Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Görkorizással mennyit lehet fogyni 1 hónap alatt? fórum

Görkorizással mennyit lehet fogyni 1 hónap alatt? (beszélgetős fórum)


2012. aug. 30. 22:12
ha csak nezed mint en...nem sokat...ha felveszed es hasznalod az veszelyekkel jar...csak biztonsagos fogyokurat ajanlanek...
2011. aug. 5. 12:30
Ez hülyeség, h nem lehet vele fogyni. Én napi 16km-ert mentem vele, és 6nap alatt 5kiló ment le...és elég szépen a centik...nem nem volt megereszkedve semmi...és ettem mindent :)
17. Gubóka (válaszként erre: 15. - B789d47c89)
2011. jún. 22. 17:21
en is enztem az ujak koris boltban, es van 5-6 ezerert teljesen jo, le van akciozva. gondolkodom rajta :)
2011. jún. 22. 16:42
Hmm:( Sajna ezt megrendeltem, biztos igazad van, ha nem jó akkor visszamegy:S Remélem azért nincs lestrapálva:S
15. b789d47c89 (válaszként erre: 9. - Petruss88)
2011. jún. 22. 09:15
Nem akarlak elkeseríteni titeket, de én is ott adtam el a leélt koriaimat, kívülről nem látszik, de ha a csapágyak elhasználódtak már nem olyan jó menni vele. Ha használt korit vesztek a csapágycsere ajánlott. A csapágy pedig a legdrágább része a korinak, ami az enyémben van az 15.000 Ft. 20-ért meg már vannak normális korik. Még egy nifő a F.la szar.
14. b789d47c89 (válaszként erre: 8. - Gubóka)
2011. jún. 22. 09:12

Mindenkinek tanácsolom, hogy ha komolyan gondolja ne gagyi görkorival kezdje, mert hamar fel fogja a adni.


Ezekkel a pár forintos vackokkal egész más korizni, ég és föld, nekem elhihetitek. A kereket lehet cseréni mindegyikben, sőt időnként cserélni és forgatni is kell, hogy szabályosan kopjanak.

A jó minőségű gumi kerekeken kívül nagyon fontos a jó csapágy is.


Az ócska kori nyom, nem gurul rendesen, így nem is olyan nagy élmény vele a korizás.

13. b789d47c89 (válaszként erre: 3. - Petruss88)
2011. jún. 22. 09:03
Én nagy görkoris vagyok, jó alakot csinál, de a narancsbőrömre nekem nem hatott.
12. jucika.mucika (válaszként erre: 10. - Petruss88)
2011. jún. 21. 19:52

Anyukám 40 évesen tanult meg hullahoppozni. ;)

Bár az én negyed-fél órás karikázásomat nem tudja még überelni, azért egész jól megy neki, és nagyon ügyes! :)

Meg lehet tanulni, kellő akaraterővel... Az elején fetrengve fogsz nevetni magadon, igazi showder klub lesz, csak némán. ;) Viszont azt fogod észrevenni, hogy egre és egyre több fog menni! :) Csak ügyesen, és akkor kezdj könnyű karikával, mert azon könnyebb megtanulni! :)

11. jucika.mucika (válaszként erre: 10. - Petruss88)
2011. jún. 21. 19:49
Konkréten a mai napig viselem a nyomát, mert egy kavicsos gödörbe estem bele, de nem érdekel, mert imádom. Akkor is vérző lábbal, még hazagörkoriztam! :D Vannak bukások, de folytatni kell, és nem megijedni. Na meg ott a könyök plusz térdvédő ;)
10. Petruss88 (válaszként erre: 6. - Jucika.mucika)
2011. jún. 21. 19:41
Jaaj köszönöm:) Olyan kedvem lett ettől a választóól:)hűű:) Hullahopkarikázni nem tudok, meg lehet még tanulni?:( Hűű vizet már 1.5éve mentesen iszom, és sokkal jobb, megsem tudom inni már a dúsat:) Hálisten:) Oldalról jó lenne lemenne a husi, meg elölről is, persze most fogyózgatom iss:)1 jó hónap után ha eredménye lessz akkor tök boldog leszek:) Görkorival Sokat estél? Én nagyon régen görkoriztam, remélem belejövök:)
9. Petruss88 (válaszként erre: 8. - Gubóka)
2011. jún. 21. 19:38
Expresszen nézd meg sok van és tök jó árakon:) postán kéred és még akkor sincs többe 4-5000ftnál ha szerencséd van:)
8. Gubóka (válaszként erre: 7. - Jucika.mucika)
2011. jún. 21. 19:29

nah hat ez nagyon jol hangzik. a labam izmos, de meg nincs oylan formaja mint szeretnem, ésa fenekemre is kene gyurni :))


forum inditot kerdezem, hol vette a gorkorit?


nekem meg van egy a hőskorból, szerintem 13 voltam mikor kaptam vagy kevesebb (azota nem nott a labam:D) csak a kerekei szarok és nem hiszem h lehet cserelni

7. jucika.mucika (válaszként erre: 5. - Gubóka)
2011. jún. 21. 19:24

Barátnőmmel együtt szoktunk kimenni, rajta konkrétan csak izom van, és nagyon feszes! :)

Ráadásul nagyon szép popid is lesz tőle! Az alsó részeket egyszerűen tökéletessé formálja! :)

6. jucika.mucika (válaszként erre: 3. - Petruss88)
2011. jún. 21. 19:23

Hasra ajánlom a hullahoppkarikát... öltsd meg sóval, vagy homokkal, lehet kék zöld foltos leszel, de hatásos! :)

Vagy vegyél szimplán rögtön fakarikát.

Az viszi csak le oldalról a husit! :)

Kis odafigyeléssel, napi fél óra görkorival, és hullahoppal, szerintem egy jó hónap után már látható nyomai lesznek annak, amit csinálsz! :)

Én így fogytam 10 kilót, viszont én mellette 90 napos diétát csináltam, és a görkori után, még bicajoztam is, bár volt amikor kihagytam.

Ha pedig meguntam a görkorit, akkor kimentem futni egy fél órát. :)

A lényeg a mozgás, és ne felejtsd el a rengeteg vizet! :)

Lehetőleg bubimenteset, mert szörnyű amikor futsz, és két lépés után jönnek a büfik! :D MEg amúgyis egészségesebb a bubimentes! :)

2011. jún. 21. 19:23
izmosodasra mennyire jo? ha amr nincs rajtam folosleg ugy, de a fenekem/labam szeretnem izmositani. gondolom arra jo nagyon
2011. jún. 21. 19:11
max 2 kilót havonta
2011. jún. 21. 19:10
Hűűha köszönöm a választ, ez nagyon jól hangzik:) Mostanában kevesebbet eszem, de ez nem elég ezért most rendeltem egy görkorit:)igaz használt, 3000ft:) Ha minden jól megy akkor, a 7végén már használom:) Hmm, de boldog lennék ha nem lenne narancsbőr:) Sokáig nem hittem hogy ténjleg segít mert végülis "csak" gurulsz rajta:D Hasra egyáltalán nem jó ugye? Köszönöm mé1szer a válszt:)
2011. jún. 21. 19:03

Szerintem annyira fogyni nem lehet vele, de ha kellően egészségesen étkezel, mellette minden nap csinálod, fogyhatsz.

Viszont ha az étkezésre annyira nem ügyelsz, csak keveset eszel, akkor gyönyörű lábakra tehetsz szert. :)

Én sokáig csináltam, és most hiába vagyok kicsit ducibb, a lábaimat imádom, mert feszesek, és sehol a narancsbőr!

2011. jún. 21. 19:00
Görkorizással mennyit lehet fogyni 1-hónap alatt, ha minden este csinálom? Mennyire hatékony?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook