Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A parom egyaltalan nem feltekeny-normalis ez igy? fórum

A parom egyaltalan nem feltekeny-normalis ez igy? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jún. 22. 21:56
Remélem segítettem.
2011. jún. 22. 21:55
Ezután jön a számára az hogy szegény találja meg azt az egészséges féltékenységi szintet amivel nem ábrándít ki de ugyanakkor tudassa azt hogy fontos vagy neki :D
25. <Mona> (válaszként erre: 22. - F7cd984078)
2011. jún. 22. 21:53

Meg ezt is:)


Ma nagy beszelgetesunk volt,es most probalom osszerakni az apro reszleteket.Jol jonnek az ilyen kijozanito sorok!:)

24. <Mona> (válaszként erre: 23. - Fb546889fa)
2011. jún. 22. 21:51
O is ezt mondta nekem erre.
2011. jún. 22. 21:46
Én bevallom neked őszintén hogy rengetegszer voltam féltékeny a barátnőmre de sohasem mutattam ezt ki neki.Féltem hogy emiatt szakítana velem és azt hinné hogy nem bízom benne
22. f7cd984078 (válaszként erre: 16. - <Mona>)
2011. jún. 22. 21:45
Szerintem ilyen egyszerű. :) A dolgokat csak mi bonyolítjuk túl. Nem lenne veled, ha nem szeretne.
21. Frida85 (válaszként erre: 19. - <Mona>)
2011. jún. 22. 21:45
Minden kapcsolat fárasztó,ez a lényege hogy veszed e a fáradtságot hogy megdolgozz érte a többi mind a körülményeken múlik.
2011. jún. 22. 21:43
Mért ha féltékenykedik akkor biztos lehetsz benne?Honnan tudod hogy nem azért teszi hogy nehogy gyanakodj pl?Vagy mondjuk mert még nem biztos egy másik kapcsolatban és nem akar a két szék között....Egy párkapcsolat lutri,vagy bejön vagy nem.De nem végigparázni kell hogy mit miért tesz vagy nem tesz,mi lesz ha...Ki kell élvezni míg van.Az életben semmi sem biztos,ahogy mondani szokták csak a születés és a halál a többi mind póker.
19. <Mona>
2011. jún. 22. 21:40

A skorpiok amugyis olyan titokzatosak.En meg ilyet nem lattam.Nem mondja oszinten egyenesen a szemembe amit gondol,hanem talaljam ki a jelekbol.Hat egy jel lenne a feltekenyseg is.

Neha eleg faraszto.

18. <Mona> (válaszként erre: 15. - Frida85)
2011. jún. 22. 21:38

Ebben igazad van!Nem gondoltam viccesen,csak probaltam finomitani,ha mar kicsuszott a szamon.

Lehet en ertelmezem rosszul a dolgokat,de szamomra ez is a szeretete/szerelme egyik bizonyiteka lenne,hogy kicsit feltekeny.

Hiaba alszik velem minden este,attol meg nem tudom mi jar a fejeben,vagy hogy mit erez 100%-ig,ahogy te irtad,hogy hozzam tartozik es szeret is,nem csak velem van.

17. Frida85 (válaszként erre: 16. - <Mona>)
2011. jún. 22. 21:36
Akár lehet ilyen egyszerű is:))
16. <Mona> (válaszként erre: 14. - F7cd984078)
2011. jún. 22. 21:35
Ilyen egyszeru lenne?:)Vagy lehet,hogy nem szeret es ezert nem is fel,hogy elveszit.
2011. jún. 22. 21:33
Én sem a véresen komolyra gondoltam,de azért csak gondolj bele te viccesen mondod akkor valóban viccnek is gondolod?Nem hiszem mert akkor meg sem jegyeznéd.Én inkább kihúzom magam ha valakinek tetszik a párom hisz most jelen helyzetben ő hozzám tartozik de nem a tulajdonom.Féltékenység hülyeség ha olyan dologra vagy féltékeny ami eleve hozzád tartozik.Tudod én bak vagyok,realista,inkább olyan dologért vagyok féltékeny ami nem tartozhat hozzám/nem lehet az enyém nem arra ami eleve minden éjjel mellettem fekszik és engem szeret.
2011. jún. 22. 21:32
Megbízik benned. Örülj neki!
13. <Mona> (válaszként erre: 10. - Frida85)
2011. jún. 22. 21:28
Igen,ezt a gondolkozast is megertem,de feltekenykedni lehet viccesebb,nem veresen komoly formaban is.Vagy csak egy apro megjegyzes,nem a masik torkanak ugorva.En sem vagyok egy hejde feltekeny tipus,de 2 ev alatt kb 5x volt olyan helyzet amikor elszoltam magam,nem rendeztem jelenetet,csak egy ket megjegyzes volt.Es lattam rajta,hogy dagadt tole a maja.En ezert is szoktam le rola.Ha o nem az,akkor rajtam legalabb ne lassa ha az vagyok.De ettol en neha meg az vagyok,csak mar nem mutatom.Nagy kulonbseg!
12. olivia2244 (válaszként erre: 1. - <Mona>)
2011. jún. 22. 21:23
Az én párom is skorpió (én rák vagyok). A kapcsolatunk elején (kb. az 1. évfordulónkig)ő sem volt féltékeny egy kicsit sem. Azóta ez megváltozott, bár azt nem tudom megmondani mitől.
11. Nyunya44 (válaszként erre: 6. - <Mona>)
2011. jún. 22. 21:22

Nem. Sajnos közbejött a harmadik fél az ő részéről. De azt mondom, hogy nem baj, mert ennek a kapcsolatnak se eleje, se vége nem volt...majd lesz valami.


A beteges féltékenység a másik véglet, de az ember leánya néha elvárná, hogy azért féltsék őt. Hogy esetleg elviszi valami másik fickó, vagy ilyesmi.

2011. jún. 22. 21:22
Én sem vagyok féltékeny a legkisebb mértékben sem,6éve vagyunk együtt a párommal,van egy 4 és fél éves fiúnk de még soha nem tettem egy megjegyzést sem pedig nagyon szeretem csak egy felesleges dolognak tartom,ha menni akar akkor is menni fog ha féltékeny vagyok és akkor is ha nem,túl hosszú az élet hogy olyan dolgokon idegeskedjek/veszekedjek ami lehet hogy nincs is.
9. <Mona> (válaszként erre: 8. - 2bc7365ec9)
2011. jún. 22. 21:22

Na,ez erdekelne.Miert nem vagy az?Ennyire magabiztos vagy,vagy tudod,hogy a parod ugyis szeret es nem hagyna el,nem csalna meg,vagy egyszeruen csak ilyen a termeszeted?

Es ha latod,hogy valakinek tetszik a parod,az sem zavar?Kicsit sem mozdul meg benned semmi se?

2011. jún. 22. 21:20
Én is skorpió vagyok, hogy és a legkevésbé sem féltékeny. :)
7. <Mona> (válaszként erre: 5. - Maffincs)
2011. jún. 22. 21:19
Nekem ez ugy jon le,hogy nem is felt,hogy elveszit.
6. <Mona> (válaszként erre: 4. - Nyunya44)
2011. jún. 22. 21:18

Igen,en is erre gondoltam.Az se jo,ha valaki betegesen feltekeny,az mar mas kategoria,de hogy egyaltalan nem,az gaz szerintem.


Ti meg egyutt vagytok?

2011. jún. 22. 21:18
az enyém se, nyugi! én is kiborulok tőle néha!:D
2011. jún. 22. 21:17
Én is így voltam vele. Mármint velem. Nem volt rám féltékeny, legalábbis soha nem éreztem. Bevallom, néha jól esett volna, ha megjegyzéseket tesz, amiből legalább érzem, hogy azért büszke arra, hogy az övé vagyok.
2011. jún. 22. 21:17
Én sem vagyok féltékeny típus. Biztosan vagyunk még egy páran így.
2011. jún. 22. 21:15
Van ezzel igy mas is?
2011. jún. 22. 21:15

Egy masik tema kapcsan jutott ez eszembe.Lassan 2 eve vagyunk egyutt,de meg soha nem volt ram feltekeny a parom.Nem,hogy jelenetet nem rendezett,de meg egy apro megjegyzest sem tett soha,ami arra utalt,hogy feltekent lenne.

Nem vagyok egy nagy horoszkopos,de o skorpio ferfi,en meg bika no vagyok.A skorpiok legendasan feltekenyek,igy plane nem ertem.Vagy csak egyszeruen nem szeret.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook