Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ért valaki legalább minimális szinten horoszkóp elemzéséhez? fórum

Ért valaki legalább minimális szinten horoszkóp elemzéséhez? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 8. 20:12
Én amatőr szinten foglalkozok asztrológiával,írd meg mikor születtél,megpróbállak jellenezni.
2011. jún. 21. 20:27

A keleti asztrológia pl a Plútót meg se említi, nem is bolygó.. az Uránuszal és a Neptunnal se számol mert túl távoliak. A személyiség jelölő bolygók a legfontosabban és a két sorsbolygó.


Egyébként a Halak, Vízöntő és Skorpió régi urait figyelembe véve nálam sokkal jobban kijönnek a dolgok. Pl ha a hetedik házban Jupiter áll akkor a nyugati asztro nyilas jegyet rendel a partnerhez és lehet semmi köze ahhoz a jegyhez. Ellenben a Halak az egyik személyiség jelölő, így mindjárt stimmel a Jupiter, kár, hogy szinte már figyelembe se veszik. Ugyanez szülők vagy gyerek esetében.. nálam minden stimt ha a régi urakat vizsgálom. Abba már bele se megyek, hogy a keleti asztrológiának mennyivel több köze van a csillagos éghez mint a nyugatinak :)

2011. jún. 21. 19:45
Na, ez az, ezen gondolkodtam én is...
2011. jún. 21. 19:29
A Plutot mindössze 80 éve fedezték fel. Hogyan épült be az asztrológia "tudományába"?
2011. jún. 21. 19:17
Na, röviden: az elemzett képletnek Skorpió az Asc., aminek a Plútó és a Mars az uralkodója. De azt írja, h ne foglalkozzunk itt a Marssal, lassan el fognak feledkezni róla. A képletben viszont nincs Plútó, Mars viszont van. Akkor ezt kell figyelembe venni? Nem tudom, h érthető voltam e.
2011. jún. 21. 19:09
Miről van szó?
2011. jún. 21. 19:06
Most kezdek ezzel foglalkozmi autodidakta módon, csak a magam szórakozására. És elakadtam, mert szerintem most az elején egy kivétellel találkoztam, amire nem tér ki a szakirodalom.
2011. jún. 21. 19:05
Ért valaki legalább minimális szinten horoszkóp elemzéséhez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook