Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szakítós álom, kell vele foglalkozni? fórum

Szakítós álom, kell vele foglalkozni? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 3. 08:03

Nem...

okoskodni sem akarok,de....talán nem a szakítás az igazi jelentése,hanem egy problémára hívja fel a figyelmedet..az álmok igazából üzennek,és nem a jövőt jósolja meg...

2015. ápr. 3. 02:06
nem
7. 5e1b581a2e (válaszként erre: 2. - Panka78)
2011. jún. 23. 12:14
Dehogy...csak nőből vagy.:)Reméljük megmarad rossz álomnak...;)
2011. jún. 22. 14:51
Egyébként pedig nem kell vele foglalkozni, de ezt úgysem tudja megállni az ember :)))))
5. White-Angel (válaszként erre: 4. - A14deb9047)
2011. jún. 22. 14:32

Ezek a vonzom-bevonzom dolgok tutira működnek?

Ez nem valami "újabb" őrület?:)

2011. jún. 22. 14:29
Minél többet agyalsz ezen, annál inkább be fogod vonzani a rosszat.
2011. jún. 22. 14:29
Az biztos! Mármint, hogy megbolondultál!:))))))
2011. jún. 22. 14:27

Elmúlt éjszaka azt álmodtam, hogy szakította ma szerelmemmel.

Lehet, hogy furcsán hangzik, de ébredés után pont úgy éreztem magam, mint mikor az ember egy valós szakítást átél.

Du. írt a párom sms-t, én meg írtam, hogy Vele álmodtam, meg az is, hogy mit és, hogy ettől egész nap rosszul érzem magam.

Ő meg nem reagált semmit. Én meg elkezdtem kombinálni, hogy miért is nem?!?!?! Tudom, hogy butaság, de sajnos tipikus nő vagyok, aki agyal, kombinál.

Olyan jó esett volna annyi, hogy: "Kicsim, ez csak egy álom, ne foglalkozz vele!"

Én meg most azon kombinálok, hogy mi van, ha azért nem reagált, mert az álom közel van a valósághoz. Mondom ezt úgy, hogy tudom, szerelmes belém.

Azt hiszem, hogy megbolondultam:)))

2011. jún. 22. 14:27
Szakítós álom, kell vele foglalkozni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook