Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Volt hogy megbánta és visszatért? fórum

Volt hogy megbánta és visszatért? (beszélgetős fórum)


1 2
60. kzsu80 (válaszként erre: 1. - Nyunya44)
2011. aug. 1. 13:37

Beleolvastam a hozzászólásokba.

Szerintem senkire ne hallgass (rám se), ezt csak TI tudjátok!!!! Lehet happy end, lehet szenvedés, te tudod, hogy megér-e egy próbát.

2011. aug. 1. 13:30
Hát ha azért menne el,mert pl egy másik nő is van a dologban,nem fogadnám vissza.Tudom magamról,soha nem tudnám neki elfelejteni.
58. kzsu80
2011. aug. 1. 13:25

Kérdésre válaszolva: igen!!! Aztán megint elment! :)

És aztán 1 év múlva megint visszatért...volna!

57. Zalóta (válaszként erre: 29. - <Mona>)
2011. aug. 1. 13:24
Ezt jól megfogalmaztad.Volt részem a dologban...
56. Zalóta (válaszként erre: 16. - Totyka)
2011. aug. 1. 13:18
Ne haragudj,de mit jelent,hogy "kapcsi"?
2011. aug. 1. 12:49
Igen,volt jojókapcsolatom,de kinőttem belőle:)
54. marcs3
2011. júl. 29. 21:42
volt :(
53. e705905164 (válaszként erre: 7. - A14deb9047)
2011. júl. 29. 14:26
akkor meg az:DD
2011. júl. 29. 14:20
Igen és adva volt is a lehetőség.
2011. júl. 29. 14:19
Igen, volt.
50. Beautykiss (válaszként erre: 41. - Nyunya44)
2011. jún. 27. 19:15
Szia! Nem engedtem el könnyen, sokszor mondtam neki,hogy próbáljuk meg ha szeret még , tudom min kell változtatnom. Nem akarta és elég gusztustalan módon lett vége tehát ilyen emberért nem fogok küzdeni aki egyik nap el akar venni másnap már elhagy. ez nem igaz szeretet és ha valakit szeretsz bízol a végsőkig és nem 4 hónap együttélés után sokallsz be. Nem fogok megalázkodni többet. a szemembe sem mondta,hogy vége hanem sms-ben meg email-ban intézte. Nekem ilyen "szeretet" nem kell többet és ilyenért nem küzdök.Többre tartom magam!
49. Tevecca (válaszként erre: 48. - Timycat)
2011. jún. 24. 22:18
Egy ólyan 45 éves nő, aki 13 éves kora óta kujtorog utána. Tényleg gusztustalan és kihasználta egyetlen gyenge pillanatát. Össze volt zavarodva és bizonytalan volt. De nem védem, tényleg patkány, sosem felejtem el, de szeretem. Nagyon jól bánik velünk azóta.
48. timycat (válaszként erre: 44. - Tevecca)
2011. jún. 24. 13:55

Hát így tényleg nagyon gáz... én mikor terhes lettem, mondtam páromnak, hogy ha nagyon bálna leszek és zéró libidó na akkor esetleg, de feltételekkel-szabályokkal félremehet. Örült neki, de aztán nem élt vele. Szerencsére nem is bálnásodtam el és a libidóm is végig a toppon volt, de szerintem enélkül is maradt volna nekem. Ahogy írtam voltak félrelépései, de ezt nem tette volna velem... szerintem terhesen szeretett a legjobban, szerinte akkor voltam a leggyönyörűbb.


Szóval szögezzük le párod tényleg patkány volt! De! A másik hölgy se lehetett kutyafa..a, melyik jóérzésű nő fekszik le egy olyan pasival akiről tudja, hogy a párja babát vár. Hozzám jött volna egy ilyen "ajánlattal" hazáig rugdostam volna...


Annyiban viszont felmentem a pasikat a félrelépés alól, hogy -tisztelet a kivételnek- de a csajok többsége prostituálja magát. Elmegyünk párommal iszogatni valahova, ott ülök mellette és két kis -nem találok jobb szót- ribi bepattan az ölébe, hogy meghívja-e őket valamire. Én se vagyok még aggkorú, de elképesztő. És párom megkérdezi, hogy nem baj hogy nincs egyedül? Válasz: nem. Így tényleg nehéz önuralmat gyakorolni, pláne ha még éppen ott sem lennék...

47. 68cdf054fc (válaszként erre: 44. - Tevecca)
2011. jún. 24. 07:49
hm...azthiszem 1perc alatt a szerelemböl utálat és undor lenne, mocskos egy dolog megcsalni valakit, de az undorito mikor a terhesség alatt, az ilyent csak egy utolso senkiházi csinál...:(
2011. jún. 23. 23:36

Igaz így leírva tényleg soknak látszik ez a 10, főként a kapcsolat elejére koncentrálódott; ezt azért írom, mert nem szerelem első látásra volt. Neki szex kellett, nekem sem több.

Szóval ebből a tízből 1 fájt, akkor én már belehabarodtam, állítólag ő is belém; elkönyveltük balesetnek

Azóta sok minden változott és változtattunk is rajta, elég sok meló van a kapcsolatunkban, de most már abszolút jó minden. Őszintén megmondom, hogy nem bántam meg semmit, minden egyes mozzanat és sz.r dolog hozzájárult ahhoz, hogy rájöjjünk csak ő kell.

A fordulópont a tettlegesség volt, bőgve jegeltük egymást, hogy na ilyet soha többet.


Alapvetően mindketten végletekig racionálisak vagyunk, földhöz ragadtak és nem igazán tudtuk kezelni az érzelmeket, na akkor kijöttek

2011. jún. 23. 20:57
van ami felett szemet lehet hunyni...1 megcsalást még talán..de nem többet...nem iszik, nem ver, amúgy jól bánik velünk és szeretjük egymást
44. Tevecca (válaszként erre: 38. - Timycat)
2011. jún. 23. 20:54
tudod, nálunk már gyerek van és terhesen csalt meg..egyéb kérdés? lassan emésztem..de akkor is szeretem
43. Nyunya44 (válaszként erre: 38. - Timycat)
2011. jún. 23. 18:12

Oh...most olvastam a további hozzászólásodat is.

Véleményem szerint ez a kategória nem férne már bele az én kis életembe. Oké, hogy te sem voltál egy szent...de ez nem jogosít fel senkit sem arra, hogy alaposan bosszút álljon( 10x megcsalt a barátod?!?)

Akkor inkább azt mondanám, hogy ne nyúzzuk egymást.

Ha te úgy érzed, hogy megérte, akkor persze rendben van :)

Mindenki maga rendelkezik a sorsa fölött.(viszonylag)

42. Nyunya44 (válaszként erre: 34. - Timycat)
2011. jún. 23. 18:09
Gratulálok! Azért a tettlegesség nélkül szebben hangzana a történet! :D
41. Nyunya44 (válaszként erre: 33. - Beautykiss)
2011. jún. 23. 18:07

Húha! Nagyjából visszaolvastam a hozzászólásaidat. Hogy tudsz így hozzáállni? Ennyire könnyedén elengeded? Mert azért azt látom, hogy még reménykedsz.


Az biztos, hogy bonyolult dolgok ezek. Kívánom, hogy rendeződjön az életed! :)

2011. jún. 23. 16:20
Volt,nem is egy...de nem térhetett vissza.
39. 68cdf054fc (válaszként erre: 38. - Timycat)
2011. jún. 23. 15:08
jézuuusom, kb.10x megcsalt, és te bizol bennee????????
38. timycat (válaszként erre: 37. - Tevecca)
2011. jún. 23. 14:51

Mi ezen túlléptünk, hidd el lehet!

Én lazán elengedtem tavaly is vitorlázni egy hétre 3 haverjával az Adriára... ő elenged barátnőkkel bulizni, wellnesselni vagy idén megyek másik barátnővel Balcsira, megint másikkal Milánóba, szóval éljük az életünket. Én maximálisan megbízom benne (pedig számításaim szerint úgy kb 10szer "csalt meg" ezt kb 3 nőszeméllyel kivitelezve) és ő is megbízik bennem, pedig én sem voltam egy csokor ibolya (lásd lejjebb!)

37. Tevecca (válaszként erre: 15. - Nyunya44)
2011. jún. 23. 08:10
Igen. Meg ha mondjuk megcsalt, egyszerűen ezen kattog az ember. Nem tudod nyugodt szívvel elengedni bulizni, mert folyamatosan arra gondolsz mit csinál. Egy vitánál meg óhatatlanul kicsúszik
36. Beautykiss (válaszként erre: 27. - <Mona>)
2011. jún. 23. 04:01
Én még bízom abban,hogy találok valakit akivel szintén mindent elsöprő lesz és viták sem lesznek. Lehet,hogy ez csak egy fellángolás volt,én már igazi szerelemre vágynék:(
35. Beautykiss (válaszként erre: 34. - Timycat)
2011. jún. 23. 03:56
Jók vagytok:) nálunk tettlegesség nem volt csak pár dolog összetört és hát megúnta a heves természetemet és,hogy ezt váltom ki belőle is. Pedig szerintem nálunk is működött volna,de már mindegy,vége van sajnos.Nem hiszek már a folytatásban:(
2011. jún. 23. 03:30

Nálunk volt!

Ő egyszer sem hagyott el, hanem én őt egyszer (másik pasi) aztán egyszer "kidobott" (másik 2 pasi) -jól van na fiatal voltam és bohó, meg esendő- aztán "visszacsalt". Szóval ment az adok-kapok, tettlegesség is volt (nekem a szám repedt fel, neki az orra tört, erre sem vagyunk büszkék) Ez mind történt kapcsolatunk7. évéig. Aztán változott, terhes lettem és azóta minden -tényleg minden- csúcs-szuper, mindent meg tudunk beszélni, zéró titkaink vannak egymás előtt. A múltat persze felemlegetjük, de nem negatívan, hatalmasakat tudunk röhögni a fas.ságainkon, milyen sz.r dolgokba, helyzetekbe keveredtünk és kevertük egymást.

Szóval szerintem lehet újrakezdeni, de mindent őszintén meg- és ki kell beszélni magunkból.

A legelejétől nézve most leszünk 12 éve együtt, ebből az elmúlt 5 évben kisebb vitáink sem voltak

33. Beautykiss (válaszként erre: 32. - <Mona>)
2011. jún. 23. 02:05
Szia! Hát igazából én már tudom,hogy vége és nem is akarnám már mert belátom nem működne! Továbbléptem kezd újra helyrejönni az életem:) Nem is firtatnám tovább. A szabadság majd jót tesz neki!:) Minden napra 100csajt kívánok neki:)
32. <Mona> (válaszként erre: 30. - Beautykiss)
2011. jún. 23. 01:12

Szerintem ha igazi volta szeretet,akkor ket ember nem valik el egymastol(nem hazassagra gondolok).Ha viszont elbizonytalanodik az eyik,hogy ez igy mar nem eri meg neki,nem erzi jol magat a kapcsolatban tul sokat kivesz belole,akkor lehet a masik verzio is,hogy most egyedul rajon,hogy milyen jo nem baszogatva lenni,egyedul a haverokkal,akar csajozni,jonni menni,es senki nem keri szamon.Szoval sajnos ennek van egy ilyen oldala is,hogy megtetszik neki a szabadsag es jol erzi magat nelkuled.Persze lehet,hogy 2-3 het utan raun erre az eletre es visszamenne hozzad,mert kiszorakozta magat.ez ember meg helyzet fuggo.


Mit jelent az,hogy csunyan szakitott?Szepen szerintem nem is lehet.Ahol nagy erzelmek,vitak voltak korabban is,ott elofordul,hogy a vege sem egy gyalog galop.


Hasznald ki ezt az idot te is arra,hogy vegig gondolod mit akarsz,miket hibaztal es kapcsolodj ki a baratnoiddel,vagy csinalj olyan dolgokat amiket szeretsz.Neha azert kapcsold ki kicsit az agyad!:)

Idovel meg lehet leultok es higgadtan atbeszelitek,hogy ki hogy gondolja a dolgokat.

31. Beautykiss (válaszként erre: 29. - <Mona>)
2011. jún. 23. 01:00
az elhagyott fél részéről megvan,hogy miket rontott el és tudna változtatni.A tüske dolog,az nem tudom ,hogy nem lenne-e ugyanis a szakítás az nem történt szépen..sőt..nem az fáj,hogy elhagyott hanem ahogy tette. Ha úgy gondolná hiányzom neki és ezeket jóvá tenné megbánná én tudnék változni. Vannak emberek akik akkor tanulnak a hibákból ha otthagyják őket:( Én is ilyen vagyok:( Tanultam. Sajnos elképzelhető,hogy nem neki, de akkor majd mának tudom csak meg mutatni a "változást"
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook