? fórum

Meddig fog ez így fájni? (beszélgetős fórum)


27. globus (válaszként erre: 24. - Sonysony)
2017. jan. 29. 20:15
Örök kedvenc :)
26. Jane3
2012. aug. 21. 21:40
Tanultam egy jo modszert: ird le az erzeseidet/gondolataidat amiket mondani szeretnel az adott szemelynek, vagy esetleg amelyeket meg nem mondtal el neki, majd egesd el, igy olyan mintha megbeszeltetek volna, tisztaztatok volna a dolgokat. Ezaltal az erzeseid is csillapodnak, mignem az egesz csak egy szep emlek marad :)
25. Jane3
2012. aug. 21. 21:34

Hidd el tapasztalatból mondom, hogy nem szabad nagy dolgot csinálni belőle. Valószínűleg valami oka volt annak, amiért szakítottatok, tehát közösen nem tudtátok megoldani.

Ha tényleg úgy érzed nem tudod elfelejteni őt, és nem tudsz nélküle élni, akkor keresd fel, próbáljatok beszélni a dolgokról, tisztázzátok a dolgaitokat, de előtte jobb ha hagysz neki és egyaránt magadnak is egy kis időt, így elgondolkozhatsz mit is jelentett neked az egész, és hogy mit akarsz a továbbiakban. Fontos, hogy tisztázd le magadban az érzéseidet. Ha úgy döntesz, hogy nélküle jobb a folytatás, akkor légy nyitott új ismerkedésekre, szórakozz, mert az élet túl rövid ahhoz, hogy az idődet olyanra pazarold, aminek talán nincs jövője. Hiszen még előtted az élet. ;)

2011. jún. 23. 20:20

Szerintem ezt egyszer nagyon szépen leírták. A nagy szerelmek bennünk maradnak, meghatározók lesznek egész életünkre ....


Juhász Gyula: Anna örök


Az évek jöttek, mentek, elmaradtál

emlékeimből lassan, elfakult

arcképed a szívemben, elmosódott

a vállaidnak íve, elsuhant

a hangod és én nem mentem utánad

az élet egyre mélyebb erdejében.

Ma már nyugodtan ejtem a neved ki,

ma már nem reszketek tekintetedre,

ma már tudom, hogy egy voltál a sokból,

hogy ifjúság bolondság, ó de mégis

ne hidd szivem, hogy ez hiába volt

és hogy egészen elmúlt, ó ne hidd!

Mert benne élsz te minden félrecsúszott

nyakkendőmben és elvétett szavamban

és minden eltévesztett köszönésben

és minden összetépett levelemben

és egész elhibázott életemben

élsz és uralkodol örökkön. Amen.

23. Semiramis* (válaszként erre: 21. - Badonyimariaeva)
2011. jún. 23. 18:44
Oh, ezzel én is tisztában vagyok. :) De ettől még nem könnyebb .....
22. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Zizzzenet)
2011. jún. 23. 18:41
... hónapok... ha szerelmes vagy. Sírni szoktál? ... az talán segít az elején kicsikét, de a fájdalmat meg kell élni, az elől senki nem menekül.
21. badonyimariaeva (válaszként erre: 19. - Semiramis*)
2011. jún. 23. 18:38

Addig is..jönnek a bús napok!

Ne aggódj, mindenki átesett már hasonló szerelmi bánaton.

Én is!

20. Semiramis* (válaszként erre: 18. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 18:36
:))
19. Semiramis* (válaszként erre: 15. - Badonyimariaeva)
2011. jún. 23. 18:35
Persze .... mindent .... de addig is ....
18. 53dfddad18 (válaszként erre: 17. - Semiramis*)
2011. jún. 23. 18:34

Igen, de azért vannak a jó barátok...


[link]

17. Semiramis* (válaszként erre: 16. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 18:33
Barátok vannak .... de az nem ugyanaz .....
16. 53dfddad18 (válaszként erre: 14. - Semiramis*)
2011. jún. 23. 18:31
Csak barátkozni...
15. badonyimariaeva (válaszként erre: 14. - Semiramis*)
2011. jún. 23. 18:29

Pontosan!


Majd elmúlik, jön egy másik idővel..

Az idő mindent megold!

14. Semiramis* (válaszként erre: 12. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 18:23
Kinek van kedve ismerkedni, ha még a másikat szereti?
2011. jún. 23. 18:21

Nehéz helyzet. Én is valahogy így vagyok. Majdnem 3 évig tartott és csúnyán ért véget.(2 hónapja)

Szerintem gondolkodj el azon, hogy tényleg jó volt e vele? Nem csak a megszokás, a szerelem bizsergető érzése hiányzik? El tudtad volna vele képzelni hosszú távon is?


Persze, ez most még nehéz, de ha kicsit józanabb leszel, könnyebben át tudod gondolni mindenféle elfogultság nélkül. Én minden nap fölteszem ezeket a kérdéseket, és rá kell jönnöm minden nap újra és újra, hogy ez így nem lett volna jó sokáig. Ennek így kellett lennie. Mert nagyobb katasztrófa lett volna a vége.


Azt az boldogságot, amit tőle kaptál, mástól is meg fogod kapni. Utálatos dolog most ilyesmire gondolni, és nem is hiszed el, de idővel rájössz.

Remélem sikerül kiheverned! Veled vagyok! ;)

12. 53dfddad18 (válaszként erre: 11. - Semiramis*)
2011. jún. 23. 17:40
Élni kell! Ismerkedni, új barátokat szerezni, tanulni, bulizni,...elfoglalni magunkat.
11. Semiramis* (válaszként erre: 10. - 53dfddad18)
2011. jún. 23. 16:32
Hogyan kell "nem táplálni"?
10. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Zizzzenet)
2011. jún. 23. 16:27

Tőled függ, hogy táplálod-e magadban.

Ha nem kap enni, előbb utóbb kipurcan...

2011. jún. 23. 14:42
Változó mikor múlik el teljesen.Szép lassan elhalványodik minden benned,és már nem fog annyira hiányozni.Csak a szépre fogsz gondolni...
8. bizsu67 (válaszként erre: 7. - Cuki Baby)
2011. jún. 23. 14:04
Na akkor talán itt az idő ,hogy átgondold mi is tart össze és akkor könnyebben leszel szabad. Én mikor férjhezmentem -jöttem rá ,hogy még mennyi jó pasi van akit még nem probáltam ki....Minden szakitás magában hordozza a következö hóditás izgalmát , és lássuk be nincs is annál jobb!
7. Cuki Baby (válaszként erre: 1. - Zizzzenet)
2011. jún. 23. 12:08
Ha nem vagyok túl tolakodó megkérdezhetem,hogy miért biztos az, hogy nem lesz folytatása?És hogy miért történt a szakítás? Csak mert én is hasonló "cipőben" járok, csak nekünk már nem ez az első szakításunk.
2011. jún. 23. 12:04
A nagy szerelmeknél nekem is kb. 1 évbe telt mire totálisan kivertem a fejemből, de az érzés napról napra halványabb lett és közben új kapcsolatba léptem. Segített az is, hogy eleinte sokakkal beszéltem róla és vigyáztam, hogy ne találkozzam vele.
2011. jún. 23. 11:45
Sosem fogod elfelejteni, nem is kell. De szép lassan elhalványul az érzés, a fájdalom. Lehet hogy teljesen akkor múlik el a rossz érzés amikor egy új szerelem fog beköszönteni. Amíg ez nem jön el, addig legyél sokat barátokkal, próbáld megtalálni azokat a dolgokat amik örömet okoznak. És próbáld meg úgy felfogni ezt a szakítást, hogy egy vég vminek a kezdete. Tudom közhely, de igaz :) Nem magányos vagy, hanem SZABAD, tele lehetőségekkel! Fel a fejjel. Amikor mégis úgy érzed hogy sírni kell, akkor meg sírj nyugodtan. Nem szabad elfojtani a fájdalmat, mert máshogy de kibukkan belőlünk.
2011. jún. 23. 11:43
napok... hónapok... embere válogatja.
3. 0a8303ed6d (válaszként erre: 1. - Zizzzenet)
2011. jún. 23. 11:39
Nekem egyszer régen 1 évembe telt, de csak úgy ment hogy nem láttam többet! Az rosszabb ha láttam volna...
2011. jún. 23. 11:39

Egy kapcsolat sosem szakításkor ér véget -- és minden embert különböző idő alatt sikerül elengedni.

Próbáld tudatosítani mindazt a jót, amit tőle kaptál -- és hidd el, hogy mástól is meg fogod azt kapni!

2011. jún. 23. 11:37
Mennyi idő alatt hevertetek ki egy szakítást? A kapcsolat kb 1 évig tartott, és nagyon szerelmes voltam/vagyok. Ennek nem lesz folytatása...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook