Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért egészségesebb a tengeri, kezeletlen só a megszokott konyhai sónál? fórum

Miért egészségesebb a tengeri, kezeletlen só a megszokott konyhai sónál? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 24. 08:13
Én is azért veszem inkább ezt, mint a rendes sót, mert nem raknak bele ilyen-olyan dolgokat. A csajos naplómban írtam róla egyszer összehasonlítva az asztali sóval, a neten találtam pár tényt róla, ha gondolod nézd meg.
2011. jún. 24. 07:45
Köszi :)
5. Sort
2011. jún. 24. 00:34
Annyiban egészségesebb, hogy természetes eredetű, kizárólag nátrium-kloridból és nyomelemekből áll. A bolti finomsót ugyanis szintetikusan állítják elő, és kálium-kloriddal dúsítják.
2011. jún. 23. 17:07

Konyhasónál amire érdemes figyelni, hogy ne legyen benne csomósodásgátló és/vagy tartósítószer, és kcl inkább ne legyen benne.

Kezeletlen tengeri sót még nem próbáltam, de nézd meg az összetételét, vagy kérdezd meg.

Ha rákeresel a "tiszta só"-ra rengeteg cikket olvashatsz a témával kapcs.

2011. jún. 23. 15:54
Állítólag annyiban egészségesebb, hogy több benne az ásványi anyag (de ne vegyél rá mérget, hátha ír még valaki.)
2011. jún. 23. 13:42
?
2011. jún. 22. 19:30
Miért egészségesebb a tengeri, kezeletlen só a megszokott konyhai sónál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook