Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen tapasztalataitok vannak a miskolci gyerekkórházról? fórum

Milyen tapasztalataitok vannak a miskolci gyerekkórházról? (beszélgetős fórum)


2011. jún. 24. 09:41
Van egy genetikai betegsége, ami gyógyíthatatlan. Én személy szerint borzasztóan utálom az egész helyet úgy ahogy van a nővérekkel együtt! (természetesen tisztelet a kivételnek)De sajnos a legtöbben bunkók, sajnos már volt konfliktusunk is az egyikkel!
4. 3687b4709d (válaszként erre: 3. - Ageeeka)
2011. jún. 23. 10:58

húha sajnálom!:(

mi a baja a gyerkőcnek hogy az intenzíve van?

mi egy hetet voltunk de az bőven elég volt!!!

3. ageeeka (válaszként erre: 2. - 3687b4709d)
2011. jún. 23. 10:26
Mi már bent vagyunk 2 hónapja folyamatosan, az én kislányom az intenzíven van. Előtte voltunk más osztályon is elég sokat. Csak kíváncsi vagyok ki mit tapasztalt, mert én nem túl sok jót!
2. 3687b4709d (válaszként erre: 1. - Ageeeka)
2011. jún. 22. 20:32
szia.mi voltunk pár éve.gondolom teis bent akarsz maradni,mert akkor vagy az anyák szállásán alszol vagy széken vagy a földön vagy matracon.a gyerekeknek van wc és fürdő de te nem fürödhetsz ott és nem mehetsz wcre sem.ahol van a büfé a magasföldszinten ott van wc a fürdés pedig szintén az anyákszállásán lehetséges.a kaja az tűrhető.a kórteremből kijöhettek de nem igazán örülnek neki.ha kérdésed van írj.
2011. jún. 22. 20:16
Milyen tapasztalataitok vannak a miskolci gyerekkórházról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook