Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miskolc megyei kh-ban szokásos terhesgondozás menetében tud valaki segíteni? fórum

Miskolc megyei kh-ban szokásos terhesgondozás menetében tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 22. 20:09

Szia! Korábbi fórumból gondolom, hogy egy az orvosunk. Én azóta 19 hetes vagyok, úgyhogy ha tudok segíteni, szívesen megteszem.

Én a terhesség megállapításakor (5 hetesen), majd 12 és 18 hetesen voltam nála a kórházban UH-n. AFP 16 hetesen van, de oda és az összes többi vérvételre, kötelező belgyógyászati és fogorvosi kivizsgálásra a védőnő küld. Sőt, a leleteket is ő nézi, max ha van valami eltérés, akkor szoktam hívni a dokit. Amúgy az AFP-ről annyit, az enyém kicsit alacsony lett, a 18 hetes UH-n mindent megnézett a doki tüzetesen, majd ő is és a genetikus is azt mondta, ne foglalkozzunk vele, mert SEMMIT nem ér...

2011. jún. 22. 19:55

Sziasztok!

Nem miskolci vagyok, de a megyeibe járok orvoshoz ( Heves megyében lakom). A terhesgondozás menete és a helyi szokások érdekelnének. Néznek e 12 és 16 hetesen afp-t és a többi laborvizsgálatra kitől kaptok beutalót, orvostól vagy védőnőtől.ma beszéltem az orvossal, nem tudom nem e értettük félre egymást de azt mondta nincs 12 hetes afp és a 16 heteset se nézik mert fölösleges. előző terhességemmel pestre jártam, ott más volt a szokás, az egri kórházet is ismerem, ott megint más. köszi

2011. jún. 22. 19:52
Miskolc megyei kh-ban szokásos terhesgondozás menetéről érdeklődnék

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook