Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tudna valaki egy jól bevált zsírégető teát ajánlani? fórum

Tudna valaki egy jól bevált zsírégető teát ajánlani? (tudásbázis kérdés)


1 2
2012. szept. 24. 20:14

mégy annyit:

gyógyteáknál,

filteresből gyógyszerkönyvi minnőségűek : Herbária patika filteresei. És olcsók is.


Ezek között mindenképp érdemes nézelődni.

2012. szept. 24. 20:12

Szia ,


én úgy tudom ilyen konkrétan nincs. De vízhajtó teák vannak.


Esetleg a sima zöldtea, amiről azt olvastam , hogy ha étkezés után iszod, gátolja, lassítja a szervetbe kerülő zsírok felszívódását.


De a vízhajtók:


zöld tea - lehetőleg fű - nekem segít megtartani a súlyom és ha fogyózóm ha iszom, akkor a fogyókúra is könnyebb.


bármilyen fekete tea, earl grayek , lady grayek, englis- Ír breakfast teák, bármilyen egyéb fűszerezésű fekete - de itt is füvet javaslom, bár ebből jósági sorrendben a filteresek közül - legrosszabbtól - ezektől később leszek éhes, több az energiám:

picvic teák, garzon teák - ezt inkább ne vedd, csak ha nagyon szeretnél teázni. És tényleg nincs más.

innentől megveszem: lipton, twinings , dilmah - dilmah-nál nem tudom eldönteni hogy twings a jobb vagy a dilmah? kb. egy kategória, ár szempontjából inkább dilmah. Más az íz, mert a termőterület is más. Így nehéz dönteni.

Van több is, de azokat már vagy régen próbáltam, vagy még nem.


Jáva tea- teafű , bioboltban lehet kapni, de nekem nem vált be.


Gyógynövényes keverékek, tiszta gyógynövények:


Fit and Slim teakeverék _Tekanne - ez úgy hajtja a vizet mint a fene. talán ez a legjobb. Nekem nagyon bevált!


Oolong - Sárga tea keverék, én 2 félét ismerek mindkettő bioboltban kapható. Hatékony. Talán ez az amiről azt tudom mondani hogy igazi zsírégető.


Vörös teák - próbáltam, az igaz hogy elveszi az édesség utáni vágyat, de hogy vízhajtó lenne? hááát, bizonytalan vagyok benne, nagyon mondják róla, én ezt nem tapasztaltam csak amennyire egy tea meg tud hajtani, de semmi különleges. De az biztos hogy ásványi és flavanoid tartalma magas, érdemes inni, néha!


Mályva tea- erről is mondják hogy zsírégető, viszont azt is hogy nagyobb menyiség használata esetén vesevérzés lép fel. És ne haragudj, de nekem egy teát lehessen korlátlanul fogyasztani. Szóval nem próbáltam, mert ha ízlik véletlen. Na neee...


Bármilyen édesgyökér, édesköményes, fahéjas , vörösgyümölcsös teakeverék jó- pl: mandalateák közt vannak ilyenek, és önmagukban is finomak, kivéve a fahélyat,, és persze gyümöcs teák közt.


De , a fenti jóság lista minden fajtánál érvenyes.

Kivéve a gyógynövényeknél.


Itt : Nagyon ajánlom a különböző dm-ben kapható füveket, vagy bioboltban kaphatüó füvek, amik ilyen zacsikban vannak . -nevetségesen olcsóak és tényleg hatékonyak,


a filteresből : megincsak Picvic- egyerűen gyengék

liptonok már jobbak, de innentől szinte bármelyik jó.

2012. ápr. 28. 08:21
olyan nincs!!!
44. dddd (válaszként erre: 32. - Jolvagyok)
2011. júl. 15. 10:39
Szia! erre én is kíváncsi lennék.megírnád a nevét,és hogy hol lehet kapni? Köszi! Zsebi
43. marine (válaszként erre: 32. - Jolvagyok)
2011. júl. 14. 10:35
Szia! Elküldenéd nekem a gyógynövény keverék nevét? köszönöm szépen.
2011. márc. 15. 08:27
Szia! Nekem is elküldenéd? Köszönöm szépen! :)
2009. júl. 22. 12:24
én azt hallottam, hogy a csalántea is nagyon jó zsírégető, vízhajtó. Vízhajtó hatása tényleg van, de hogy zsírégető-e, azt nem tudom. Ti mit gondoltok? van valakinek esetleg valami tapasztalata?
40. a03721ee02 (válaszként erre: 32. - Jolvagyok)
2009. ápr. 21. 21:59

Légyszíves el küldenéd nekem is priviben?


Köszike.

39. fruzsonka2 (válaszként erre: 32. - Jolvagyok)
2009. ápr. 21. 20:02

Szia!


Nekem is elküldenéd a tea receptjét vagy hogy melyikről van szó?Üdv!

38. Dite (válaszként erre: 32. - Jolvagyok)
2009. ápr. 21. 19:10
Légyszíves küld már el nekem is. Előre is köszönöm!
37. loch ness (válaszként erre: 34. - Jolvagyok)
2009. ápr. 21. 17:03
Elküldöd nekem is? Kösz!
36. zebracsikó (válaszként erre: 34. - Jolvagyok)
2009. ápr. 21. 16:29

erre én is kíváncsi lettem.

küldd el nekem is , légyszives!

2009. ápr. 21. 16:13
Mályva. Ha nem is zsírt éget, de anyagcserét gyorsít.
34. jolvagyok (válaszként erre: 33. - Lexi018)
2009. ápr. 21. 16:12
Elküldöm priviben
33. lexi018 (válaszként erre: 32. - Jolvagyok)
2009. ápr. 21. 14:16
szia!milyen teakeverék?kiváncsi lettem:)Leirod?
2009. ápr. 21. 13:52

Sziasztok! Én is egy speciális gyógynövény keveréket használok.az is jó benne, hogy előre "összerakták", ráadásul instant, úgyhogy nem kell vele bajlódni.

Csökkenti az étvágyat, fokozza az anyagcserét és pusztítja, párnákat.Napok után cm-ben mérhető a változás.

2008. szept. 28. 09:52

Kínai tea,kapszulával együtt még hatásosabb.

Csak megbízható helyen vásárolj,mert hamisítják.

2007. okt. 30. 19:53
kinai tea ugykell kérni hogy szirégetö tea
29. akkor van (válaszként erre: 16. - D'or)
2007. okt. 25. 15:36
Hali.Nekem is elküldenéd? Megköszönném.
28. Vica44
2007. okt. 25. 06:21

íme:


Sziasztok !



Nemrég utánanéztem pár helyen, hogy milyen homeopátiás készítmények és gyógynövények tisztítják meg a szervezetet a feleslegesen lerakódott salakanyagtól és zsírtól. Az ízletes ital csak temészetes anyagokból állítottam össze, tartósítószer, színezőanyag, cukormentes és nagyon egészséges. Tele van természetes rostokkal 2 pohár naponta fedezi a napi rost bevitelt. Nem kizárólag salaktalanító hatása van hanem rák megelőző,nyugtató, közérzet javító, vér tisztító, bélflóra tisztító, vizelet hajtó, zsír égető hatású és sok más jó tulajdonsága van. Én találtam ki az összeállítást, de nagyon hatásos. Saját recept. Elsősorban a májat tisztítja meg, a vesét (vesekövet eltávolítja), a bél nyálkahártyát és az epét tisztítja. Ha esetlegesen emésztési problémákkal küzd valaki, beállítja a bioritmust.

Minden fogyókúra kezdete egy hatásos salaktalanítás, így a szervezet mentesül a lerakódott

és elraktározott anyagoktól , a gyomor megtisztul és a továbbiakban bevitt élelmet azonnal felhasználja és nem raktározza a szervezet. Méregtelenítés és salaktalanítás után a zsírszöveteket kezdi el lebontani és a tartalékokat él fel a szervezet. Az ital napi fél liter fogyasztása két hétig biztosít természetes egészséges 5 kg fogyást.

Ha a folyadékba teszel 2 kanál lenmagpehelyhet éhségérzet csőkkentő hatána van.

Ha gyomorsav túltengésed van tegyál a folyadékba bors menta teát.


Salaktalanító tea:


Hozzávalók:


Szűz tea , zöldtea, grapefruit , méz, ananász lé,citrom,1 egész érett ananász , pár levél menta,citromfű,grapefruit mag kivonat ginsenggel.


Fél liter vizet felforralsz és a szűzteából , zöldteából 1-1 tea filtert raksz a vízbe,20 percig állni hagyod.

Egy nagyobb edénybe belerakod a meghámozott és apró rostokra szedett (1 db) grapefruitot, kifacsart citrom levét, 1 kanál mézet, fél liter ananászlét és összekevered. Én még szoktam rakni bele: menta , ciromfű leveleket apróra vágva, grapefruit mag kivonatot,ginzeng kivonatot és ananászt szintén rostra bontva,de így fogyókúrás. Miután kihűlt a tea hozzáöntöd a gyümölcs rosthoz és keverés után palackozod. Hűtőben tartandó. Én naponta fél litert iszok meg.

Az íze kellemesen kesernyésen édes és pikáns. Általában 3 nap alatt veszed észre a változást. Próbáld ki! Nem veszítesz vele semmit, esetlegesen csak pár kg-ot, ami amúgy is fölösleges.

Bízok benne, hogy egészségedre válik!



Horogszegi Ágnes

feltaláló

27. Vica44
2007. okt. 25. 06:20

Sziasztok!


Másik fórumon olvastam egy teakeveréket amit egy Gica nevű lány talált ki, mindjárt idemásolom.

Én egyszer már ittam 1,5 hétig és lement több mint egy kiló, most megint iszom 1 hete, de a mérleget messzire eldugtam, úgyhogy most nem tudok eredményt mondani...

egy próbát mindenképp megér mert nagyon finom :-)

2007. okt. 24. 20:12
van szir égetö tea kinai 3dl kell egy honapig inni aztán egy honap kihagyás és lehet ujra inni
2007. okt. 24. 13:00
Szia szerintem mindenkit érdekel a recept,ha ide feltennéd mörülnénk neki!Köszi
24. adri25
2007. okt. 24. 11:11
Szia D'or. engem is érdekelne ez a teakeverék,nagyon örülnék neki ha nekem is elküldenéd. Előre ia köszi.
23. magdalina (válaszként erre: 16. - D'or)
2007. okt. 24. 09:14
Szia d'or! Természetesen érdekel ez a tea keverék.Kérlek küld el.Köszönöm.
22. csehe (válaszként erre: 18. - 5a071c9eeb)
2007. okt. 24. 09:08
Na, ilyet én is tudok produkálni....
21. c38e379cec (válaszként erre: 16. - D'or)
2007. okt. 24. 07:46
Kérlek küld el nekem is. Köszi.
20. dundy (válaszként erre: 16. - D'or)
2007. okt. 24. 07:36

Szia d'or!

Engem is érdekelne ez a tea kombináció!

19. 5a071c9eeb (válaszként erre: 16. - D'or)
2007. okt. 23. 22:20
Engem érdekel, ha elküldenéd, nagyon köszönöm.
18. 5a071c9eeb (válaszként erre: 17. - 8d7dbec8f1)
2007. okt. 23. 22:18
Nem bántottál meg, szó sincs róla. Bár logikáról már nem is merek beszélni, mert mondjuk logikus, ha nem eszek kenyeret, édességet, mozgok,sok vizet iszok, zödséget, salátát eszek, akkor fogyni kell.Szóval nálam már itt bukott a logika.Nincs pajzsmirigy, mellékvese problémám amin bukna a fogyás, mégis bukik.Az életben sok logikátlan dolog van ami működik.Erről tudok mesélni néhány történetet.Ezért nem mondom semmire, hogy baromság.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook