Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Otthoni hajfestés. Lenne 1-2 kérdésem, válaszolnátok? fórum

Otthoni hajfestés. Lenne 1-2 kérdésem, válaszolnátok? (tudásbázis kérdés)


7. pgiz (válaszként erre: 5. - Goldgirl1017)
2011. aug. 21. 22:52

A fordító nem állt a helyzet magaslatán.

Úgy értette: egyenlő arányú festéket és előhívót, tehát fél festék, hozzá az előhívó fele, egész festékhez az összes színelőhívó.

6. bc8bec3b9b (válaszként erre: 5. - Goldgirl1017)
2011. aug. 11. 17:18
Garnier 9/1-est használok 40ml,60 ml,van ,de én mindig összekeverem a kettőt,és az utasításomban sincs,hogy fele-fele arányban kellene.Ez is szőke szín ugye?Szerintem elírták:-)
2011. aug. 11. 17:05
Sziasztok! Tapasztaltak segítségét szeretném kérni:)MÉg ma tervezem a hajfestést, Wellaton 12/1 hajfestékkel. A dobozban van 40ml krémhajfesték és 80ml színelőhívó folyadék a használati utasítás pedig azt írja, hogy "Adagoljon EGYENLŐ mennyiségű krémhajfestéket, valamint színelőhívó folyadékot. . . " Lehet buta kérdés, de ha ugyanannyi kell mindkettőből miért raktak bele kétszer annyi színelőhívó folyadékot??? Vagy félre értettem valamit?Segítsetek légyszíves:)))Köszi!!!
4. Anda39 (válaszként erre: 1. - Cukorbaba25)
2011. jún. 24. 17:44

Az a fő kérdés, hogy milyen színű a hajad eredetileg. Egyébként utánfestéskor mindig csak a hajtövet kell kenni, aztán az utolsó 10 percre kell a hajvégre is a vízzel hígított maradékot felvinni, vagy kikeverni a festéket 2-es oxidálószerrel.

Mivel sötétíteni akarsz a hajadon, ezért ajánlhatta az eladó a 6-os oxit- ő biztosan úgy ítélte meg, hogy az is elég lesz a te hajadra.

3. cukorbaba25 (válaszként erre: 2. - Lilimami)
2011. jún. 22. 09:21
szerinted mennyi ideig hagyjam rajta? még nem tudom,hogy fogom kivitelezni,olyan "bonyolultnak" tűnik,hogy az egyik helyen 9%-ossal a másik 6ossal. kíváncsi leszek mit sikerül összebénáznom
2. Lilimami (válaszként erre: 1. - Cukorbaba25)
2011. jún. 22. 09:11
A tövét nekem is nagyobb oxyval szokta a fodrász festeni.
2011. jún. 22. 09:10
Eddig is magamnak festettem itthon a hajam alfaparf 11.11essel és 9%os oxy-val, de most 9.01est vettem és 6%os oxy-t kaptam hozzá a fodrász kellékesben,mert egy picit szeretnék sötétíteni rajta. A tövére 9%os oxí-val is mehet? Utána az egészre 6%ossal? Csak azért lenne fontos,mert félek,hogy a tövét nem fogja ennyi kiszívni, a végén pedig már nem szertnék világoisítani,hanem sötétíteni... mit csináljak? :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook