Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mit vigyek magammal a Balaton Soundra? fórum

Szerintetek mit vigyek magammal a Balaton Soundra? (beszélgetős fórum)

2013. nov. 26. 13:36
ovszert - de azt sokat!
25. kiscsirke (válaszként erre: 24. - Noncsy18)
2011. jún. 26. 19:36
Köszi, nektek is!
2011. jún. 24. 14:37

Na ezt én se értem. Szerintem ezek a lányok próbálnak tetszelegni a pasiknak, azért vesznek fel tűsarkút és azért kennek magukra egy kiló vakolatot, de szerintem ez nem fesztiválra való! :)

Én elsősorban szórakozni megyek a barátaimmal, nem pasizni, amúgy se hiszem, hogy egy ilyen fesztiválon találok rá álmaim férfijára. :)

Köszönöm mindenkinek, Kiscsirke, Nektek pedig jó szórakozást! :) ;)

2011. jún. 24. 10:34
Sok pénzt! :)
22. sunshine24 (válaszként erre: 21. - Drienke)
2011. jún. 23. 15:14
Hát ez az, ez nem divatbemutató, vagy az ibizai Space Club, hanem egy fesztivál, ami poros, sáros. Igazodnia kéne ehhez az öltözetnek is...
21. Drienke (válaszként erre: 20. - Sunshine24)
2011. jún. 23. 12:14
A SZIN-en én jót szórakoztam azokon a csajokon, akik csiniben, és magas sarkú szandiban a hepe-hupás homokon próbáltak járni. Én nem igénytelen, de kényelmes cuccokban voltam, amiben ha kell leülhetek a földre is.
2011. jún. 23. 11:58
Én már voltam Soundon, igaz nem teljes idejére. Amit mindenképpen vigyél: meleg holmi, mert én éjszaka majd megfagytam, hiába volt napközben 35 fok. Arra számíts, hogy lesznek olyan csajok majd, akik tűsarkúban, kikenve fognak majd lépdelni a porban. Én lehidaltam konkrétan. Szerintem ez fesztiválon totál felesleges. A legkényelmesebb papucsodat és egy zárt cipőt vigyél. Zárt cipő azért kell, mert rengetegen vannak, tapossák egymást az emberek, és nem kellemes, ha a te lábadon mászik végig mindenki. Irtó nagy a por. A wc-k állapota katasztrófa. Konkrétan mellettem egy csótány szaladt el, mikor pisilni próbáltam. Utána inkább a természetet választottam :P Szóval kézfertőtlenítőt mindenképpen vigyél.
2011. jún. 23. 10:26
Övtáskát és sok elkölteni való zsét!
2011. jún. 23. 10:22
Az övtáska, zárt cipő-strandpapucs párosítás mindenképpen. És olyan cucc, amibe letudsz ülni a homokba is naélkül, hogy rögtön meglátszana. (Ergo, ne fehér szoknya). Napszemüveg. Pénz. Huhh, még nekem is össze kell írnom. 2 hét és megyünk, jeee! Már én is alig várom!
2011. jún. 23. 10:20

Jó szórakozást, még én sem voltam sosem, de jövőre úgy tervezem, hogy megyek a Soundra. Most még sajnáltam volna rá a pénzt (mivel nem olyan régóta dolgozom), de jövőre muszáj menni. :DDD

Érezd jól magad, és EZER szemed az értékeidre.

16. kiscsirke (válaszként erre: 13. - Noncsy18)
2011. jún. 23. 10:19
Akkor maradjon utána is a jó idő, mert tiesto követi! Mi meg őérte megyünk! :)
15. Keep it Real (válaszként erre: 12. - Pammy)
2011. jún. 23. 10:19
:DDDDDD
2011. jún. 23. 10:18

Szia!


Mi is megyünk. Mi is autóval.

Én naptejet viszek, strandcuccot. Mi mondjuk csak Tiestora megyünk, de egész napra, csütörtökre. Aztán másnap meg a szabadstrandon süttetjük magunkat. Én pokrócot mindenképp viszek, maivel takarózni tudunk.

2011. jún. 23. 10:14

Övtáska, esőkabát...írtam is fel a lapra! :)

Bízok benne, hogy jó idő lesz, főleg akkor mikor Snoop Dogg lesz a színpadon, mert jóformán miatta megyünk a Soundra! :)

12. pammy (válaszként erre: 11. - Drienke)
2011. jún. 23. 10:13
ez jó!:D és igaza van! térdig fogsz járni az üvegcserépben,ne most teszteld a legcsinibb tűsarkúdat! Részemről teljesen zárt cipő a legjobb választás, de ha csak lightosan nyomod ,akkor a sz.i.n. szandi is elég:DDDDDDDDDDD
2011. jún. 23. 10:09
Kiegészíteném! Esőkabát és olyan cipő amit nem sajnálsz ha tönkre megy, ill. vízhatlan. Én évek óta ugyanazt a szandit használom fesztiválozásra, úgy is hívom, hogy a SZ.I.N.-es szandi.
2011. jún. 23. 10:07
Szerintem is hagyj mindent a csomagtartóban. Sátorból könnyebb elvinni a dolgaidat. Sok ruhát pakolni is felesleges.Az övtáska az tényleg fontos.Abba mindig vidd magaddal a legfontosabb dolgaidat.Pénz, telefon, iratok, kulcs. Jó szórakozást! :)
9. Drienke (válaszként erre: 7. - Pammy)
2011. jún. 23. 10:06
Ez így van! Ráadásul van eü. személyzet is, ha valami gond lenne.
2011. jún. 23. 10:02
Engem.....szia persze csak vicc volt....szerintem pénzt,abból minél többet,nem tudom voltál e már,de jó drága a Sound italok stb és naptejet,fogkefe,fürdőruha meg egy pulcsi,ha nincs ki melegitsen....jó szórakozást!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 23. 09:59
végre valakinek van humorérzéke:D Én voltam ilyen fesztiválokon hosztesz,és mi nem vittünk szinte semmit,mert minden kapható a szupermarketekben:) de egy dolog mégis! valami csini övtáska,vagy retikül,amiben a pénz,telefon,kocsikulcs van,de nem akkora,hogy akadályozzon a mozgásba,elhajlásban, négykézláb menésben:DDD
6. Noncsy18 (válaszként erre: 4. - Pammy)
2011. jún. 23. 09:52
Húúú ez nagyon szuper ötlet, köszönöm, hogy írtál! ;) :)
5. Noncsy18 (válaszként erre: 3. - Newgirl)
2011. jún. 23. 09:50

Köszönöm a szuper ötleteket!:) Tegnap beszereztem egy nagy kiszerelésű, 40 faktoros naptejet! :)

Nagyon izgulok, mert még sose voltam fesztiválon, ez lesz az első! :):)

2011. jún. 23. 09:47
2 VÖDÖR VIZET,nehogy kiszáradjon a Balaton:)
3. Newgirl (válaszként erre: 1. - Noncsy18)
2011. jún. 23. 09:40

Naptejet! Jó sokat!


Na de komolyan, biztosan lesznap lopások, mint minden tömegrendezvényen, mindenhova vonza az olyan embereket, akik, kapnak az alkalmon.

Amennyire lehet, el kell dugni a dolgokat, ha ne látszódjanak, a csomagtarto jó hely, este pedig ha lehet jól megvilágitott helyre kell állni a kocsival!

2011. jún. 23. 09:26

Kocsival mennénk. Szerintetek jó ötlet a ruhákat/tisztálkodási szereket a csomagtartóban tárolni?

Gyakoriak a lopások a fesztiválon?

2011. jún. 23. 09:26
Szerintetek mit vigyek magammal a Balaton Soundra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook